Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:31 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Дайте данни...нови  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано20.07.07 12:14



... адреси на институти за иследване на паранормалните човешки способности в Европа, Русия или Америка



Така си се върти света,ебати:един се изживява, друг се клати

Тема Re: Дайте данни...нови [re: Anuel]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 14:06



в психиатриите най-добре ги изучават!





Тема Re: Дайте данни...нови [re: *]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано20.07.07 16:43




аз съм декларирал моите паранормални способности пред националния консултант по психиатрия !
от друга страна след това бях отправили нотариално заверена покана до Колегите в Бургас да ми снемат анамнезата... поканата им я дадох и по мейла заедно с този до 3-те ни най големи теливизии както и по факса на същите адреси... (по факса май бе само до БТВ, ама не помня добре)
Никой не ми зададе дори 1 единствен въпрос...
Вашият коментар моля


Така си се върти света,ебати:един се изживява, друг се клати

Редактирано от Anuel на 20.07.07 16:44.



Тема Re: Дайте данни...нови [re: Anuel]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано20.07.07 16:59



Анале, с антипсихотиците които приемаш, може да се упои целия софийски зоопарк барабар със слона.
Какво повече да коментира човек ??!
Явно не ти помагат много.


Който не вярва, ами да прочете постингите му с лекарствата, които приема и да се поразрови за лечение на какво се изписват!



Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Тема Re: Дайте данни...нови [re: valsodar]  
Авторшшштт (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 17:18



айде сега..., знаеме си го
той не е агресивен



Тема Re: Дайте данни...нови [re: valsodar]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано21.07.07 00:05



Даваха ми солиан и лепонекс плюс диазепам по 2 апм в началото, всички на максимално доза, не виждам какав капитал правиш от това ?
В резюме, за да видиш че няма нищо алогично нито преди нито сега:
2004 я изяснихме
до март 2006 година взимах солиан и съзнанието ми бе промито
септември 2006 започнах да си пиша новата книга (автор съм на медицински публикации в обем над 2300 страници, не вярвам да обориш и това, би било нелепо) - това бе първия етап от общия план за реабилитация който направихме с Льони, между другото солиана реже телепатичните способности...след около 2-3 месеца прием
Април 2007 свърших книгата (диференциална диагноза, между другото такива книги по диференциална диагноза се пишат от авторски колектив от по над 20 хабилитирани лекари)
от книгата се видя, че не съм случаен лекар - поне така си мислим ?
следва: (1) след като се видя че от молбите ми през 2004 не е останало нищо и на практика такъв случай въобще е нямало подадох мобла до вътрешния министър за ново разследване - нерегламентирано ползване на психотронно оръжие (2) молби до главна прокуратура срещу епикризата ми като дакумент с невярно съдържание, защото вътре са вписани данни от МВР, а не от мой разпит, което е незаконно... и второ пак същата молба както до министъра на Вътрешните работи, срещу потулването на целия случай и искане за пълна здравна реабилитация, което включва да ме прегледат пред комисия от психиатри !
като опция е търсенето на реномиран институт, за да покажа какво мога... можем да отидем и двамата ако искаш...



ПП. Диферанциално диагностичен индекс ми се казва сайтчето - писна ми да го спамвам по клуба и да му правя реклама, тъй и тъй има над 15 000 човека посетители, може би е най-голямата медицинска база данни у нас.
Валсо аз ако не съм с ъкъла си знаеш ли как ще подхлъзна както в диагностично така и в терапевтично отношениу стоцили лекари и/или студенти. Помолих да ми дадат данни за адресите на подобни институти и ам.посолство и това на англия и все още не са ми отговорили, като им пратих и електронната си книга със съдържанието на сайта: в Америка е Харисън, в Англия - оксфорд юнивърсъти прес, ако съм преписал отнякъде нали ще ме изловят от раз !?

Така си се върти света,ебати:един се изживява, друг се клати

Редактирано от Anuel на 21.07.07 00:14.



