Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:44 27.05.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема 'Окултната" котка на Шрьодингер"  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано03.08.07 14:53



В началото само да предупредя, ако някой си мисли че ще навлезе в окултното четейки само сергийни книжки да спре дотук!

Покрай

и интерпретирането на постулата се стига до извода, че реалноста е променлива заради наблюдаващият я.

Тоест ние можем да влияем на събитията наблюдавайки ги !

И покрай всичко това има и

Давам ви само два елементарни примера, как науката е отговорила на въпроси занимаващи поколения "окултисти".
С две думи, ако човек иска да открива отговори на въпросите си не трябва да се самоограничава в сергийните познания.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Тема Re: 'Окултната" котка на Шрьодингер" [re: valsodar]  
Автор (изрод)
Публикувано03.08.07 15:14



Доколкото разбирам, в момента проверяваш до колко очевадно окултни изречения/думи/термини трябва да присъстват в, да речем, сто думи от постинг, че Уважаемия Модератор да не те изтрие, а да остави темата???



По темата: изобщо не се опитвам да навлизам в окултното, четейки книжки! Това е демоде! Аз използвам изключително авангарден метод, лична разработка - току що награбих две пастички от кварталната сладкарница и сега ще им посвета цялото си мистично внимание от третото ми око! И ако някой от глаДните цензори тук реши, че в това няма нищо окултно, да знае, че и "сергийните" книжки няма да му помогнат

И на рождения си ден аз кифлички да ям! Хайде босе, бисе, басе, бум, тра-ла-ла!


Be a pirate for a moment!

Тема Re: 'Окултната" котка на Шрьодингер" [re: valsodar]  
Автор kpилe ()
Публикувано03.08.07 15:15



на мен ли ми се струва така или една твоя тема е изчезнала? колко жалко, надявах се да получа отговор на върпоса си защо проблем с клуб "окултизъм" не се решава с окултни средства от хората с опитности

предполагам обаче, че и тази тема/постинг ще бъдат цензурирани, така че карай....



Тема Re: 'Окултната" котка на Шрьодингер" [re: kpилe]  
Автор lex ()
Публикувано03.08.07 15:50



Проблем в клуб "Окултизъм"?



За какъв проблем говориш?



Тема Re: 'Окултната" котка на Шрьодингер" [re: kpилe]  
Автор Изrpeв (11)
Публикувано03.08.07 16:00



Полъх от криле...



Тема Re: 'Окултната" котка на Шрьодингер" [re: valsodar]  
Автор incog ()
Публикувано03.08.07 16:12



неправилни изводи правиш от прочетеното
но друг път ще ти кажа какво означава това

а поста ти показва колко ненамясто е имато "Окултизъм"





Тема Re: 'Окултната" котка на Шрьодингер" [re: CУ]  
Автор huanji ()
Публикувано03.08.07 16:28



Хубавото на модераторските истории е, че се оживява клуба и стари познати се появяват.

Ха здрасти.





Тема Re: 'Окултната" котка на Шрьодингер" [re: incog]  
Автор huanji ()
Публикувано03.08.07 16:31



Искренно се надявах да затворят клуба за нерегистрирани, но ти спечели.



За разлика от другите, като не става нещо не рева...щото достатъчно има кой да ми реве на главата...



Тема Re: 'Окултната" котка на Шрьодингер" [re: valsodar]  
Автор incog ()
Публикувано03.08.07 16:33



ако има желаещи, може да разискваме какво показват тези опити и тези парадокси на физиката
те показват нещо много важно за вселената и нас като наблюдатели
аз имам отговор, защото малко съм учила физика и доста съм се замисляла за тези неща,
а освен това и Адвайта ми помогна в отговора



но не е това, което си мисли валсодар - че сме могли да влияем или да изменяме реалността и събитията
защото от това би следвало че сме всесилни и по наша воля може да изменяме нещата - но не е така и всеки го знае, колкото и да се пъчи

Редактирано от incog на 03.08.07 16:35.



Тема Re: 'Окултната" котка на Шрьодингер" [re: Изrpeв]  
Автор huanji ()
Публикувано03.08.07 16:33



И полъх от сутрешна паневритмия, надява се.



Някои неща определено ми липсват. Поздрави от мен и още някои.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.