Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:54 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема 2012-краят на светанови  
АвторTanatos_f (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 20:46



това краят вече е много близо
остават само още 7 години
не знам дали знаете но ние хората ще умрем
не всички де но голяма част със сигурност
21 декември 2012-повишена слунчева активност придруйена с мнойество природни катаклизми




Тема Всеки край е шанс за ново началонови [re: Tanatos_f]  
Автор Trendi ()
Публикувано13.05.05 20:49





Скапана клавиатура - гълта букви.
Ха!!! Ама тя и пише ...!!!


Тема Re: 2012-краят на светанови [re: Tanatos_f]  
Автор Maktub (обичаща)
Публикувано13.05.05 20:53



Край на света, такъв, какъвто го познаваме, което не означава непременно физическа смърт.



Тема Re: 2012-краят на светанови [re: Maktub]  
АвторTnatos_f (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 21:37



физичска смурт-да но без нея не може
главната цел е Земята да се отърве от ''болеста'' която я е нападнала
имам впредвит че просто сме стигнали твурде далеч и няма да ни се размине



Тема Re: 2012-краят на светанови [re: Tanatos_f]  
Автор Skitnik (deja vu)
Публикувано13.05.05 22:25



Я по-спокойно



Тема Re: 2012-краят на светанови [re: Skitnik]  
АвторTanatos_f (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 22:32



taka ili ina4e 6te umrem ima li zna4enie koga?



Тема Re: 2012-краят на светанови [re: Tanatos_f]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано13.05.05 23:43



Ъхъ, катаклизъм до катаклизъм. Всъщност такива "предсказания" можеш да намериш за що годе всяка година от последните 10 и абсолютно винаги има ентусиасти, които възсторжено ги чакат.

Например за през 1998 Кейси предсказал края на света или поне на
човечеството заради разместването на полюсите. Всъщност от предсказанията на Кейси въжащи до '87 година приблизително 12,000 били вярни с две изключения. 12,000 верни предсказания към 2 сгрешени е доста добър процент, та разни учени се впечетлили и започнали да правят изследвания дали подобно разместване въобще е възможно, защото дотогава такова нещо не било и допускано.

Установили че не само е възможно, но и с доста голяма сигурност се е било случвало преди. Това довело всички фенове на Кейси, които били доста до тоталното убеждение, че щъ съ бастисат през '98. Всъщност доколкото знам май това е най-масовото чакане на края на света до момента, въпреки че почти непрекъснато има.

Идеята ми е че вече сме 2005 и още сме си живи мисля че все някак ще избутаме и след 2012, все пак се надявам все нещо да стане тогава за да бъдещето да не разочарова тотално феновете си, но чакане на подобно събития е доста безсмислено. Обикновенно не се получават, а ако се получат ще е толкова очевидно, че няма да има никакво значение дали си ги чакал или не. Освен разбира се за възможноста да излезеш на балкона и докато над тебе се сипе огън и метеорити например(или парчето от Небуру ;), да се хилиш към бягащите сънародници и да викаш "ХА-ХА-ХА, казах ли ви аз бе?!", което е доста безсмислено, защото едва ли ще им пука пък и за да картинката да е перфектна няма как да не завърши с метеорит по главата ти.
След това като дойде водача ти и пита постигнал ли си си целите в този живот ти ще го погледнеш гордо и ще кажеш "Е са целите, нали чаках края на света к'во повече да правя?!".

Truth is as variable as all of the beings who seek it.


Тема Re: 2012-краят на светанови [re: Tanatos_f]  
Авторdfghj (Нерегистриран)
Публикувано14.05.05 00:03



и сблъсквне с астероид. астрономите го казват, с много голяма точност над 90%
така че малко време ви е останало, опомнете се!



Тема Re: 2012-краят на светанови [re: Tnatos_f]  
Авторcилия (Нерегистриран)
Публикувано14.05.05 00:09



"ДАЛЕЧ" от какво?или при, до...



Тема Re: 2012-краят на светанови [re: BrandofAmber]  
Автор Skitnik (deja vu)
Публикувано14.05.05 00:31



Напълно те подкрепям...и подкрепата ми няма нищо общо с това дали споделям опасенията за край на света през 2012 или не.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.