Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема хм..нови [re: vret7]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано03.11.07 21:53



интересно, ти какво би ми отговорил ..



Време е

Тема Re: Въпроснови [re: Mинyтa]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано03.11.07 21:59



...ами той ми е приятел, но това нищо не променя...нали

, мисля че няма значение как гледаш на 'проблемите;, самата дума проблем е илюзия, тоест има значение де, ама да решаваш илиюзия е малко странно, та което ти правиш е добре, задачи уроци...както и да ги наречеш е добре, хубаво е да знаеш само че колкото повече решаваш те все по трудни ще идват, аз гледам на тях вече като на предизвикателства, знам ли, така мисля сега поне



Тема Re: Въпроснови [re: vret7]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано04.11.07 10:46



То много добре всичко, но къде е учителката ти...не мога постояно да те чакам да се консултираш с нея...няма ли начин тя да се включва автоматично някакси...То също както и с небето...първото важно нещо е връзката...
после информацията



Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Въпроснови [re: Mинyтa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано04.11.07 10:55



Ако си мислиш че на практика с някого се получава, значи се лъжеш.
Няма как да се получи защото ние хората се учим от грешките си, така че каквото и да направим все ще е грешно, така е замислено.
Та как в такъв случай ще решим проблема си?
От всичко това пък би следвало, че резултата не зависи от действията ни.
И от това пък следва, че е много тъпо да се продадеш за нещо нестойностно , подведен от илюзията на света.
И именно чрез такива силни изпитания ние биваме изпитвани, за да покажем истинското си, какви сме и какви искаме да бъдем.
Аз много се опитвах да измисля по- добър начин от този за обучение, заякване, каляване и добиване на устойчивстост на човешкия дух потопен в материята и не открих такъв друг начин.
Този начин е достоен за възхищение, въпреки че винаги и много ни боли.
Хайде, не плачи сега, края е близо, една трета от живота ни мина вече....



Че кой друг, ако не ние!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.