Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варна  
Автор Muлa (Спаски)
Публикувано12.06.08 00:49



..........ако някой знае, моля дайте ми някакви координати.



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Muлa]  
Автор astra7 (providence)
Публикувано12.06.08 08:15



Ти нямаш ли си Google Search.....

в интернет е хакано с таквис особи. И за Варна ще намериш, аз съм срещал.





Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: astra7]  
Автор Muлa (Спаски)
Публикувано12.06.08 08:51



Естествено, че и от телефони услуги мога да намеря поне 100, но искам някой който е пробван(изпитан), понеже така или иначе нямам доверие на такива типажи и нямам желание да попадна на шарлатани.



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Muлa]  
Автор astra7 (providence)
Публикувано12.06.08 09:19



Това са доста деликатни неща свързани с живота, знаеш ли за Ваня Алексиева, била повикана от Ванга за да се срещнат и се твърди, че е изключителна ясновидка. www.aleksieva.info





Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Muлa]  
Автор Muлa (Спаски)
Публикувано12.06.08 11:23



Аз въобще не разбирам от врачки и не съм ходила от поне 20 г. Чесно казано не им и вярвам, щото до сега не се е случило да ми познаят. Веднъж се случи дори да вляза при една и тя да ми каже, че на мен нищо не може да ми каже, щото аз самата съм "някаква си, подобна на нея"... А аз не се чувствам никаква, не искам да се занимавам с такива неща и въобще всичко това ми е крайно далечно. Май от тогава вече не правя опити да ходя.... Обаче в момента спешно ми се налага разяснение на ситуация, в която явно аз трябва да реагирам и трябва да избера, а не мога да преценя кое е правилно... И наоистина става дума за нещо голямо. Не знам точно каква ще е реакцията ми след някакво разяснение на бъдещето, но чувствам, че би било хубаво да го получа...

Тая Ваня нещо не ми се хареса, щом работи по интернет... как ще й задавам въпроси... Аз мога да й задам набор от въпроси, ама в процес на гадаене със сигурност ще ми възникнат нови... Други идеи да имаш за Варна или някой друг???



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Muлa]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано12.06.08 16:05



Ходих преди години в София при Поля, наистина добра гледачка, но наистина познава 80% колкото познават всички врачки, служителки на демоните. дори и Ванга е познавала 80%.

позна ми, че ще си променя името и че стана духовен учител, от което бях твърде далеч и че ще се оженя на 50 години. но не позна, че ще се разведа, тоест точно 80% ми позна - и за магия ми позна че съм имал за неженене и ходих при свещкеник и като я развалих след 3 месеца се ожених.

тоест не се вярва 100% на врачки - те имат сила от демоните и да ходиш при тях е ГРЯХл Ходи на Църква и се моли и Бог ще те спаси за вечен живот.

това го разбрах. дано и ти го да го разбереш.



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Tимoтeй]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано12.06.08 18:14



Покайте се за греховете си, защото търсенето на врачки и баячки е ГРЯХ, те са слуги на дявола, потърсете ИСУС ХРИСТОС само Той ще ви избави, никой друг не може да го направи

призови ИСУС ХРИСТОС!

Купи си Библия, отиди на църква, най-добре евангелска там ще се молят за теб. Покай се от греховете си и повярвай че ИСУС умря за теб



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Zara_83]  
Автор Muлa (Спаски)
Публикувано12.06.08 20:36



Не мога да търся някой, който отдавна го няма и да вярвам в нещо измислено за да експоатира хората. В Господ вярвам, но не и в историята за Христос... Имам си собствено виждане по въпроса...

Но ми е интересно за какво съществуват според теб тия гледачки и врачки ако не е трябвало да ги има... Дори и от дявола да са пратени, решението дали да ги посещаваш или не си е чисто твое....

Вярно е имам голям грях, не знам точно така ли да го формулирам, но принудена от обстоятелствата посегнах на нещо, което нямаше вина... може би за добро, но може и за лошо, може би от страх, все тая... жестоко съжалявам, но нищо не може да се върне назад... Обаче всички тия проблеми са преди това и въпреки него... е кво сега, покаях се и КАК ДА НАПРАВЯ ИЗБОРА СИ???



