Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 27.05.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Не подминавайте това!!!  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано03.04.08 20:19



Трябва да сме в час! Турци, цигани...те са вече мнозинството тука в Абсурдистан и какви ги вършат...вижте това покъртително клипче до края, моля!

Казва се `Турско-циганския терор`

А ето тука е статията, която осведомява за премахването на българският език от училищата като учебен предмет!!!



Каква катинка се очертава само...не стигат глобалните застрашаващи обстоятелства, ами и нашата мила родина загива....

Редактирано от ka_17 на 03.04.08 20:34.



Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: ka_17]  
Авторhuanji (Нерегистриран)
Публикувано03.04.08 20:45



Е, и какво предлагаш?



Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: huanji]  
Автор begemama (новак)
Публикувано05.04.08 21:40



Да подпишеш петицията.




Много сме. Силни сме.



Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: begemama]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано05.04.08 22:32



Да, много хора са се подписали и от чужбина българите - дотук са 15 940....да се надяваме, че ще има резултат...

Живеем истински, само когато умираме от Любов...!


Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: ka_17]  
Автор121 (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 00:38



Таня Страхилова Маркова





Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: ka_17]  
Автор Aлekc (Необвързан)
Публикувано06.04.08 01:02



Албанците победиха сърбите в Косово не на бойното поле, а в креватите си.

Без рязко повишаване на раждаемостта на българския етнос, до никъде няма да стигнем!



Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: Aлekc]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано06.04.08 01:10



Да, нещо като `биологично оръжие`, ама това значи да се изпосмесим с турци и цигани до безобразие....



Живеем истински, само когато умираме от Любов...!

Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: ka_17]  
Автор Aлekc (Необвързан)
Публикувано06.04.08 01:14



Не смятам, че българките имат желание да раждат деца от турци или цигани.

Нито пък, че българите имат желание да имат деца от туркини или циганки.



Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: Aлekc]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано06.04.08 01:19



И аз така мисля, но понеже ти каза че албанците победили в креватите си сърбите и аз затова направих примерно сравнение...



Живеем истински, само когато умираме от Любов...!

Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: ka_17]  
Автор Aлekc (Необвързан)
Публикувано06.04.08 02:16







Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: ka_17]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано06.04.08 09:32



Миличка, по логиката на Алекс, за да помогнеш за решаването на проблемите в БГ, трябва да родиш поне три българчета, защото ако са две не увеличаваш населението, а само запазваш бройката (твоята и на таткото).

След това обаче трябва да ги опазиш да не се изнесат от БГ, защото тогава пак се губят за държавата ни.



Така че най-добре действай вместо да търсиш съдействие от другите за каузата.

Междудругото Алекс е напълно прав. Бъдещето е в децата и нациите, които не правят достатъчно от тях, постепенно се стопяват.


Редактирано от amrta на 06.04.08 09:44.



Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: amrta]  
Автор Aлekc (Необвързан)
Публикувано06.04.08 10:49



Уви, много банално звучи, но е абсолютно вярно.

Затова и палестинките раждат като ненормални (най-високата раждаемост в момента в света). Рано или късно, ако евреите не тръгнат по същия път, ще бъдат физически пометени от Израел.



Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: Aлekc]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано06.04.08 12:04



Бях останала с впечатление, че и евреите раждат по повече от две деца, но е възможно и те да са влязли в крак с "модата".



Принципно колкото по-примитивни са едни хора, толкова повече се множат без да мислят. Не казвам, че винаги е така, в смисъл има и интелигентни хора, които го правят, но в повечето случаи са от първата група.

И във филмчето на Ками ромите си признават, че основното в живота им е сексът. И мисля, че наистина е така – какво да правят – доста от тях не работят, не четат книги и вестници, остават им единствено сексуалните наслади. Явно доста от тях дори не знаят как да се пазят, не им пука как ще живеят тези деца, дали ще могат да ги образоват и всичко останало, за което един средно интелигентен човек мисли.

