Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:15 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Питам всички без Оро.нови [re: mo32]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано01.11.07 18:29



"..., а от проверка. "

Позна!
Ако ти попадне някой "гуру" който да почне да ти говори за Мир, Любов, Вечна Радост, Изпълненост, Светлина, Хармония и др. "вкуснотии" и ти се обърнеш към него с простия въпрос:
- Добре де! А сега МОЖЕШ ЛИ ДА МИ ПОМОГНЕШ ДА ГИ ИЗПИТАМ НА ЖИВО, НАИСТИНА, НА ПРАКТИКА ТЕЗИ НЕЩА?.....
И ако почне да го увърта и шикалкави като религиозните водачи:
- Абееееееее виж сега....как да ти кажа.....ти трябва да следваш моите указания, да станеш пълен вегетарианец и се откажеш от алкохол и секс и да прочетеш всички древни писания ииииииии да повтаряш мантрите, които ще ти дам и.....като умреш ще отидеш директно в Рая. Там ще изпиташ тези неща за които ти говоря сега..... И не забравяй да ми даваш всички пари, които спечелиш от работата си...защото те ще ти пречат да постигнеш Просветлението в отвъдния си живот......


Ако чуеш нещо подобно БЯГАЙ ПРЕЗ ГЛАВА ПО-ДАЛЕЧ ОТ ТОЗИ МОШЕНИК !!!!!!!

Но ако този учител ти отговори нещо от сорта:

- Това за което ти говоря, тези Мир, Любов, Радост, Хармония Блаженство обитават в тебе по рождение. Ти си загубил контакта с тях. Аз не идвам да ти дам нищо от себе си. А само да ти помогна да направиш тази връзка - В СЕБЕ СИ. За това не е необходимо:
да си променяш начина на живот
да се отказваш от каквото и да било
да станеш пълен вегетарианец и въздържател
да прочетеш всички древни писания по въпроса
да цитираш всяка моя дума и се откажеш от собствено мислене и взимане на собствени решения
да се закълнеш, че ще ме следваш до сетния си час
да ми даваш всичките си пари докато си жив
да се откажеш от всякакви вярвания и религии
и т.н. и т.н.

Ако отговорът е:

- Да! Аз мога да ти дам Ключът към СебеПознанието в теб СЕГА - а не в следващия ти живот. И практикувайки техниките в които ще бъдеш посветен - ти сам ще изпиташ тъй желаният от всеки човек Мир, Радост, Любов и Щастие и Блаженство. Да! Това е възможно СЕГА и ТУК!


И ако ти отидеш и помолиш за Ключът и го получиш и почнеш да го прилагаш и.......НАИСТИНА ПОЧНЕШ ДА ИЗЖИВЯВАШ НА ЖИВО, НА ПРАКТИКА ТЕЗИ ТЪЙ ЖЕЛАНИ ИЗЖИВЯВАНИЯ - ТОГАВА АКО ЩЕ ЦЕЛИЯТ СВЯТ ДА ПОЧНЕ ДА ТЕ РАЗУБЕЖДАВА, ЧЕ СИ ВНУШАВАШ И СИ ЗАБЛУДЕН И ИЗМАМЕН И ЗОМБЯСАН и т.н. и т.н. ТИ ЩЕ ЗНАЕШ, ЧЕ НАИСТИНА ИЗПИТВАШ ТЕЗИ ИЗЖИВЯВАНИЯ И ТЕ СА ИСТИНСКИ И НАЙ-ВЕЛИКИ ОТ ВСИЧКИ ИЗЖИВЯВАНИЯ ДОСЕГА.

И без някой да ти казва това.....ТИ САМ УЗНАВАШ НА ПРАКТИКА, ЧЕ ТОЗИ Е ИСТИНСКИЯ УЧИТЕЛ.

На ПРАКТИКА!



Интро




Discovering more



-----------------------------------




















Видео

















И на български:



[url]uznai.homestead.com[/url






Имай нужното търпение и събери информация от тези сайтове.... ако те интересува разбира се.... Никой не те насилва за това!





