Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:19 23.04.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Толерантен окултизъм.нови  
Автор Trendi ()
Публикувано26.10.07 09:55



Според вас съществува ли такова понятие? На приказки много хора са толерантни, но когато става дума за вяра и убеждения толерантността се среща твърде рядко.

Примери могат да се посочат прекалено много. Нека само някой да се опита да изрази несъгласие с философията на нечий "гуру" и гледаите тогава какво шоу ще настане.

Щом липсва толерантност относно другите окулти, тогава за какъв окултизъм може да се говори? Тия неща изглежда повече приличат на ежене между привърженици на пртивникови футболни отбори.




В къщи непрекъснато беше шоу, но след като тъщата се ожени настана мир и спокойствие. Сега мога съвсем спокойно да си говоря за Приам Рават, да питам за него, даже ако си искам мога да приемам неговите възгледи за идиотски. Мога също така да си бъркам в носа на обществено място. Всичко може човек, стига да е окултно.

Животът е хубав даже и без да медитира човек.





Тема Ако не си пълен кретен в окултизма..нови [re: Trendi]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано26.10.07 10:15



Ако не си пълен кретен в окултизма се стремиш към толерантност спрямо останалите, защото най-малкото си проумял, че не си в способност да обхванеш цялата истина в пълния й размер в настоящето си съществувание.

Но толерантността нека да не се бърка с овчедушие.

Всеки си има право на глас, на мнение и на собствен светоглед.
Въпрос на култура и възпитание е как ще представи пре останалите, а не на окултизъм.

На някои им липсват първите 7 години , а на някои още повече,



Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Тема Re: Толерантен окултизъм.нови [re: Trendi]  
Автор prathamakalpika (едно)
Публикувано26.10.07 10:26



Толерантност и търпимост към мнението на другите - наистина са въпрос на възпитание и вътрешна нагласа, а не плод на заниманията с окултизъм. Тези, които се смятат за непогрешими, най-често правят "грешката" дори да не чуят какво им говорят другите...

А ти толерантност - за тях такова понятие няма!

Давай тъщата тука за женски бой, че ме ядоса една такава "просветлена" от съседната тема Трудно се дразня, ма не обичам глупави и самовлюбени хора. Най-вече глупави

Значи ли, че не съм толерантна?

Понякога и клизмата е безпомощна при духовен "запек". Йога също

Тема Страшното става, когато...нови [re: valsodar]  
Автор Trendi ()
Публикувано26.10.07 10:28



... на някой му липсват последните 7 годинки.



Кои годинки са по-важни, първите или последните?



Тема Re: Толерантен окултизъм.нови [re: prathamakalpika]  
Автор Trendi ()
Публикувано26.10.07 10:33




Тъщата в момента не е самовлюбена - тя направо си е влюбена в Оро и Приам Рават. Подозирам, че там ще настане скоро голям конфликт по женска линия.



Не зная за коя "просветлена" говориш, но щом е стигнала до просветлението никакъв пердах не я оправя. Все пак ако ще я биеш налагй колкото се може по-толерантно.



Тема Re: Толерантен окултизъм.нови [re: prathamakalpika]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано26.10.07 12:57



Аз например много харесвам гуруто на мармаладка

, защото съм природно-духовно-толерантен, не мога обаче да кажа същото за гуруто на бившата ни тъща. Та Тренди, спасението от тъщите е когато станат бивши, а ти отиваш в друга крайност, пожелаваш си Оро за тъст



Тема Re: Толерантен окултизъм.нови [re: vret7]  
Автор prathamakalpika (едно)
Публикувано26.10.07 13:04



Амче, аз имам ли гуру, мармаладен?

Не подозирах даже - глей сега какво става като си непросветлен като мене

А мъжката част внимавайте с Оро и желанията, защото той май има дъщеря, та става за тъст. Въпреки че по манталитет прилича повече на свекърва с точилка

Понякога и клизмата е безпомощна при духовен "запек". Йога също

Тема Re: Толерантен окултизъм.нови [re: prathamakalpika]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано26.10.07 13:13



Няма начин да нямаш щом си непросветена, ако не си си намерила още....аз ще ти бъда

, май съм късметлия днес



Тема Оро тъст ли ми се пада или зет?нови [re: prathamakalpika]  
Автор Trendi ()
Публикувано26.10.07 13:22







Тема Re: Толерантен окултизъм.нови [re: vret7]  
Автор prathamakalpika (едно)
Публикувано26.10.07 13:24



Ииии, как лесно реши въпроса

Хитрушко си ти - ставаш за гуру, даже и частен самолет може да ти купят

Ма, да не четеш и ти Прем Креват като Тренди - нещо подозрителни желания за гурувщина ви се повявяват и на двамата днеска

Понякога и клизмата е безпомощна при духовен "запек". Йога също


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.