Тема Много ми е чудно...нови [re: Anuel]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано21.07.07 00:09



... пък точно на теб, що така трябва да ти ги обобщавам нещата като на малко дете ?

Така си се върти света,ебати:един се изживява, друг се клати





Де да знам какво да ти кажа, на тази база данни съм самостоятелен собственик, фармакотерапията ми е на свободен достъп, въз основа на закона за авторското право за разпространие в мрежа съм ползвал 25 статии на някои от светилата на българската медицина.
Отвратен съм малко от цялата тази история, бих искал да се изправя пред комисия да ме прегледат и да се види че не попадам в критериите на никое психо заболяване...

Редактирано от Anuel на 21.07.07 00:21.



Тема Re: Много ми е чудно...нови [re: Anuel]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано21.07.07 01:28



В отговор на:

аз съм декларирал моите паранормални способности пред националния консултант по психиатрия


- това говори повече, отколкото мога да коментирам по въпроса.
Та психиатрията с кое се занимаваше ?

Единствено лудите не поставят никога никога под въпрос психичното си здраве и не се усъмняват в правотата на делата си.
Казах ти го преди, казвам ти го и сега - криворазбрания от тебе окултизъм ти е повредил здравето, надявам се да се оправиш.
Докато разни Льонита и магове, екстрасенси, егрегори и спецслужби ти се "бъркат" в живота и са отговорни за делата ти - няма надежда да си нормализираш състоянието. Хрупай от сините хапчета и си свиркай.
Останалото няма смисъл да ти го казвам - ще ти го кажат на срещата с кораба майка.

Но от друга гледна точка е добре в клуба да се запази присъствието ти, по - добър христоматиен пример от тебе, докъде може да я докара човек, приел написаното за действително, няма да намери !

През последните двайсетина години съм се начел на тонове псевдоокултни простоии и нивото на клуба отразява реално книжния пазар.
Чела маца книжки, как да лови мишки... и умряла от печатна грешка захапала шепсела - Цък, Цък - Язък, коте ближе контакт.

Смело напред членове на клуба, смело и безотговорно.
Никога не подлагайте прочетеното, видяното и чутото на съмнение !
На вас разчитат психиатрите и фармаколозите !
Днешните членове на клуб Окултизъм, са техните утрешни клиенти !

А по темата - за търсачки не си ли чувал или си залагаш поредния капан за баламурници да изчеткат егото ти ?


Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Тема Re: Много ми е чудно...нови [re: valsodar]  
Автор kpилe ()
Публикувано21.07.07 10:06



всичко хубаво, но ти допускаш абсолютно същата грешка както многобройните читатели на нискокачествени, клиширани окултни книжки - поставяш каруцата пред магарето. логиката ти е "след като ануел е на психотици, значи е луд". това е същата логика както "след като го пише в книжките, значи е вярно".

сериозен подход към ситуацията би бил да говориш за симптоматика. хвани МКБ-10 и посочи кои са симптомите налични у ануел.

ще ти помогна - диагнозата която се спрягаше в предишни постове беше

F20.0 Параноидна шизофрения

кажи сега кои от симптомите присъстват у ануел, а не присъстват у теб да речем? лесно е да говориш за иван рилски на по бира, а иначе да се правиш на много cool. всичките ви слухови и зрителни изживявания, информации дето се давали "ментално" или по подобен начин за психиатрията са просто психотичен епизод. един психиатър при подходящата обща клинична картина би ги определил като "вмъквана на мисли" или халюцинации. с какво ти си по-добър от ануел, освен с това, че внимаваш какво точно на кого точно говориш и за момента не са те затворили и не са те натъпкали с антипсихотици?

така че случаят като гледам е присмял се хърбел на щърбел





Тема Re: Много ми е чудно...нови [re: kpилe]  
Автор Aлekc (ПроГностик)
Публикувано21.07.07 10:31



Предлагам на клубните експерти по адвайта да развият по-подробно тук темата за психичните болести и тяхното игнориране като илюзия.

Ние не можем да умрем, защото просто никога не сме се раждали.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.