За съжаление при доста от българите у нас причината да не се решават дори на едно дете, често е финансова. Поне аз познавам няколко такива хора, изпускащи последния си влак, които искат да станат родители, но не могат да си го позволят, защото искат да осигурят сносен живот и добро образование на децата си, а не да ги обричат на лишения.

И още нещо за ромите – за мен единственият изход е да се образоват и интегрират, но за съжаление държавата тотално е абдикирала от тях. Те имат нужда от помощ, а не от постоянна омраза, на която отвръщат със същото.

Неотдавна ми се наложи да купувам кръв за кръвопреливане, нали знаеш, че братята роми предлагат пред центровете. Попаднах на едно момче абсолютно неграмотно, не можеше да си попълни данните. Стана ми много мъчно за него, особено след като после разбрах, че по-голямата част от парите са му ги взели неговите босове (т.нар. кръвна мафия пак роми).

Какво може да се очаква от един такъв човек, който не може да пише и да чете, израснал в някакво гето, в мръсотия и немотия, а и други далеч по-неприятни гледки? Как може да се очаква да бъде друг, когато никога не е имал по-различен пример? Пак добре, че не е отишал да краде, а честно си продава кръвта.





Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: ka_17]  
Автор nonetheless (старо куче)
Публикувано06.04.08 12:16



Те тука ни дават само някакви си разгри, щото българите вземат ли да правят държава - Еврота отиде ...





Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: amrta]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано06.04.08 12:18



Принципно колкото по-примитивни са едни хора, толкова повече се множат без да мислят. Винаги е така, количество за сметка на качество...колкото повече - толкова по-некачествено...все пак това е биологичен материа и има равновесие....

За съжаление при доста от българите у нас причината да не се решават дори на едно дете, често е финансова. Поне аз познавам няколко такива хора, изпускащи последния си влак, които искат да станат родители, но не могат да си го позволят, Това е жалко и неправилно според мен...всяко дете си идва с условията, осигурени отгоре....начин ще се намери, ако детето е желано..

И още нещо за ромите – за мен единственият изход е да се образоват и интегрират, но за съжаление държавата тотално е абдикирала от тях. Те имат нужда от помощ, а не от постоянна омраза, на която отвръщат със същото.
Тук обаче никак не си права....циганите се ползват с най-големи привилегии от всички...не плащат ток, никой не ги пита за билет в транспорта...осигуряват им се постоянно помощи, интегриращи програми....но не става, защото са ужасно мързеливи и гледат лесното...помня преди бяха подарили на някакви роми дървени къщички, чисто нови....а те изгорили дюшемето в печката, за да се топлят....и това ако не е свинщина....затова вече няма и смисъл да им се дава кактово и да е безплатно...

Живеем истински, само когато умираме от Любов...!


Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: ka_17]  
Автор Пpoмeтeй (прикован)
Публикувано06.04.08 12:30



Добро утро, ти сега ли загря за какво иде реч?



Корените на злото са сладки, а плодовете му горчиви.

Тема Таканови [re: Aлekc]  
Автор Пpoмeтeй (прикован)
Публикувано06.04.08 12:32



В отговор на:

Без рязко повишаване на раждаемостта на българския етнос, до никъде няма да стигнем!



Това практически е невъзможно, така че нека оставим БГ да изживее спокойно старините си.

Корените на злото са сладки, а плодовете му горчиви.

Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: Пpoмeтeй]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано06.04.08 12:34



Ще ти дам едно Добро утро... а никой не го е грижа...

Живеем истински, само когато умираме от Любов...!


Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: amrta]  
Автор Пpoмeтeй (прикован)
Публикувано06.04.08 12:37



В отговор на:

За съжаление при доста от българите у нас причината да не се решават дори на едно дете, често е финансова.



А още по-често - социална.

Корените на злото са сладки, а плодовете му горчиви.

Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: ka_17]  
Автор Пpoмeтeй (прикован)
Публикувано06.04.08 12:39



Ами давай тогава - секс на корем и минимум 3 деца.