Тема Re: Питам всички без Оро.нови [re: Awaken]  
Автор prathamakalpika (начинаеща)
Публикувано01.11.07 23:10



1. Докога ще се занимаваш с моя мензис? Предполагам, че отдавна не си срещал жена с редовен мензис, та си мислиш, че това е обида



2. Да, "на практика", щастието, радостта и вътрешния мир се изживяват от хората, обаче нещо хич не мога да ги усетя у теб. На теория може и да ги познаваш...ама "практиката" ти никаква я няма. Не ти личи да си щастлив!

3. Няма да прочета нито дума за и от Прем Рават! Всички гуру са мошеници и тарикати, измамници!" Това ти твърдение е далече от логиката, а двете му части нямат нищо общо. Може и да не прочета дума от Прем Рават и без да мисля, че всички гурута да са мошеници. Ако пък Прем Рават е мошеник, това пак не означава, че всички гурута са мошеници. А и нима четенето на Прем Рават изобщо е мерило за това кой е материалист, добър или лош и т.н.
И той ли те научи да разделяш така категорично хората

Ай сега, кажи ми пак за мензиса, ако това ще те направи по-щастлив



Тема Re: Питам всички без Оро.нови [re: prathamakalpika]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано02.11.07 00:46



"1. Докога ще се занимаваш с моя мензис? Предполагам, че отдавна не си срещал жена с редовен мензис, та си мислиш, че това е обида"

Женският мензис като физическо явление не е чак толкова непоносим.... По -страшно е психическо-менталното състояние на една жена в мензис..... Бях писал в "Клуб на разведените" преди време една тема "Дефиницията за жена" и там споделих изживяванията си от 3 брака и над 1,000 любовници...... Та - има жени които една седмица преди мензис почват да става кисели. Не можеш изобщо да бъдеш около тях без да бъдеш нападан, обиждан и оплюван. После идва самият мензис и при някои от тях трае повече от седмица - до 10 дни. Това е Истински Ад за всички около тях..... Стават нервни, избухливи, подивяват, чупят домашната посуда, крещят и ...всички са им криви..... После идва период от няколко дни след мензис, когато всичко се нормализира отново. И така в резултат за 1 месец - около 3 седмици пълен мензисен АД и около 1 седмица мир и спокойствие...... Ееее това живот ли е? А иди свивай "семейно огнище" и разчитай на любов и разбирателство......

2. Да, "на практика", щастието, радостта и вътрешния мир се изживяват от хората, обаче нещо хич не мога да ги усетя у теб. На теория може и да ги познаваш...ама "практиката" ти никаква я няма. Не ти личи да си щастлив!


Да! Не си първата, която заявява това!
Проблемът е следният:
Когато съм говорил с най-нежни думи за това неописуемо Красиво мое Изживяване...... реакцията е била НЕОПИСУЕМО ЯРОСТНА, БЯСНА, ЗВЕРСКА И ПАТОЛОГИЧНО НЕГАТИВНА....... Един необясним за мен феномен и до днес. Ти му говориш за Красота, за Радост, за Любов - то се нахвърля като бездомно улично псе да те хапе, да те наранява и разкъса на парчета......
Някои хора си фантазират, че когато се докоснеш или докосваш всеки ден до тази Висша Красота и....... ти порастват крилца и литваш като ангелче.

Да. Това е всъщност чувството, което ти имаш. Но....светът на Майя около теб живее в друг "виртуал" и хората са толкова разочаровани и загубили вяра, че са се озлобили и овълчили с/у всяка дума за Мир, Любов, Щастие. И нападат яростно всеки, който им заговори за това.....

Виж, ако ти или някой друг отиде при Прем Рават и помоли за Ключът - ТОВА ПО НИКОЙ НАЧИН НЯМА ДА ТЕ НАПРАВИ ДА СТАНЕШ КАТО ОРО.....напр. Нито ще просвириш на 5 инструмента, нито ще можеш да дирижираш хорове, нито да пишеш аранжименти и т.н. и т.н. Нито ще почнеш да ползуваш автоматично 8 езика като Оро. Нито да вариш перфектна билкова ракия и вино като Оро. Нито да се сдобиеш с неговия темперамент и реакции и т.н. и т.н.

Единственото, което ще стане с тебе е:
Че ще откриеш в себе си онова толкова жадувано и копняно от най-ранно детство чувство и Изживяване за Истински и Траен Мир, Любов, Щастие и Вътрешна Изпълненост.