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Muлa]  
Автор Baffy (непознат )
Публикувано12.06.08 20:50



Права си, избора е твой.
Дори и да се опариш, това ще е полезна опитност, която ще те научи на нещо - вероятно да повярваш на себе си.....



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Muлa]  
Автор astra7 (providence)
Публикувано12.06.08 21:25



Аз веднъж ходих, при ясновидка, попитах я каква работа ще работя? Каза - на частно, така е и до днес, но не позна, че ще ходя в Холандия, каза ми за друга държава. Е, може пък и така да стане, защото обичам светския живот.





Тема Няма Го никакъв тоя Христоснови [re: Zara_83]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано13.06.08 12:12



Христос тук, Христос там - явно се е заврял някъде в царството божие и се гледа лайфа и е забравил че Земята въобще съществува...
То аслъ Господ му е направил голяма оферта: 1-2 дни мъки после лайф из лайф...



И не е моя Силата и Славата, но парите са си мои

Тема Re: Няма Го никакъв тоя Христоснови [re: Anuel]  
Автор astra7 (providence)
Публикувано13.06.08 13:03



Anuel опасявам се, че трябва да те осветля по този въпрос. БОГ няма пряка намеса, предопределил е.





Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: astra7]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано13.06.08 23:18



Преди всичко знайте това, че в последните дни ще дойдат присмиватели, които с подигравките си ще ходят по своите страсти и ще казват:
Къде е обещаното Му пришествие? Защото откакто са починали бащите ни, всичко си стои така, както от началото на създанието
2 Петрово 3:3-4

Апостол Петър е пророкувал още преди 2000 години за такива като теб ануел.
ИСУС ХРИСТОС е Живият, възкръснал БОГ, в това ще се убедиш ако не днес, ако не утре, ако не след години, то със сигурност след смъртта си, но аз ти пожелавам тази истина да ти се открие докато си още на тази земя.
Хора, вие вярвате в какво ли не, правите какви ли не неща и после се чудите защо животът ви е такъв. Аз казах, че има само една истина и тя е ДА ПОВЯРВАТЕ В ИСУС, но вие не искате да вярвате, предпочитате да вярвате на хора със "способности" които да ви помогнат, а не търсите Живия БОГ от когото идва всичко.

ЕДИН ДЕН ТОВА ПОСЛАНИЕ ЩЕ ВИ БЪДЕ НАПОМНЕНО И НЯМА ДА ИМАТЕ ИЗВИНЕНИЕ, ЧЕ НЕ СТЕ ПОВЯРВАЛИ В ИСУС ХРИСТОС!

покайте се за греховете си и повярвайте в ИСУС ХРИСТОС!
грехът е нещо много страшно, цената на греха е огромна, всички сме вършили грехове и трябва да бъдем наказани и да платим тази цена.
Работата е там, че има Някой, Който вече плати тази цена вместо нас, и ние можем да се спасим от вечно наказание чрез вяра в това, че Той НАИСТИНА УМРЯ И ВЪЗКРЪСНА ЗА НАС.

мило момиче как казваш че вярваш в ГОСПОД а не вярваш в ИСУС,не знаеш ли, че ИСУС Е ГОСПОД?

В кой господ вярваш и по какъв начин вярваш в Него след като Той много ясно е определил правила, които да спазваме в Библията? Ако не четеш Библията и не спазваш Неговите правила откъде знаеш,че вярваш в правилния бог, защото всеки казва че вярва в нещо. Как различаваш истината от лъжата?
Аз ти казвам че ИСУС е БОГ,а ти не вярваш че само Той може да ти помогне, но отиваш при врачки и им вярваш че те ще ти помогнат.....

Един ден ще разбереш, че няма друга истина освен ИСУС, и че всичко идва само от Него, никой човек няма да ти помогне, това го може само БОГ.

ИСУС ТЕ ОБИЧА ТОЛКОВА МНОГО ЧЕ БЕШЕ РАЗПЪНАТ НА КРЪСТ ЗАРАДИ ТЕБ.
НЕ ОТХВЪРЛЯЙ ТАЗИ ОГРОМНА ЛЮБОВ,ИСУС ЩЕ ТЕ ЧАКА,ЗАЩОТО ТЕ ОБИЧА!



