Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:15 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Еретичните теминови  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано03.03.05 20:33



Еретичните теми

Стефан Калайджиев




Родовото имение – хората могат да живеят извън големите градове и вътре в градовете са загубили способността да се развиват духовно. В градовете се фабрикува човека консуматор и човека биоробот, технократ.

Община – понятие, което е претърпяло пълно обезценяване покрай експеримента на болшевизма. Общините, са били опитани в ранга на колхози, совхози, ТКЗС, все насилствен начин - опит за изграждане на нови модели на съжителство. Сегашните експериментални общини /екологични, кибуци и прочие/ са изцяло функция на паричната система или пък на действуващия в тях личностен авторитет. В този смисъл обикновените хора в социума се отвращават от това понятие. В съзнанието им възникват образи за колективни съжителства, общи жени, каторжен труд. Понятието върви редом с другото опасно понятие за секта. Всеки един който е дръзнал да излезе от рамките на общоприетото в социума мислене е сектант. Сеуктите, според разпространеното мнение в социума водят до психични болести и разстройства.

Отрицателната лихва – освен познатия начин по който парите могат да се акумулират, съществува и друг начин при който самите пари като енергия могат да извършват оживление на икономиката. В самите банки, чрез лоста на лихвения процент се получава обездвижване на финансовата енергия и нейното контролиране от Силните на деня, един малък елит от хора, които смятат себе си за богоизбраници.

Безплатна слънчева енергия – само когато човек се освободи от оковите на своята зависимост към Матрицата, която го приковава с енергийна зависимост – плащане на сметки за ток, парно и вода, само когато човек остане независим потребявайки храна от природата, той може да се нарече свободен гражданин на планетата-майката земя.

Женската природна енергия – само когато жената осъзнае своята решаваща роля в поддържането състоянието на майката земя и планетата, и когато осъзнае кому да дарява своята женска сила, без да бъде купувана с евтини дрънкулки и фалшиви жестове, само тогава женското природно начало ще бъде в услуга на Създателят.

Матрицата – системата се контролира от Енергийно информационни паразити.

Зомбиране – поддържане на човешките същества в ниски честотни състояния на Съзнанието

Доброволно зомбиране – продаване на психическите сили си заради пари, удоволствие, материална изгода, стремеж за власт или щеславие., а понякога и заради необходимостта някой да те води и напътствува. В последния случай, имаме неосъзнато доброволно зомбиране.

Неосъзнатно зомбиране – обичайното влизане в похлупака на действие на даден енергийно информационен паразит.

Свобода – способност да се мисли не в установки наложени от обществото.

Свободен човек – човек, който може да възприема чуждото нетрадиционно мнение и мислене и може да си задава въпрос относно мотивацията на изразяващия го.

Несвободен човек – човек, който мисли в категориите на матричната логика, според мен и не според мен. Според него, това означава да отговаря на предварително изплетевана мрежа от установки в неговото съзнание. Изплитането се извършва в заведения за индоктриниране наречени университети и институти, или пък само училища, гимназии, колежи. В света на матрицата, на образованието затова се дава толкова тежест, защото по време на самото образование се извършва вкарване в доктрината.. 0 наречено “индоктриниране”.

Енергийно информационен паразит – четвъртоизмерна същност, която има способността да се въплъщава в трето измерение. Да смуче енергия, да паразитизира.

Измъкване на човек от затвора на Матрицата – това е операция, която може да трае от дни до години. Главното е да успееш да създадеш точка репер в съзнанието на слушателя, и тогава вече върху нея, ти можеш да продължиш посаждането на нови и нови понятия.

Повдигане на енергийните честоти – това е нещо като да надуеш тромпет и да се опиташ да акумулираш гласа си в предната част на тръбата, тоест да духаш и да очакваш звука да се появи на другия край.

Поставяш ръката си отдолу върху муладхара чакра и след това другата върху сърдечното начало по средата на гърдите, и съединяваш двата края с проводника на мисълта и осъзнаването. Енергията протича. След това опитваш второ: връзка между Муладхара и Аджна, също и, Муладхара и Сахасрара чакри.

По тръбата трябва да протича енергия и когато има ток по нея, тогава и честотите се повдигат. Ниски честоти, високи честоти, това са функция на течението на енергията. Когато налягането е голямо, тогава и струята е силна, натискът отдолу нагоре поражда течението по тръбата. Издига се нагоре енергийния поток. И оттам и честотата също се повдига. Разликата в честотите – долу и горе също играе немалка роля. Когато разликата в нивата, енергийно горно и долно е голяма, тогава и потокът е мощен и силен, за нагоре.

