Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Как да се прогони дух-натрапникнови  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано17.02.08 10:41



моля, ако някой знае как - да помогне със съвет!

Преди година бях на погребение. чувала съм да казват, че раздаваната там храна не бива да се изнася. Дадоха на присъстващите по един пакет, но аз си отчупих малко залче от питката, другото мушнах в чантата си. После изобщо го забравих, намерих пакета чак като се прибрах у дома. Изхвърлих го на боклука.

От тогава започнаха проблемите.

Почти всеки път, когато съм в кухнята, сякаш някой издърпва храната от ръцете ми и я хвърля на земята. Изпускам брашно, захар, какво ли не и го разсипвам. Струва ми се, че някой си играе с мене, крие разни предмети, които винаги оставям на едно и също място. После, след като съм ги търсила 10-на минути другаде, ги намирам пак на същото място, а преди малко не ги е имало там.

Четох литература по тези въпроси. Винаги съм ненавиждала да ходя на погребения /но все пак се налага/, разбрах че там се навъртали низши създания от астрала, които смучели енергия от събралите се хора /и всъщност за това било добре да се обличат в черно - за предпазване от гадините/.

Как обаче да се отървем от натрапници у дома?



Тема Re: Как да се прогони дух-натрапникнови [re: 1234]  
Автор5678 (Нерегистриран)
Публикувано17.02.08 11:42



Положението ти е изключително сериозно. Не искам да те плаша но... Не е трябвало да приемаш храната, трябвало е да стоиш на страна където да не могат да те видят да ти я предложат. Един пък като приемеш храната трябва да я консумираш, дори и съвсем малко е достатъчно. В противен случай може да ядосаш духовете на умрелите. Те не винаги правят това. В много случаи те просто не обръщат внимание на това че храната е хвърлена, но понякога има сериозни кармични връзки и духовете преследват този който не е приел жертвоприношението. Такъв е и твоят случай. Има някакви обстоятелства от миналото, дори от минали животи които ти не знаеш и умрелите са очаквали от теб да консумираш храната. Това ги избавя от кармични зависимости. След като ти си отказала, ти ги обвързваш и те ще те преследват за да се освободят.

Има две подробности, едната е добра другата е лоша.

Лошото е това, че тези случаи завършват почти винаги със смърт. Някой трябва да умре, или ти или някой твой близък на който ти много държиш, майка, баща, брат, сестра, съпруг, съпруга, деца или нещо подобно. Едва тогава духът ще се освободи от крамичното обвързване и ще те остави на мира.

Хубавото е това че те не могат да ти направят нищо сериозно. Могат само да ти отвличат вниманието и да те притесняват. Духовете имат влияние само върху ума ти, но нямат директно влияние върху действията ти и това което се случва с теб. Може да те сполетят разни болести, може да те накарат да катастрофираш, може да ти се явяват на сън и да те накарат дори да полудееш, и тем подобни, но не могат директно да те убият.

Има няколко начини да се отървеш от тях но те са изключително трудни. Ако ти поканиш на някой погребение същите тези хора които са ти дали храната, и на това погребение някой друг им даде храна, и те направят същото като теб, вземат храната и я хвърлят, тогава духовете ще се прехвърлят към тях.

Друга възможност е да отидеш при окултен медиум който да влезне във връзка с тях. Но това ще струва много пари! Трябва да е поне 50 процента от годишният ти доход! Освен това има доста фалшификатори които не са медиуми и не могат да влизат във връзка с духове. Те само ще ти вземат парите и няма да направят нищо. Аз имам едни познати които могат да правят това, но те едва ли биха се съгласили, защото това е много опасно за тях и те вече от години отказват и не работят.