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Muлa]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано13.06.08 23:23



и още нещо - казваш дори и от дявола да са пратени ти сама решаваш дали да ходиш при тях или не. А защо тогава ходиш при слугите на дявола, а не се обърнеш към БОГА?
Решението е твое,ти имаш свободния избор да решиш къде да отидеш, но аз те насочвам към БОГ, избери ИСУС!

Както досега си вярвала на врачки, толкова ли ти е трудно да повярваш в ИСУС. Силата на врачките уж да познават идва от дявола, не ходи при тях.
Призови ИСУС ХРИСТОС! Само Той е пътят,истината и животът. Всичко останало е лъжа.



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Zara_83]  
Автор abriev (непознат )
Публикувано14.06.08 03:34



ивиняваи но какво е бог!?нима тои не е магия...



Редактирано от abriev на 14.06.08 03:36.



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Zara_83]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано14.06.08 08:42



Имам въпрос:
Правилно ли ще е да вярвам в Буда?

И още един въпрос:
Буда Господ ли е?




Никога не казвай никога!



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: paparosko]  
Автор astra7 (providence)
Публикувано14.06.08 09:03



Буда е бил човек, също като нас.





Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: astra7]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано14.06.08 10:50



Буда е бил човек, но не точно като нас, в телесно отношение.
Четох някъде, че е имал 26 разлики в сравнение с нормалния човек.

Ако говорим за Иисус - той е бил човек, също като нас.

Въпросите ми са отправени към Зара.




Никога не казвай никога!



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: abriev]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано14.06.08 18:22



Нещо като магия е, но светла магия. Блестяща магия.
Защо да ходиш при врачки за черна магия? дори и тяхната "светла" магия е пак черна -от черните демони.

Само Бог е светъл и чист и който Го търси се очиства и избелва.

Ходенето при врачки е труд и пари. същото е и при бога - труд и пари - Църква, свещи и прочие, но първото е за погибел на душата, а второто е за спасение.

Избирай!



Тема Re: Няма Го никакъв тоя Христоснови [re: astra7]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано14.06.08 18:27



Не е така. Няма предопределеност за никой. Ти сам си избираш. Бог е дал Закона Си. Ти избираш дали да слушаш и да изпълняваш или не.

каква предопределеност!

Уж Бог го нямало днес. той е тук и чака кой ще Го потърси. пътърси Го и ти идва на помощ. търсиш сатана - идва сатана.

Изборът е твой. живот вечен или вечна мъка . Избирай!



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: paparosko]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано14.06.08 18:38



Буда е роден от мъж и жена и 100% е човек, докато Иисус е Човек 100% и Бог 100%, защото е роден от Дева Мария, но не и от мъж, а от Светия Дух.

Няма Човек на земята, който да е вършил това, което Той е вършил и да е прави чудеса като Него.

Нито да е възкръснал и 500 души да са Го видяли.

И пратил Светия Дух върху страхливите апостоли и те станали смели и чудотворци и създали Църквата, Която утре има рожден ден.

Ако Буда беше бог защо трябваше да идва Христос и да прави тия по-големи чудеса от Буда. Отговорът е един. Буда не е Бог, а Иисус. Чети и слушай Него.



Тема Аз май ти станах малка психотравма...нови [re: Zara_83]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано14.06.08 19:16





И не е моя Силата и Славата, но парите са си мои

Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: paparosko]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано14.06.08 19:16