Корените на злото са сладки, а плодовете му горчиви.

Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: amrta]  
Автор nonetheless (старо куче)
Публикувано06.04.08 16:03



За съжаление при доста от българите у нас причината да не се решават дори на едно дете, често е финансова.

Още повече! Превърнахме се във финансови произведения. Преди да се замислим за дете си мислим за финанси за неговото изграждане - каква глупост!!!



Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: ka_17]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано06.04.08 17:11



Права си за повечето от тях, но знаеш ли гледала съм по телевизията роми с висше образование, освен че са по-мургавички, изглеждат напълно нормални, дори свестни хора. Много се радвам като видя такива роми.

Затова си мисля, че всичко е въпрос на възпитание, образование и пример, а представи си какво получават още от мънички. В някои случаи ги карат да просят, да крадат, след което какви очакваш да станат като пораснат?! Виновни ли са, че са осакатили психиката им?

Чувала съм също, че момичетата ги продават още като тинейджърки. Каква вина имат тези създания, още почти деца? За мен те са жертви на собствените си семейства и на този жесток свят.



Не мога да обвинявам такива хора за това, което са, животът достатъчно ги е наказал. А в същото време ние постоянно ги обвиняваме и ги мразим.


„...всяко дете си идва с условията, осигурени отгоре....начин ще се намери, ако детето е желано..”

Какъв магически начин ще се намери според теб ако дори покривът над главата ти е лукс? За мен лично е престъпление да създадеш едно дете с ясната мисъл, че го обричаш на мизерия и страдания.

Познавам една такава самотна майка с две деца, не мога да ти опиша как живеят тези хора с нейната заплата. Тя самата ми е казвала, че сега никога не би ги родила, но тогава е била много наивна на 18 години, въобще не е мислила за тези неща.





Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: nonetheless]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано06.04.08 19:52



"Още повече! Превърнахме се във финансови произведения. Преди да се замислим за дете си мислим за финанси за неговото изграждане - каква глупост!!!"


Ти в кой свят живееш?! Любовта си е любов, духовността – духовност, но едно дете има много потребности, като се започне от качествена храна и се стигне до дрехи и учебници, за които са нужни средства.

Не говоря за някакъв лукс, а за елементарен човешки минимум, за да живее нормално. За съжаление живеем в твърде материален свят.





Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: amrta]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано06.04.08 19:56



За съжаление си права и няма как да е иначе...!

Живеем истински, само когато умираме от Любов...!


Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: amrta]  
Автор nonetheless (старо куче)
Публикувано06.04.08 20:00



Потребности, финансови потребности. Аз като ти разправям че сме финансови произведения!





Тема От БНТ ме развеселиханови [re: ka_17]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано06.04.08 20:40



Току що гледах новините по БНТ, имаше една новина за ромите – в Казанлък днес им осигурили безплатна обществена баня и транспорт до там по случай предстоящия им ромски празник. А на излизане – питка с кремвирш и нещо сладко. Бяха голяма тумба роми, щастливи от придобивките.





Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: amrta]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано06.04.08 20:46



Току-що видях по новините, че утре бил международния ден на ромите... И по този случай в Казанлък общината осигурила на всички роми безплатна баня в градската баня....даваха ги как са се юрнали всички цигани на баня(те определено бяха от най-бедните)...нахълтаха....голяма радост беше....децата в басейна...и всички щастливи.... а после им приготвили и почерпка по случая....
А ти казваш, че били онеправдани....



Знам ги и тези, интелигентните и чисти и образовани роми - те по нищо не отстъпват на нас, но са много малко такива....даже и нашата ромска представителка (забравих как се казва) в Европарламента е невероятна дама с няколко езика и 2-3 висши...

Живеем истински, само когато умираме от Любов...!

Тема Re: От БНТ ме развеселиханови [re: amrta]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано06.04.08 20:49



И аз това ти разказах по-горе...в синхрон сме...



Живеем истински, само когато умираме от Любов...!