Тема Извинявай,нови [re: 5678]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано17.02.08 12:19



може и да се изкажа неподготвено, но това което си писал/а го слагам в графата "свещена глупост"
Мислех, че страшните случки, които си разказвахме по лагерите едно време, са останали в миналото



Съветвам питащата изобщо да не се поддава, а просто да отиде в църквата, да запали свещ и да поиска прошка. Мисля, че това е достатъчно за нейно успокоение.
Ей сега духовете на умрелите, ще тръгнат да се занимават с двете бисквити, които не е изяла....Хе-хе....направо

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Извинявай,нови [re: mirror_]  
Автор Aлekc (Необвързан)
Публикувано17.02.08 12:26



Другият стандартен начин е да си купи от някоя църква малко тамян и да окади с него къшата си.

Освен всичко друго, миризмата на тамян действа доста успокояващо на хора с изопнати нерви и прекалено живо въображение.



Тема Re: Как да се прогони дух-натрапникнови [re: 1234]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано17.02.08 12:43



Аз не съм чувала, че не трябва да се изнася. Просто трябва да се изяде.
Е добре...изхвърлила си я. Не знам с какъв грях толкова те натоварва това, но им поискай прошка.
Според мен имаш някакъв страх от духовете на мъртвите по принцип и се опитваш да им угодиш.
Аз не слагам такава рязка граница между живота и смъртта, а си мисля за смъртта, като преминаване на душата от едно ниво в друго.

Изпускаш брашно, захар...Ами направи им една питка от тези неща и си хапнете със семейството за техният покой.
Относно изгубените предмети, гледах някакво предаване, в което се казваше, че не случаино се скриват от очите ни и се появяват отново. "Някой" ги пречиства за нас. Ако това е вярно, мисля че ще е достатъчно успокоение за теб.

Аз май през цялото време ти обяснявам, че повредата е в твоят телевизор

. Извинявай, но наистина мисля, че страхът от каквото и да е било е най-лошият съветник. А този страх можеш да го трансформираш в нещо като приятелство с тези "духчета".
Успех!

Carpe diem! Volente deo!


Тема О да [re: Aлekc]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано17.02.08 12:51



наистина е добра идея да се пречисти къщата по някакъв начин.



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Как да се прогони дух-натрапникнови [re: 1234]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано17.02.08 13:12



Обърни се за помощ към модератора да му сложи бан


По принцип по късно те пак се появяват...за справка виж историята на клубовете....



Тема Re: Как да се прогони дух-натрапникнови [re: ПЪTниk]  
Автор Aлekc (Необвързан)
Публикувано17.02.08 13:27



Престани да се заяждаш с местните духове натрапници!



Спомни си за Златното правило на Оро и спри да се бъзикаш с него!



Тема Re: Как да се прогони дух-натрапникнови [re: 1234]  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 23:17



За всички, които са си помислили, че може да имам прекалено развинтена фантазия, искам да добавя, че подобни случки са имали и членове от семейството ми, така че не си въобразявам.
Нищо страшно и фатално не се е случило, но е дразнещо. Присъствието просто го усещам, по принцип съм човек, който има рационално мислене, но същевременно съм и доста сенситивна. Имам предчувствия за нещата, силно развита интуиция, чести случаи на телепатия с близки хора и т.н.
Така че нещото или нещата ги има - дали свещеник ще може да помогне със съвет? Или ако прочете молитви в къщата, поръси със светена вода, изобщо нещо такова?

А мъртвите изобщо не ме плашат, просто мястото им не е в моя дом и искам да си идат.



Тема Re: Как да се прогони дух-натрапникнови [re: 1234]  
АвторMM (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 10:58



Аз ще ти предложа един много по-лесен начин, който със сигурност функционира.
Трябва да окадиш жилището си със салваи, мисля че така се казваше това разтение на български, латинското му наименование е - salvia officinalis така изглежда:

http://www.uni-graz.at/~katzer/pictures/salv_01.jpg

http://www.uni-graz.at/~katzer/germ/spice_photo.html#salv_off

разпространено е на запад, хората го отглеждат в градините си и пият чаи от него при простудни заболявания.
Взема се добре изсушен салвай и се запалва в огнеупорен съд, може и тенджера, пламъка се духва- трябва да дими, не да гори и се опушва цялото жилище, като предварително се отварят всички шкафове и прозорците сьщо.
Това е всичко - може би да го намериш ще е най-трудното.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.