Здравей paparosko. Някакви интереси към будизма ли имаш? Будизма, както исляма,както всички останали религии се опитват да ти дадат нещо, да те направят добър,морален, евентуално ако спазваш техните принципи и закони можеш да получиш вечен живот в рая, или пък да се преродиш в по-висше същество, и най-различни подобни измислици. За разлика от всички религии БИБЛЕЙСКОТО ХРИСТИЯНСТВО не е религия, това е взаимоотношение на човек с БОГА, основано взаимна любов и истинска вяра. Единствено християнството предлага спасение на човешката душа не чрез спазването на различни религиозни ритуали, а само и единствено поради милостта,благодатта и любовта на БОГА, защото БОГ толкова безкрайно обича хората, че пожертва Собствения Си Единствен Син, да умре, за да може всеки, който ПОВЯРВА, че ИСУС ХРИСТОС е ГОСПОД да получи вечен живот. Никоя друга религия не е може да ти предложи това, което ти дава ИСУС - прощение на греховете, изцеление на всичките ти болести, защита от дявола, безкрайна радост и власт над всяка сатанинска сила, вечен живот в Божието царство. Единствено и само християните имат власт над дявола и са защитени от всички негови атаки. Единствено и само християните имат пълната и абсолютна увереност, че ще бъдат в рая. Попитай някой мюсюлманин дали е сигурен на 100% дали ще отиде в рая, попитай някой будист или хиндуист какво ще се случи с него когато умре, и ще видиш, че никоя религия не предлага абсолютната увереност за вечния живот. Нито Мохамед, нито Буда, нито Кришна, нито който и да е създадел на религия не може да ти предложи това, което ти предлага ИСУС ХРИСТОС. Мохамед,Буда,Кришна отдавна изгниха в гробовете си, а душите им никога нямат да намерят покой и са във вечни мъки в ада сега, но гробницата на моя БОГ е празна-Него Го няма там, смъртта не можа да го задържи повече от 3 дни и тя няма власт над Него, защото Той е източника на живота, Той е Живият възкръснал БОГ.

ИСУС ХРИСТОС ПОБЕДИ СМЪРТТА, и само Той може да предложи вечен живот,защото Той е Изворът на живота. Никой християнин не се страхува от смъртта, защото тя няма власт над него. Ние знаем къде ще бъдем един ден.
Никоя друга религия не може да ти даде това, което ти дава ИСУС.

Нито Мохамед,нито Буда, нито Кришна не са могли да направят чудесата, които направи ИСУС - има ли поне един изцелен от Мохамед човек, Буда възкресявал ли е мъртви, Кришна дали е нахранвал 5000 души с 5 хляба и 2 риби, поне един от тях да е гонил демони,да е отварял очите на слепци, да е казвал за себе си - АЗ СЪМ пътят,истината и живота, да е показвал милост към грешниците, любов към нуждаещите се, кой от тях е изявявал че е вратата към рая?
И ако това не ти е достатъчно - покажи ми поне един основател на религия, който ДОБРОВОЛНО ДА СЕ Е ПОЖЕРТВАЛ невинен за да плати чужди грехове.
Единствено ИСУС пое греховете на целия свят, Той умря разпънат на кръст съвсем невинен, и го направи за теб,за мен, за всеки един човек на тази земя. Покажи ми кой основател на религия в най-големите си мъки и страдания се молеше за собствените си мъчители и няма да намериш ни един. Но аз ти посочвам ИСУС ХРИСТОС, който извика: ОТЧЕ прости им, те не знаят какво правят точно в момента, когато забиваха пироните в плътта му. Ти осъзнаваш ли каква огромна любов е това, и не престана да се моли за всеки един човек даже когато се мъчеше прикован на кръста.
Още ли си мислиш, че нещо просто така ми е скимнало, решила съм да си избирам в какво да вярвам,теглила съм жребий, и то взело, че се паднало на ИСУС? Вярата ми е основана на толкова солидни доказателства, че никой и нищо не може да обори истината за ИСУС. Защото ИСУС е ИСТИНАТА.

И ако това не е достатъчно,покажи ми поне едно съвременно чудо на Мохамед,Буда, Кришна или на когото си избереш основател на религия.
Защото аз ще ти кажа, че ИСУС ХРИСТОС ВЪРШИ ЧУДЕСА И ДНЕС.
Лично познавам момче, което умираше от рак в последен стадий,даваха му дни живот, но повярва в ИСУС, призова Го на помощ е сега е съвършено изцерен. Между другото, миналата година се ожени. Моя приятелка християнка се молеше за една възрастна жена, която е била парализирана с години. След като призоваха Името на ИСУС жената беше напълна изцерена, този случай е документиран с камера, цялото село беше напълно потресено от чудото, защото всеки знаеше, че жената е парализирана, и когато я видяха как посреща гости на вратата,бяха тотално поразени. ИСУС изцелява болни от рак в последен стадий, изгонва демони, освобождава угнетени,дава мир,свобода,радост,възкресява мъртви. Мога да разказвам за хиляди чудеса на които съм била свидетел лично, или съм чула от близки, или съм прочела.

ИСУС ХРИСТОС Е ЕДИНСТВЕНИЯ БОГ! няма друг освен Него!