Контрастът м/у това Изживяване и всяко друго изживяване от този свят е толкова драматичен, че...... просто не искаш да го напускаш никога повече и да стоиш в него и не се връщаш в света на Илюзиите, Борбите и вечните Конфликти - Майя......
Но..... ти продължаваш да живееш м/у хора, които си нямат и хабер, че съществува такова "Чудо", такъв "Истински Рай" и трябва да общуваш с тях на тяхното ниво, ако не искаш да те обявят за....луд.

И аз се научих да го правя.

И той ли те научи да разделяш така категорично хората

Но този Контакт със Абсолютното Съвършенство изостри моята визия за нещата и сега имам онази Яснота, която ми позволява от раз да правя разграничение м/у истинското и илюзиите..... И затова реакциите ми станаха по-рязки и силни към Силите на Мрака......
Веднаж узнал за Съвършенството от личен опит, ти повече не можеш да си правиш илюзии и робуваш на представи за менте-съвършенства или разни догми и заблуди както правят хората около теб.











Тема Re: Питам всички без Оро.нови [re: Awaken]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано02.11.07 01:45



Здрасти приятелю

, бе видях случайно че разбираш от жени, и имаш голям опит....аз нямам много, един брак и няколко мацки, ма щот съм срамежлив-затва, та все като си харесам мацка или е в мезис или пък менопауза, пък аз даже незнам кво точно значат тези думи, ама ми направи впечатление че мармаладка се държи много любезно с мен, въпреки 'мензиса' там, та като експерт по тънката част мислиш ли че може да ме харесва, мен ме е страх да я питам да не ме отреже и мен като тебе, та дай приятелски съвет моля



Тема Re: Питам всички без Оро.нови [re: vret7]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано02.11.07 02:57



Хммм затрудни ме с тоя въпрос....
Горе-долу я разбрах що за характер е, но.... на каква възраст е не мога да усетя още.... Това е виртуала....
Но ти дерзай...може да се случи нещо.
Виж, инката съм я виждал на живо преди няколко години....

Лека нощ и сънища....





Тема Re: Питам всички без Оро.нови [re: Awaken]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано02.11.07 03:02



Мерси приятелю, знаех си че си истински приятел





Тема Re: Питам всички без Оро.нови [re: Awaken]  
Автор huanji ()
Публикувано02.11.07 09:30



Че всички мъже са спали с по хиляда жени е повече от сигурно. Остава само да се уточни коефициента по който умножават...





Тема Re: Питам всички без Оро.нови [re: huanji]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано02.11.07 11:23



Минават край тях на улицата



Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Питам всички без Оро.нови [re: huanji]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 12:25



"Че всички мъже са спали с по хиляда жени е повече от сигурно. Остава само да се уточни коефициента по който умножават... "

Дали в с.Ловеч изобщо има 1,000 жени вкл. деца и баби не се знае, но в Сф. и Пд. където се подвизавахме по времето на хипитата и "Прави любов - не война!" освен местните момичета се събираше/и до днес/ елита на най-красивите и интелигентни момичета от провинцията като студентки.
А Оро имаше прякора "Ален Делон" по това време..... Това лято се срещнах с най-добрият ми приятел и любовчия с когото бяхме комбина по това време и той ми каза, че аз съм имал най-малко 1,200 момичета а той само около 1,000.
Но става дума за 60-70те, когато повечето юзъри в дира още не бяха се пъкнали на този свят......







Тема Re: Питам всички без Оро.нови [re: ПЪTниk]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 12:29



Минават край тях на улицата


Дали в с.Свищов изобщо има 1,000 жени вкл. деца и баби не се знае, но в Сф. и Пд. където се подвизавахме по времето на хипитата и "Прави любов - не война!" освен местните момичета се събираше/и до днес/ елита на най-красивите и интелигентни момичета от провинцията като студентки.
А Оро имаше прякора "Ален Делон" по това време..... Това лято се срещнах с най-добрият ми приятел и любовчия с когото бяхме комбина по това време и той ми каза, че аз съм имал най-малко 1,200 момичета а той само около 1,000.
Но става дума за 60-70те, когато повечето юзъри в дира още не бяха се пъкнали на този свят......

Да. Някои го правехме на живо. А други като тебе - във виртуала.....вече в критична възраст.








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.