Тема Re: От БНТ ме развеселиханови [re: ka_17]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано06.04.08 20:55



Забелязах, докато ти си го писала, аз съм го била пуснала вече броени минути преди това.

Стана ми интересен този синхрон, но нали в клуб окултизъм пишем, поне малко телепатия би трябвало да има.



Тема Re: От БНТ ме развеселиханови [re: amrta]  
Автор nonetheless (старо куче)
Публикувано06.04.08 20:57



.. кой ти я слуша тази телепатия





Тема Re: От БНТ ме развеселиханови [re: amrta]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано06.04.08 21:02



Да, забави ме малко един тел. разговор, иначе щях по същото време да го пусна....
А за телепатията...не е нищо чудно, близките души са си във някаква връзка според мен...



Живеем истински, само когато умираме от Любов...!

Тема ПРОТЕСТ!!нови [re: Пpoмeтeй]  
Автор begemama (новак)
Публикувано08.04.08 18:50



Моля, разпространявайте:


Д Е К Л А Р А Ц И Я



Ние, Гражданите на Република България, се обявяваме категорично против предложението на Министерския съвет за отмяна на т.4, чл.16 от действащия Закон за народната просвета. Правителството предлага да се премахнат държавните образователни изисквания за усвояването на книжовния български език. Подобна поправка е грубо неуважение на националните ценности, история и култура на българския народ. Тя е и в противоречие с Конституцията на България, в която българският език е обявен за официален език в републиката. Поправката крие опасност от по-нататъшно принизяване на равнището на училищните програми за обучението по български език и премахва държавната защита на езика ни от поругаване и извращаване. Смехотворната мотивировка, че се отменя един “мъртъв текст”, всъщност цели да оневини бездействието на Министъра на образованието и науката, който е бил задължен, съгласно чл. 17 т. 4 на същия закон, да изработи наредба за държавните изисквания за усвояването на книжовния български език.
Ние окачествяваме подготовката и внасянето на този законопроект като акт насочен срещу националните интереси, като отстъпление от заветите на апостолите на националното възраждане и настояваме вносителите да оттеглят законопроекта си.

Граждани на Република България!
Да спасим свещения език на българите!
НЕ на законопроекта!

Сплотени, организирани и смели можем да си върнем надеждата, вярата и мечтата за успяваща и красива България.

Призоваваме ви на

ПРОТЕСТЕН МИТИНГ

на 11 април, петък, от 17 часа
на площад "Св. Александър Невски"





Гражданско движение за защита на науката и образованието






Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: amrta]  
Авторakapдa (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 12:39



Ти какво си мислиш,че едно дете иска само храна ли?Жестока заблуда,що всеки мисли как да го натъпче само без да мисли и за останалите нужди на едно същество?
Ама то какво се чудя като всички гледаме само да се нагрухтим,та какво възпитание бихме дали на децата,освен храна и плесници.....



"Не става само с ядене,трябва и акъл"





Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: amrta]  
Авторчyднo (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 13:43



Ти в кой свят живееш?! Любовта си е любов, духовността – духовност, но едно дете има много потребности, като се започне от качествена храна и се стигне до дрехи и учебници, за които са нужни средства.
Не говоря за някакъв лукс, а за елементарен човешки минимум, за да живее нормално. За съжаление живеем в твърде материален свят


Чудно ти в кой свят живееш? Не познаваш ли доста хора около теб които имат качествена храна и пари за дрехи, обаче нямат по три деца?
доказано е че колкото повече се вдига стандарта, толкова по-малко деца се раждат в семействата.

така че тая причина я забрави, не е истината това. С това само се замазват собствените очи от истината.



Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: nonetheless]  
Авторчyднo (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 13:45



Едно консумативно и потребителски настроено общество не може да отглежда деца, защото за това се иска жертвоготовност в личен план, каквато бройлерите нямат.

Прав си, много си прав. До това водят "ценностите" на обществото днес.



Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: чyднo]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано09.04.08 19:03



Като се замисля за това, че вдигането на стандарта постепенно води до по-малка раждаемост...вероятно това се дължи на егоизма, който се формира с високия стандарт...а какви даца ще гледаш и как ще ги гледаш, ако си някакъв себичен егоист? Децата се отглеждат с много любов, търпение и себеотдаване на най-ценното, което имаш.

Живеем истински, само когато умираме от Любов...!


Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: чyднo]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано10.04.08 01:24



За вдигането на стандарта донякъде си прав, но има и изключения. Във Виена съм срещала австрийци с три и четири деца, а те все пак като цяло имат висок стандарт. В Полша пък независимо от стандарта си раждат повече деца поради религиозни причини.

Но да се върна на въпроса за човешкия минимум, всяко едно същество има нужда от нормални условия на живот. Любовта и топлината в едно семейство са на първо място, но те далеч не могат да заменят покрива над главата, храната, дрехите и образованието, в най-буквалния смисъл на думата. А тяхната липса би съсипала живота на всяко едно дете...

Трудно ми е да повярвам, че някой от вас би създал съзнателно дете ако няма пари да го гледа, освен ако не сте абсолютни хаховци, но да спорите по форумите е много лесно...
За мен е адски безотговорно човек да създаде едно нещастно дете.

Признавам, че другата крайност е също много опасна – презадоволяването и разглезването на едно дете. Трудно се формира читава личност с израстването при най-висша ценност – парите.





Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: amrta]  
Автор nonetheless (старо куче)
Публикувано10.04.08 08:30



За мен е адски безотговорно човек да създаде едно нещастно дете.

Да, за това обаче най-висшата ценност е свободата в деството. Едно дете и без това си има всичко, даже и любов не можеш да му дадеш, каквато то излъчва.

Лошото е че порастналите деца сте вързани за парите. Всички след това се движим. Интересно ми е ако някой път отида в магазина да си купя шоколад и магазинера ми каже - "Ами, неща пари."






Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: amrta]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано10.04.08 09:16



Абсолютно си права за всичко и за това, че е безотговорно да се създаде нещастно или нежелано дете, в този смисъл аз съм твърдо ЗА абортите.....

Живеем истински, само когато умираме от Любов...!


Тема И обществата боледуват, остаряват и умират...нови [re: amrta]  
Автор Aлekc (Необвързан)
Публикувано10.04.08 11:20



Разбира се всеки избира по своя преценка как да постъпи в разглеждания случай.

Какво ще реши да направи, зависи преди всичко от това, какъв е той като оформен характер, като начин на мислене.

А това, че австриецът е австриец, полякът - поляк, българинът - българин, циганинът - циганин, ти - ти, а пък аз - аз, именно това изобщо не зависи от хората.

Затова накрая винаги става това, което ТРЯБВА да стане, това, което е "писано" да стане.

Казват, че илюзията за лична свобода на волята е един от най-остроумните трикове на природата. Не че такава няма, но тя се появява и изчезва в нас по свой неподвластен нам закон, при това с различна степен на яснота.

Казано по-просто личните съдби на хората също се управляват от неизменни природни закони.

Поради това всички аргументи, кога би трябвало да се раждат деца и кога не би трябвало са повече от несериозни.

Едната крайност са тези циганки, и понякога българки, които раждат деца наистина без да мислят, просто защото не са способни по природа да овладеят мисловния си процес, освен вероятно в друга социална среда, и които съответно оставят тези деца в нашите кошмарни домове за изоставени деца.

Всъщност, ако искаш да разбереш доколко даден народ има общо с цивилизацията, не обръщай внимание на помпозните му приказки за неговото древно величие и култура, а погледни какви са му домовете за изоставени деца, старческите домове, психиатриите, гробищата, тоалетните и т.н.

Другата крайност обаче е амбицията за свръхгаранции за бъдещето на детето, още преди да бъде заченато.

В реалния свят такива гаранции няма. А ако има, те са илюзорни.