Колкото до въпроса ти за Буда - ти имаш свободната воля да решиш дали да вярваш в него или не, щом толкова искаш вярвай,никой не ти е забранил да вярваш в каквото си поискаш. Но след смъртта си ще отидеш при него,там където е той сега,там където е и Мохамед, Кришна, и всеки друг основател на религия. Уверявам те, тези хора определено не си прекарват приятно. Още повече, че ще се мъчат в неописуеми мъки цяла вечност.....

Аз избирам да вярвам в ИСУС ХРИСТОС, защото само Той ми дава всичко, от което се нуждая, и знам къде ще бъда след 100 години.

Покайте се от греховете си и повярвайте в ИСУС ХРИСТОС!!!!!!!!!



Тема Re: Аз май ти станах малка психотравма...нови [re: Anuel]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано14.06.08 19:24



ануел,вместо да си губиш времето с празни и безмислени неща, покай се от нечестивите си постъпки,обърни гръб на гнусотиите които вършиш и призови ИСУС ХРИСТОС да ти помогне да се освободиш от това влияние.
още има шанс за теб, всяка глътка въздух,всеки удар на сърцето ти дават шанс да справиш взаимоотношенията си с БОГА, още не е късно,повярвай в ИСУС!



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Zara_83]  
Автор astra7 (providence)
Публикувано14.06.08 20:52



Моля, за по кратки изложения ако обичате.





Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Zara_83]  
Автор abriev (непознат )
Публикувано14.06.08 22:31



кому е нужно всичко това след като човек е несъвършен?а христос и тои е човек.



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Tимoтeй]  
Автор abriev (непознат )
Публикувано14.06.08 23:51



нима основното средство на "дявола"не е именно тази светлина...



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Zara_83]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано15.06.08 10:41



Здравей Zara_83,

Всичко ми е интересно.

Не случайно въпросът ми беше за Буда, или за който и да е друг духовно извисен човек, няма значение дали е заченат от човек или от Дух.

Защо да вярвам в Христос, Мохамед, Буда?

Ако попиташ някой човек, който не познава християнството, той няма да е чувал нищо за Христос, но сигурно ще вярва в някакъв негов Бог.

Не е ли най-добре да вярвам направо в Бог, който е един, единствен, а не в неговите проявления, Всички ние сме също негови проявления.

Бог е един и аз вярвам в него.

Бог не се проявява само в човешки образ.
Бог Е всичко това, което Е и това което не Е.

Аз мисля, че който си представя Бог единствено в човешки образ е дълбоко заблуден.

Един е Бог и той е вътре в нас и навсякъде!




Никога не казвай никога!



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: paparosko]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано15.06.08 15:53



Здравей paparosko
много се радвам за теб, че вярваш в БОГ, прекрасно е, че все още са останали хора, които го търсят с искрено сърце.
Имаш някои погрешни представи, които бих искала да ти обясня ако ми позволиш. БОГ няма проявления, Той не е всичко това, което е и всичко това, което не е, Той не е някаква сила, нещо си там, Той е ЖИВА ЛИЧНОСТ.
ЖИВА ЛИЧНОСТ,точно както си ти,както съм аз, както е всеки човек, само че е милиади пъти по-висш от нас. Но както ние имаме чувства, така и Той има чувства. Той е способен да се радва, да скърби, да се смее,да плаче, Той обича, Той мисли,Той чувства, Той говори, Той действа. Обидно е за Него да Го наричаме просто някаква сила, сякаш е нещо неопределено, или още повече да си мислим, че Той има някакви проявления.
Аз ако те питам какви са твоите проявления ти как би реагирал? Ако ти се казваш Иван, а аз ти кажа Петкан ще се зарадваш ли? Ако ти обичаш чистотата и аз вляза с мръсни обувки в дома ти, ще се очароваш ли?
БОГ е създал ред, Той е определил правила, по които да живеем и които да спазваме. Защо не пресичаш линията, когато е спусната бариерата? Защото знаеш, че ако го направиш е много възможно да бъдеш премазан от влака. Така и БОГ ни е изпратил точно определена Книга с инструкции как да живеем, и какво да правим, за да не бъдем премазани от влака на живота. Ние нямаме право да си вярваме в каквото на нас ни е угодно, да си избираме да вярваме в това, а другото да изключваме, защото не ни е угодно. БОГ точно и ясно е постановил какво трябва да правим. Той ни е дал единствено и само Библията, Той ясно е определил, че само ЧРЕЗ ВЯРА В ИСУС ще достигнем до Него, затова е безсмислено да четем корана или да търсим други богове.
БОГ си има точно определено Име - ИСУС ХРИСТОС, както и ти си имаш определено име, и както за теб е обидно да те нарече някой с друго име, така и на Него Му е обидно, ако Го наречеш аллах,буда,кришна или с някое друго име. Прекрасно е че вярваш в БОГ, но чети Библията, за да Го познаваш, защото Той е личност и иска да Го познаваме,да бъдем приятели с Него.
В Библията Той е дал указания какво представлява вярата в Него и как иска Той да вярваме в Него. Много по-важно е покорството - да знаем каква вяра Му е угодна и да вярваме така,както иска Той, а не да си вярваме както на нас ни е угодно и както си искаме.
БОГ те обича и иска да Му бъдеш приятел. А ти искаш ли да бъдете приятели?

