Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Католическото зло и Лилавия Аднови  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано23.10.09 21:08



По време на втората ми шизофренична криза през февруари 2008ма година ме споходиха невероятно оригинални и невероянно налудни мисли на религиозна тематика които определено ще ви ужасят с параноидността си. Първото нещо което ми хрумна е, че някои от предметите в църквата са заложени като адски капани за грешници. Примерно смятах, че златните кръстове които ги слагат в божиите домове са именно такъв адски капан който е предназначен за меркантилните и слабите на вяра христиани които след като го целунат отиват в Лилавия ад - едно наистина ужасяващо място някъде в отвъдното което първо е доста гротесктно оцветено в гадни лилави, жълти и червени цветове подобно на компютърна игра и второ наистина доста зловещо защото на грешниците им се явява по 1000 пъти на ден Дявола в образа на Исус Христос и те падат на колене да го молят да им прости греховете, но той изчезва и отново се появява, а когато истинският Христос се появи наистина пред тях в адът те вече се отчаяни от хилядите явявания на неговия образ и нищо не правят или започват да го псуват...съответно пропускат единственият си шанс да бъдат спасени.


Католическото зло в болното ми параноидно съзнание си го представям именно като такиваокултни капани в църквите примерно като олтар отново от злато който привлича лошите хора в църквите им освен, че им съсипва живота и дава законно право да им се вземе душата след смъртта. Дълбоко религиозната ми и параноидно-шизофренична христианска душа лекувана с най-мощните лекарства на света изхожда също от гледна точка на това от какъв материал е направен съответният религиозен символ и аз признавам само кръстове направени от сребро. Междрудругото тази изключително болна и фанатизирана моя мисъл ми е хрумнала инспирирана от най-сатанинският дет-метъл състав на света Deicide и албумът им Serpents of the Light. Трябва добре да знаете, че слушането на някои американски и европейски дет и блек метъл състави представлява изключителна опасност за здравината на душата и те действително трябва да се забранят!







Тема Re: Католическото зло и Лилавия Ад [re: FilerO99]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано25.10.09 03:04



- някой може ли да докаже, че е имало христос като далавера или просто са сипали лсд на един куп хора навремето

- защо по всички икони, рисунки и тн христос прилича на мега гей?

- кой извратеняк трябва да бъдеш за да направиш син и да го пуснеш да му ебат мамата земляните? на какво ни учи това нас питам аз?



Тема Re: Католическото зло и Лилавия Аднови [re: LuboPenev]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано25.10.09 16:48



някой може ли да докаже, че е имало христос като далавера или просто са сипали лсд на един куп хора навремето

Дали някой може да докаже или не аз не мога да преценя, но е ФАКТ че по иконите на Исус Христос понякога се появява кръв...А пред ФАКТИТЕ и Боговете мълчат!







защо по всички икони, рисунки и тн христос прилича на мега гей?


Това е вътрешна субективна преценка. За всеки човек това е различно.





- кой извратеняк трябва да бъдеш за да направиш син и да го пуснеш да му ебат мамата земляните? на какво ни учи това нас питам аз?

Ползата от жертвата на Исус Христос е много по-голяма от вредата-смъртта която си е причинил като са го убили в Римската империя.






Тема Re: Католическото зло и Лилавия Аднови [re: FilerO99]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано25.10.09 17:49



ти виждал ли си икона, по която се появява кръв? щото аз не. пак някви схеми.

джизъс прилиза на истински гей, както и всички други около него.



Тема Re: Католическото зло и Лилавия Аднови [re: LuboPenev]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано25.10.09 17:53



ти виждал ли си икона, по която се появява кръв? щото аз не. пак някви схеми.

Виждал съм да го казват и показват по телевизията. Става по принцип рядко, но става.



джизъс прилиза на истински гей, както и всички други около него.

За мен Исус Христос просто е един много добър човек, вероятно е възкръснал, вероятно не. Не знам. Но друг факт е, че кръстът предпазва от свръхестественото зло.






Тема Re: Католическото зло и Лилавия Аднови [re: FilerO99]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано25.10.09 19:10



по принцип повечето такива знаци са много по-древни от христианството и са просто комерсиализирани от църквата по-късно, по-точно глобализирани. тоест направили са схема за пари.

мен също ме предпазва кръст - този на МЕРЦЕДЕС



Тема Re: Католическото зло и Лилавия Аднови [re: LuboPenev]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано26.10.09 14:34



Истинският божествен знак е кръста.



Тема Re: Католическото зло и Лилавия Аднови [re: FilerO99]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано26.10.09 23:23



Не вярвай на лъжите и изкушенията на отдалечените от Църквата.
Христос е истински Бог и Неговият Кръст е спасителен от нападенията на лукавия.

Моята малка дъщеря хващаше уроки много лесно, но когато й сложихме осветен кръст на шията, уроките изведнъж спряха веднага!

Кръстът е огромна сила, ако има вяра в Него.



Тема Re: Католическото зло и Лилавия Аднови [re: Tимoтeй]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано27.10.09 12:25



Вярвам в Бог, вярвам в Исус Христос и вярвам в Кръста.






Тема Re: Католическото зло и Лилавия Аднови [re: FilerO99]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано27.10.09 14:04



вярвам в кръстовете в магазините на долче и габана щото са фешън и в син сити всяка манекенка мисли, че съм футболист




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.