Един бегъл преглед на реалната история на човечеството през 20 век ще ни покаже колко ефимерни са всякакви подобни "гаранции".

Милиони хора с привидно стабилен начин на живот са загивали при всевъзможните социални цунамита, докато други, живеещи при доста по тежки условия са оцелявали.

По тази логика за свръхгаранции японките изобщо би трябвало масово да не раждат, защото страната им е непрекъснато е разтърсвана от сериозни земетресения, цунамита и други бедствия.

Най-високата раждаемост в момента в света се наблюдава в окупираните от Израел палестински територии. Условията там са кошмарни, но хората там ИСКАТ да имат деца, и то колкото може повече деца.

Лично решение?! Не, разбира се! Преди всичко инстинкт за продължаване на рода, за неговото оцеляване. Първична борба за съществуване.

Там, където хората охотно раждат много деца и си ги гледат, действат мощни и здрави природни инстинкти. Поради това този тип хора често дори без да се замислят са готови да си жертват живота за "своите".

Там, където хората се чувстват обособени самотни индивидуалисти, те разбира се ценят преди всичко своя собствен живот. И съответно искат свръхгаранции за бъдещето на уникално като самите тях дете (подобни хора рядко имат повече от едно или две деца).

Аз не призовавам никого към нищо, най-малкото защото подобен призив би бил фалшив и безсмислен.

Единственото, което се опитвам да постигна е да накарам всеки, който наистина сериозно чете постинга ми, да си даде сметка какъв е самият той, къде се намира и какво всъщност иска, а не да плува в мъглата на общите добри пожелания, на общите съображения "за" и "против".

Не случайно напоследък толкова много млади хора напускат страната ни.

Не толкова, защото стандартът на живот е все още доста нисък, а защото имат вътрешна потребност да живеят в общество и държава с по-високи морални и цивилизационни стандарти, отколкото имат хората, които понастоящем доминират в България и я управляват.



Тема Re: И обществата боледуват, остаряват и умират...нови [re: Aлekc]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано11.04.08 09:07



Отговорих ти в клуб йога -






Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: huanji]  
Авторtopcho (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 11:36



Предлагам да правим като американците-циганите и турците,(без значение от социалният и професионалният им статус) да бъдат обявени за терористи!Да се приеме интелигентен и безкомпромисен закон"Който с думи и дела иска унищожението на българите и България да бъде той и цялото му семейство завинаги екстрадиран от България,без право на връщане.Да се започне от всички тези терористи в клипчето и от други такива доказателствени материали....





Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: topcho]  
Автор Aлekc (Необвързан)
Публикувано17.04.08 12:37



Явно не си в час с основните принципи на международното право.

А те, според нашата Конституция имат приоритет спрямо нашето вътрешно законодателство.

Това може да се промени само от Велико народно събрание с 2/3 мнозинство.

Според тези принципи нито една държава няма право да екстрадира собствените си граждани в чужбина или ако те вече са там, да им откаже да ги приеме отново.



Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: Aлekc]  
Авторtopcho (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 17:13



Аз съм си достатъчно в час,ами малко са ни стадионите...
Те ще правят теб и децата ти на сапун ,а ти ми философстваш какво не можело да се направи.Всичко е вазможно.Като им се отнеме българското гражданство веднъж за винаги на тези терористи,като си свикаме Велико Народно Събрание...може може ама сме овце,а не българи ,затова и ще си загинем като нация.Жалко за истинските БЪЛГАРИ като Левски!!!
Ти се радвай,че не предложих стерилизацията им,та да се вадят по-малко!





Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: topcho]  
Автор Aлekc (Необвързан)
Публикувано17.04.08 20:17



Напротив. Стерелизацията на ромите е много добра идея.

Доброволна, разбира се. Срещу заплащане.





Тема Re: Не подминавайте това!!!нови [re: ka_17]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано20.04.08 20:26



надявам се да не го подминем....



Редактирано от van_helsing на 20.04.08 20:27.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.