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: abriev]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано15.06.08 20:46



Библията пише, че демонът се преобразява в Ангел на светлината.

Никой вън от Църквата не може да разбере на кого служи.

Затова Христос е основал Църквата - за да възпира демоните чрез светена вода и църковни тайнства.

Който не признава Църквата, служи на сатана, а може да се радва, че служи на "светъл Ангел".

Дяволът е на 6000 години и за него не е проблем да те излъже. Затова е наречен ЛУКАВ - той може да ти говори истини години наред и да ти спечели доверието и тогава да ти забие нож в гърба.

Ще заплачеш повече, отколкото когато любимата ти жена ти изневери с друг и ти вземе апартамента и децата и останеш гол като пушка и самотен и даже разболян...

Защото тази загуба има оправяне, но от ада няма излизане...



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Zara_83]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано15.06.08 20:51



Много добре казано. Поздравления!



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Tимoтeй]  
Автор abriev (непознат )
Публикувано15.06.08 22:06



до колкото ми е известно исус не е почитал материалното...



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Zara_83]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано15.06.08 23:23



Zара_83,

Явно имаме различни представи за това какво е БОГ.
И мисля, че представите ти за него са погрешни, тъй като са ограничени от живота на Земята и даже още по-тясно, от живота на част от Земята.
Най-правилно би било да се погледнат нещата от Вселенски (Космически)мащаб, от страна на безкрайността.
Животът не е ограничен само на Земята.

Но както и да е, всеки има право на свободна воля и свободен избор.

Аз съм открил Бога в себе си.
Моят живот е и негов.




Никога не казвай никога!



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Tимoтeй]  
Автор Muлa (Спаски)
Публикувано16.06.08 10:12



А кой е написал Библията и дали всъщност тая Библия, която четеш е онази която е била наистина написана.... Аз пък си мисля, че щом се е стигнало до тук да се поставя под съмнение великото тайнство на църквата работата не е на добре, нещо има... Разчитам много на интоицията си (не ме е подвела до момента) и тя ми подсказва, че нещо е много гнило в тая институция, колкото и да са й били светли мераците да въведе света в ред... Това при все че имма дядо владика, чичо поп, и братовчед поп ....

А ти откъде знаеш на колко г. е дявола....



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Zara_83]  
Автор Muлa (Спаски)
Публикувано16.06.08 10:13



Извинявай миличка, но за мен Христос не е Господ... Господ е този, който е създал света не само християнския обаче...



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: paparosko]  
Автор Muлa (Спаски)
Публикувано16.06.08 10:14



съгласявам се с теб



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Muлa]  
Автор Muлa (Спаски)
Публикувано16.06.08 10:14



Но аз така или иначе все още не мога да открия врачка

.



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: abriev]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано16.06.08 15:31



За какво материално съм говорил? Спасявай се от нематериалния ад!



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Muлa]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано16.06.08 15:41



Мила Мила! Задаваш добри въпроси. радвам се.

Но отговорите са трудни сложни и дълги. Ако има Бог нали Той ще каже каво иска от нас. Е, Той го казал чрез Библията.

Прочети я, като почнеш от Новия Завет и Христос.

