Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:03 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Филм за Петър Дънов по БНТнови  
Автор vehadi (непознат )
Публикувано10.02.07 12:59



Ето адреса на филма за Учителя Петър Дънов , излъчен по БНТ на 7.02.2007 г.
http://beinsadouno.org.uk//flash/master.html. Можете да го откриете и във форумите на http://www.bratstvoto.net и http://www.beinsadouno.org
Приятно гледане! И...без злоба.





Тема Re: Филм за Петър Дънов по БНТнови [re: vehadi]  
Авторkoй roвopи зa злoбa (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 13:47



- който я има



Тема Re: Филм за Петър Дънов по БНТ [re: vehadi]  
Автор Уpaн Orнянoв (Огнен)
Публикувано11.02.07 01:57



Филип да не се прави на интересен и да качи филма в ави формат. Каквото и да правят белите братя, все Учителя за себе си го искат. Това е Учение за целия свят и впрочем не е единственото. Ако вие го държите само за себе си, ще дойдат двруги и тогава не се сърдете...





Тема Re: Филм за Петър Дънов по БНТнови [re: Уpaн Orнянoв]  
Авторvehadi (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 10:57



Нищо не разбирам от формати.Единственото ми желание беше повече хора да видят филма.След като имат обективна информация за Учителя , те могат да си изградят своето отношение.Сега някои го правят само на основата на емоции и невярни твърдения от миналото.
Аз никога не съм бил за ''капсулирането ''на Братството.Всеки може да види мненията ми в различните духовни форуми.Не правя и класация на ''духовните пътеки''.Имам известен опит и в други духовни практики.Всеки си има ''траверс''към върха , наречен Бог, и трябва да може свободно да се изкачва по него.
А относно злобата...Достатъчно злобни неща прочетох в тези форуми по отношение на Учителя.А може и без тях.Не го приемаш, но не го и ''плюеш''.Особено когато нямаш почти никаква представа за Учението му.



Тема Re: Филм за Петър Дънов по БНТнови [re: vehadi]  
Автор Trendi ()
Публикувано12.02.07 16:32



Не можах да видя филма. Интересно ми е как се интерпретира неговата личност и учение сега. Може би е по-добре да го сложите на някой сървър да се сваля от всеки желаещ? Real time не е най-подходящия начин за представяне на видеоматериали.

Не виждам за каква злоба може да се говори. В края на краищата ти предлагаш само един филм за Дънов.

/Нямам никакво намерение да се разхождам по други форуми - много натрапчиво е./



Тема Re: Филм за Петър Дънов по БНТнови [re: Trendi]  
Автор.net (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 16:59



А бе човек, отваряш

и гледаш с Flash (IE и Firefox си ги имат вградени по подразбиране). Аз имам Flash 9 и всичко върви чудесно.
Няма нищо сложно.



Тема Re: Филм за Петър Дънов по БНТнови [re: vehadi]  
Автор.net (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 17:05



Ави е .avi



Но не е лошо преди това да питаш БНТ за авторски права, ако искаш да си по правилата, защото може да си докараш неприятности, макар, че се съмнявам някой да се захване за това.



Тема Re: Филм за Петър Дънов по БНТнови [re: vehadi]  
Авторpycи (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 19:03



говорят без да разбират учението му
изкараха го методист и едва ли не комунист


но нито един светец не е бил разбран от собствения си народ



Тема Re: Филм за Петър Дънов по БНТнови [re: .net]  
Автор Aлekc (ПроГностик)
Публикувано12.02.07 23:25



Звукът е кофти.

Не е необходимо въже, когато хората сами се обвързват.


Тема Re: Филм за Петър Дънов по БНТнови [re: pycи]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 06:25



всички са се втренчили в пръста, който сочи, а са се втренчили в него, защото не виждат истината в посоката в която сочи.
щом не виждат истината, значи не е там.
остава пръстът, олигавен от боготворене




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.