Разширено съзнание, високи честоти, осъзнаване, ясно съзнание, висока способност за концентрация. Висок интензитет.

Работа върху енергийното тяло и повдигане на честотите – гръбначен стълб, енергийни центрове

Работа върху емоционално–чувственото тяло, осъзнаване на егоизма и гордостта

Работа върху взаимоотношенията с хората – преодоляване на индивидуализма

Работа върху себеконтрола

Работа върху социалната психоанализа – обкръжението -“аз и не-аз”


СВРЪХЕРЕТИЧНИ ТЕМИ

1. Понятие за Карма – истинска и лъжлива карма
СЪДБА НЯМА!
Има манипулация на човешкия род с подобни понятия!

2. ЕГРЕГОРИ, ЕГРЕГОРИАЛЕН ЧОВЕК, ЕГРЕГОРИАЛНО ЧОВЕЧЕСТВО


Всеки човек, който и да е, има връзка с егрегорите, и когато се появи пред вас, той е винаги почти в нечие влияние. Но когато вие видите в него вътрешния човек, ако го има естествено, тогава вие може да работите с него на надегрегориално равнище.

В повечето хора, егрегорът не позволява контакта, ако този контакт не му носи пряка полза или енергия.

Повечето контакти протичат на равнище – първо връзка с егрегора, и после, ако той позволи, е възможен някакъв контакт. Изключения, само в случаите, когато се плаща в енергия или пари. Тогава в тези случаи, може да се откупи съответния човек, точно така както е и било по време на робовладелските пазари за хора. Абсолютно копие! Нищо не се е променило, същата кастова система я има и сега в нисшия астрал.

ПОЗНАНИЕТО ЗА ЕГРЕГОРИАЛНОТО ЧОВЕЧЕСТВО И ЕГРЕГОРИТЕ БИ НАПРАВИЛО РЕВОЛЮЦИЯ ПО-ГОЛЯМА ОТ ФИЛМА МАТРИЦАТА

ОЧАКВА СЕ КНИГАТА ЗА ЕГРЕГОРИТЕ!



Тема офф топикнови [re: lex]  
Автор чepи ()
Публикувано03.03.05 22:09



Лекси, като прочетох ерОтичните теми в заглавието и много се зарадвах, че си сменил малко репертоара ....а то се оказа, че грешката била в моя приемник, тюх



Тема Re: офф топикнови [re: чepи]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано03.03.05 22:48



... кой за каквото си мисли

репертоара тук няма защо да го сменям ... по други места и случаи съм по-различен



Тема Re: офф топикнови [re: lex]  
Автор чepи ()
Публикувано04.03.05 00:26



oхо! още малко и майчиното мляко ще си признаеш ти...



Тема Re: офф топик [re: чepи]  
Автор Kpъr (I'll be back ;-)
Публикувано04.03.05 00:32



явно тези теми ще продължат да са еретични ...



Тема Re: Еретичните теминови [re: lex]  
Автор Kpъr (I'll be back ;-)
Публикувано04.03.05 00:36



странно ми изглежда това убеждение че карма няма ?! Все едно да кажеш че отговорност няма ?

сега нямам тълковен речник , но мисля че в превод карма значи взаимовръзка, представа че действието води до последствие...



Тема Re: Еретичните теминови [re: Kpъr]  
Автор Rider on the White Horse ()
Публикувано04.03.05 00:40



карма е всяка незавършена енергия. при някои хора, енергиите са перфектни, така че няма карма при тях

From the highest peak to the deepest valey


Тема Re: Еретичните теминови [re: Rider on the White H]  
Автор Kpъr (I'll be back ;-)
Публикувано04.03.05 00:45



и това е карма. вписва се, защото явно няма действия за които да има последствия... ти обаче го пишеш откъм страната на видял и усетил, а аз от страната на надяващ се (или вярващ)



Тема Re: офф топикнови [re: чepи]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано04.03.05 10:38



нямам какво да крия... отворен съм към цялата вселена... ти не виждаш ли?



Тема Re: Еретичните теминови [re: Kpъr]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано04.03.05 10:39



предстои да разберем защо... и аз съм любопитен, но не ми се иска още отсега да си вадя изводи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.