Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема С окултизъм или не..Трябва да се събудимнови  
Автор Дyxът (Безмълвност)
Публикувано26.01.07 01:20



Не, че искам да разваля спокойната атмосфера която цари тук.Виждам как птичките пяет, някой е седнал и пие ароматен чай.Навън се чува приятна музика.Деца подсвирват в далечината.Хармония и блаженство се сипят на вълнички...едвам си поемаш дъх и ти се иска всичко да е Тук и Сега.

Какво мислите трябва да направи всеки един от нас за да се събуди за болезнените проблеми на Човечеството.Погледнете този филм.Искам да го споделя с повече будни същества.



Тема Re: Гледала съм гонови [re: Дyxът]  
Автор a|iaS (X)
Публикувано26.01.07 12:48



Най-тъпото е, че там казват, че 2006та е била най-горещата година, а прогнозите са 2007ма да я бие по този и други показатели...

И въпреки това мисля, че така трябва да е, по-добре децата, птичките... пчеличките

да са щастливи неопределено време, отколкото да са загрижени за нещо, което в много малка степен зависи от тях, все пак не България е главният виновник, трябва да се започне от другаде, а там това просто няма да стане. Постепенно Земята ще стане Ад не само на климатично ниво...


It's win or lose not how you play the game...

Тема Мданови [re: Дyxът]  
Автор C.H.П.Д. (...)
Публикувано26.01.07 13:19



Много интересно филмче... с много интересни факти и идеи.


Всъщност не трябва да си гений, за да видиш какво става навън - този януари дефакто не е валял сняг, имаше една седмица с температура 15-20 градуса, а в доста български градове бяха счупени рекордите за високо температури. Що за чудо?

Благодарности на agniage за положените усилия около филма и неговото хостване.

Поздрави!

Совите не са това което са
С.Н.П.Д.

Редактирано от C.H.П.Д. на 26.01.07 13:43.



Тема Re: Гледала съм гонови [re: a|iaS]  
Авторkoбpa O8 (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 13:20



Какво разбираш под АД?
Какво е РАЙ?

Според мен това са понятия, измислени и внедрени от нас самите!
само помисли самовнушаваме си и попадаме в ситуациите пораждащи тези състояния на духа ни, не приемайки или отказвайки да осъзнаем че са закономерности създадени /материализирани/ от самовнушението ни /материализираме "лошите" си енергии от самата мисъл за тях.



Тема Re: С окултизъм или не..Трябва да се събудимнови [re: Дyxът]  
Автор Cвeтлинaтa (в тунела)
Публикувано26.01.07 17:39



Вече има събудени хора, които събуждат / или правят опит да събуждат/ тези, които още спят.



Тема Re: Гледала съм гонови [re: koбpa O8]  
Автор a|iaS (X)
Публикувано26.01.07 23:20



Ми аз много бавно и постепенно си измених нагласата от състояние, в което не вярвах, че нещо лошо въобще някога може да се случи до това, което мисля сега. Дори да е както казваш (би било яко наистина), какъв е смисълът от твоите положителни мисли, когато всички около теб имат супер негативен поглед към нещата и винаги очакват най-лошото и от обстоятелствата, и от теб самия? Везните пак ще натежат на другата страна, просто няма да си подготвен за това.

Ад и Рай... не мисля, че има в религиозен смисъл. Те са си по-скоро и сега на Земята - животът на един е неговия Ад, за друг - истински Рай; може пък всеки да минава и през двата етапа, като два различни живота.

И да - възприятия са, твърде абстрактно е усещането за едното и другото, че да е еквивалентно при всички хора.


It's win or lose not how you play the game...

Тема Re: С окултизъм или не..Трябва да се събудимнови [re: Дyxът]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано26.01.07 23:25



При мен не се отваря този сайт.....



Когато отвратените напуснат, кои ще останат? Отвратителните!

Тема Re: С окултизъм или не..Трябва да се събудимнови [re: Дyxът]  
Авторимa ro (Нерегистриран)
Публикувано27.01.07 14:56



има го и в www.kolibka.com
и не е нужна регистрация или да си качил нещо, за да имаш право да теглиш





Тема Re: С окултизъм или не..Трябва да се събудимнови [re: Awaken]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано28.01.07 02:19



Това е така, защото адресът е на български сървър, към който в чужбина няма достъп... по обясними причини.



Иначе филмът е интересен, но повдига много повече въпроси в мен, отколкото да дава отговори.



Тема Re: Гледала съм гонови [re: a|iaS]  
Автор Дyxът (Безмълвност)
Публикувано28.01.07 11:34



България е малка но е важно колко си голям отвътре.Всеки може да промени нещата.Всеки има силата да променя бъдещето...нали знаеш как...чрез настоящето.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.