Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:23 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Тема Кратък ли е животът?нови  
Авторcънчo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 12:48



Защо навсякъде тук по клубовете се набляга на това, колко кратък бил живота и следователно трябвало да се черпи с пълни шепи? Някой да ми обясни какъв е този феномен. Чисто практично - например някой се колебае дали да изневери. И винаги се появяват поне двама души, които да кажат - "живей, животът е толкова кратък, лъжи, върши простотии, прави жестоки грешки и т.н." Какви точно са тези хора и наистина ли вярват в това, към което призовават? Толкова ли е важно "да опиташ от всикчо"? Не че е възможно... Защо се приема, че "животът е кратък"? За мен той не е. Винаги е толкова, колкото трябва. Все едно дали ще умреш на 3 или на 33 или на 133 години... Няма нелепа смърт или кратък живот. Има просто живот.



Тема Re: Кратък ли е животът?нови [re: cънчo]  
Автор Trendi ()
Публикувано07.02.05 13:00



Не си съвсем прав. Животът (сегашният на тази земя) винаги може да бъде кратък или излишно голям според това как живее човек.

Не те съветвам да живееш според тертипа на другите. Карай според собственият си морал и ценостна система. Накрая си кажи: "...Направих каквото можах... Ако има прераждане ще се върна да си го довърша...!"

Хайде, гледай по-ведро! Все пак струва ли си да пропиляваш животът си с подобни мисли?

Скапана клавиатура - гълта букви.
Ха!!! Ама тя и пише ...!!!


Тема Напротив дълъг е.нови [re: cънчo]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано07.02.05 15:10



Даже много е дълъг, щом ни се позволява едни и същи грешки да ги вършим до откат!

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Кратък ли е животът?нови [re: cънчo]  
Автор Kpъr ()
Публикувано07.02.05 16:32



живота на слънцата не е кратък...

измерва се по огряваната площ, а не в години...



Тема Re: Кратък ли е животът?нови [re: Kpъr]  
Автор чepи дъ (вамп)
Публикувано07.02.05 17:49



а също така не е все едно дали ще светиш ярко, но кратко или дълго ще мъждукаш...



Тема Re: Кратък ли е животът? [re: чepи дъ]  
Автор Kpъr ()
Публикувано08.02.05 22:08



можеш да бъдеш различни звезди... има много място, за всякакви форми и съзвездия - струва ми се че и двете възможности са добър избор



life is a multiplayer hell

Тема Re: Кратък ли е животът?нови [re: Kpъr]  
Авторвитиeвaт (Нерегистриран)
Публикувано09.02.05 14:29



Всяка звезда сама определя мястото си. Ако взема повече за себе си, няма ли да изтласкам в периферията ми другите?

Аз мисля, че Бог непрекъснато това прави: изтласква ни от собственото си място, направо ни изхвърля. От това пък разбираме какво следва да правим ние спрямо другите (разбира се, и спрямо самия Него). Същото!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.