Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:44 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови  
Автор Muлa (Спаски)
Публикувано12.06.08 00:49



..........ако някой знае, моля дайте ми някакви координати.



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Muлa]  
Автор astra7 (providence)
Публикувано12.06.08 08:15



Ти нямаш ли си Google Search.....

в интернет е хакано с таквис особи. И за Варна ще намериш, аз съм срещал.





Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: astra7]  
Автор Muлa (Спаски)
Публикувано12.06.08 08:51



Естествено, че и от телефони услуги мога да намеря поне 100, но искам някой който е пробван(изпитан), понеже така или иначе нямам доверие на такива типажи и нямам желание да попадна на шарлатани.



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Muлa]  
Автор astra7 (providence)
Публикувано12.06.08 09:19



Това са доста деликатни неща свързани с живота, знаеш ли за Ваня Алексиева, била повикана от Ванга за да се срещнат и се твърди, че е изключителна ясновидка. www.aleksieva.info





Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Muлa]  
Автор Muлa (Спаски)
Публикувано12.06.08 11:23



Аз въобще не разбирам от врачки и не съм ходила от поне 20 г. Чесно казано не им и вярвам, щото до сега не се е случило да ми познаят. Веднъж се случи дори да вляза при една и тя да ми каже, че на мен нищо не може да ми каже, щото аз самата съм "някаква си, подобна на нея"... А аз не се чувствам никаква, не искам да се занимавам с такива неща и въобще всичко това ми е крайно далечно. Май от тогава вече не правя опити да ходя.... Обаче в момента спешно ми се налага разяснение на ситуация, в която явно аз трябва да реагирам и трябва да избера, а не мога да преценя кое е правилно... И наоистина става дума за нещо голямо. Не знам точно каква ще е реакцията ми след някакво разяснение на бъдещето, но чувствам, че би било хубаво да го получа...

Тая Ваня нещо не ми се хареса, щом работи по интернет... как ще й задавам въпроси... Аз мога да й задам набор от въпроси, ама в процес на гадаене със сигурност ще ми възникнат нови... Други идеи да имаш за Варна или някой друг???



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Muлa]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано12.06.08 16:05



Ходих преди години в София при Поля, наистина добра гледачка, но наистина познава 80% колкото познават всички врачки, служителки на демоните. дори и Ванга е познавала 80%.

позна ми, че ще си променя името и че стана духовен учител, от което бях твърде далеч и че ще се оженя на 50 години. но не позна, че ще се разведа, тоест точно 80% ми позна - и за магия ми позна че съм имал за неженене и ходих при свещкеник и като я развалих след 3 месеца се ожених.

тоест не се вярва 100% на врачки - те имат сила от демоните и да ходиш при тях е ГРЯХл Ходи на Църква и се моли и Бог ще те спаси за вечен живот.

това го разбрах. дано и ти го да го разбереш.



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Tимoтeй]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано12.06.08 18:14



Покайте се за греховете си, защото търсенето на врачки и баячки е ГРЯХ, те са слуги на дявола, потърсете ИСУС ХРИСТОС само Той ще ви избави, никой друг не може да го направи

призови ИСУС ХРИСТОС!

Купи си Библия, отиди на църква, най-добре евангелска там ще се молят за теб. Покай се от греховете си и повярвай че ИСУС умря за теб



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Zara_83]  
Автор Muлa (Спаски)
Публикувано12.06.08 20:36



Не мога да търся някой, който отдавна го няма и да вярвам в нещо измислено за да експоатира хората. В Господ вярвам, но не и в историята за Христос... Имам си собствено виждане по въпроса...

Но ми е интересно за какво съществуват според теб тия гледачки и врачки ако не е трябвало да ги има... Дори и от дявола да са пратени, решението дали да ги посещаваш или не си е чисто твое....

Вярно е имам голям грях, не знам точно така ли да го формулирам, но принудена от обстоятелствата посегнах на нещо, което нямаше вина... може би за добро, но може и за лошо, може би от страх, все тая... жестоко съжалявам, но нищо не може да се върне назад... Обаче всички тия проблеми са преди това и въпреки него... е кво сега, покаях се и КАК ДА НАПРАВЯ ИЗБОРА СИ???



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Muлa]  
Автор Baffy (непознат )
Публикувано12.06.08 20:50



Права си, избора е твой.
Дори и да се опариш, това ще е полезна опитност, която ще те научи на нещо - вероятно да повярваш на себе си.....



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Muлa]  
Автор astra7 (providence)
Публикувано12.06.08 21:25



Аз веднъж ходих, при ясновидка, попитах я каква работа ще работя? Каза - на частно, така е и до днес, но не позна, че ще ходя в Холандия, каза ми за друга държава. Е, може пък и така да стане, защото обичам светския живот.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.