Много неща ще ти станат ясни. И тогава пак питай!

Твоята интуиция работи добре за земни неща, но не и за небесни и невидими неща. Запомни го това!



Тема Бог е дал Библиятанови [re: Muлa]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано16.06.08 16:07



И ти можеш да я прочетеш и да разбереш какво иска от теб Господ.



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Tимoтeй]  
Автор abriev (непознат )
Публикувано16.06.08 16:18



до колкото знам не той...



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Muлa]  
Автор abriev (непознат )
Публикувано16.06.08 16:36



защо толкова много настояваш да намериш врачка?за какво ти е точно!?



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: abriev]  
Автор Muлa (Спаски)
Публикувано17.06.08 01:03



За да ми каже нещо, нещо за бъдещето и според отговора й да преценя как да постъпя във важна за мен ситуация... вероятно да не й повярвам, вероятно да не ми познае, вероятно да не я послушам... вероятно много още неща, но ми се струва, че точно в момента се нуждая от такова мнение.



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Muлa]  
Автор tiger_tulip ()
Публикувано17.06.08 01:20



Ако намериш добра гледачка, което ти пожелавам, питай не толкова за бъдещето, колкото за изяснение на самата ситуация и според това вземи решението си сама.

Ако става дума само за един, ясен и важен за теб въпрос - по-добре потърси знак сама, това ще бъде най-точно. Потъни в молитва или медитация, според вярванията си, отпусни се напълно и в това състояние поискай ясен знак как да постъпиш. След това си отпусни душата и не мисли повече за проблема. В повечето случаи правилното решение скоро ще ти стане ясно по един или друг начин.

Успех ти желая!

Редактирано от tiger_tulip на 17.06.08 02:08.



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Tимoтeй]  
Автор tiger_tulip ()
Публикувано17.06.08 02:04



Ходих преди години в София при Поля, наистина добра гледачка, но наистина познава 80% колкото познават всички врачки, служителки на демоните. дори и Ванга е познавала 80%.

позна ми, че ще си променя името и че стана духовен учител, от което бях твърде далеч и че ще се оженя на 50 години. но не позна, че ще се разведа, тоест точно 80% ми позна - и за магия ми позна че съм имал за неженене и ходих при свещкеник и като я развалих след 3 месеца се ожених.

тоест не се вярва 100% на врачки - те имат сила от демоните...



(А как точно ги изчисли тези 80%??

)


Наясно ли си колко е трудно да се познава бъдещето?

Жената ти е казала много верни неща и ти е помогнала. Би следвало да й бъдеш благодарен, а не да я пращаш при демоните. Не ти е била казала, че ще се разведеш... ти какво искаш, тя за двайсетина лева цялата съдба от игла до конец ли да ти разкаже??

Истината е винаги от Бог - независимо от чия уста излиза - дали на врачка, съседка, доктор, християнин, мохамеданин, модератор, демон, ангел, политик, журналист и който и да било друг. Истината отразява Бог. Неистината е изкривено отражение и като такава, ТЯ е от Неговия антагонист - независимо дали е във вид на невинна заблуда или на съзнателна лъжа и пак без да се променя от това чии уста я изричат.

Редактирано от tiger_tulip на 17.06.08 03:04.



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Muлa]  
Автор abriev (непознат )
Публикувано17.06.08 22:07



сама!ти самата прецени ли ситуацеята в която се намираш?някой път се иска малко кураж за да вземеш правилното решение!а не да търсиш помощ.какъв отговор точно търсиш от хората...



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: abriev]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано18.06.08 00:12



Не разбрах.



Тема Re: Свестен гадател/ка, ясновидец/ка във Варнанови [re: Tимoтeй]  
Автор abriev (непознат )
Публикувано18.06.08 00:53



какво не разбра?храм църква са материални построени от човек-не от бог и няма сила която да спре демоните да влезнат вътре!



Тема Re: Аз май ти станах малка психотравма...нови [re: Zara_83]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано18.06.08 18:35



Свършил съм прекалено много добрини в живота си досега, без да получа отплата за тях и затова смятам че е напълно справедливо да се радвам на хармоничен и щастлив живот...
Пожелавам ти и на теб да правиш безкористни добрини и така да получиш своето щастие...



И не е моя Силата и Славата, но парите са си мои


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.