Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:13 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ISKA LI NQKOI DA POVQRVA V BOGAнови  
АвторApostolic (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 13:49



CHOVECHE AKO CHUSTVASH CHE SURCETO TI ISKA DA SE OBURNE KUM BOGA,AKO ZHELAESH DA GO NAPRAVISH I DA GO PIEMESH ZA SVOI LICHEN GOSPOD I SPASITEL PISHI MI APOSTOLIC@ABV.BG ILI IHOINAMEN@ABV.BG



Тема Re: ISKA LI NQKOI DA POVQRVA V BOGAнови [re: Apostolic]  
Автор Изrpeв ()
Публикувано27.01.05 13:57



Бог те е упълномощил да му бъдеш представител и посредник ли?

Чета ника ти Apostolic и се сещам, че много добре се римува с фанатик ... асоциации разни ...



Тема Него и от "Хари Потър" го е страх.нови [re: Изrpeв]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано27.01.05 14:13



Подлизурко.
За него бог е... обект, на който може само да му целува задника с надежда за място в райската ложа.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Него и от "Хари Потър" го е страх.нови [re: valsodar]  
Автор Изrpeв ()
Публикувано27.01.05 14:23



Хич и не го знам какъв е и не ми е работа да го определям, но претенции си има човека да посредничи на Бога ... само че на кой бог???

Дали Бог има нужда от такива посредници, за да обърне нечие сърце?



Тема Аз искам.нови [re: Apostolic]  
Автор Trendi ()
Публикувано27.01.05 16:40



Не само че искам, но и вече имам наченки на вяра в него. Само дето той нещо се пинтьосва. Ти можеш ли да уредиш нещичко, а? Нали знаеш - като за свой човек. По-така....
========

Проблемът не е във вярата, а в неговата добронамереност. За какъв Бог говориш? За този дето е създал всичкото зло и несправедливост на земята ли? А може би Бог е добър? Тогава да не би да става дума за Сатаната?

След като Бог все още не може да се справи със Сатаната, май той е на по-високо стъпако от Бог? Абе да не би Сатаната да е създал Бог, а той сетне човека? Имам подозрението, че нещата натам вървят.....


Сега ще си проличи дали ти си Оро. Оро би ме препратил към стари негови теми.

Скапана клавиатура - гълта букви.
Ха!!! Ама тя и пише ...!!!


Тема Re: Него и от "Хари Потър" го е страх.нови [re: Изrpeв]  
АвторApostolic (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 17:36



Bezumniko,nima me smqtash za posrednik,ne znaesh li che edinstveniqt posrednik e Gospod Bog Jesus Hristos.Tova koeto napisah se otnasq za hora koito iskat da vqrvat no ne znaqt kakvo da pravqt,kak da vqrvat da se molqt i prochie.Tova se otnasq za hora koito se interesuvat ot Boga i zhelaqt da razberat neshto poveche za nego.Primerno moga da kazha na edin takuv chovek kakvo trqbva da e neg otnoshenie kum Vsemogushtiq kogato se moli,moga da mu prelozha da chete Bozh.slovo i tova e



Тема Re: Аз искам.нови [re: Trendi]  
АвторApostolic (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 17:41



Mislq che trqbva da pravish razlika mezhdu Boga i Satanata,zashtoto Bog e Bog a satanata e negovo delo,toest angel koito e bil suzdaden ot Boga za da go hvali no v sledstvie na svoq bunt,toi biva prinizen ot Boga predi suzdavaneto na Adam i Eva.Bog mozhe da se spravi sus satana.Za vsichko si ima den.Bog e ostavil nakazanieto za nego za denq kogato shte go vurzhe v bezdnata za 1000 godini.Sled tova dqvola shte pusnat za malko i shte se opita otnovo da deistva,no togava Bog shte go hvurli v ognenoto ezero veche za vechni vekove.Prosto oshte ne e doshul momenta za tova neshto.



Тема Re: ISKA LI NQKOI DA POVQRVA V BOGAнови [re: Apostolic]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано27.01.05 17:44



Кажи ми моля ти се, как точно ще ме накараш да повярвам в Бога? Ще ме надрусаш ли, ще ми биеш два шамара ли..кво ли?! Ако сърцето ми го иска , мислиш ли,че ще ми трябва посредник м/у Него и мен?!!Направо ми настръхва косъма само като си помисля,колко хора изпаднали в беда попадат на подобни екземпляри като теб и тотално се зомбират



Тема Re: Аз искам.нови [re: Apostolic]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано27.01.05 17:51



ами ако не е така? ти от къде знаеш със сигурност това? Ами ако истината е по-различна? Не съм против това всеки да вярва в едно или друго нещо, но се вбесявам когато въвлича и други хора ей така ...абсолютно безотговорно!



Тема Re: ISKA LI NQKOI DA POVQRVA V BOGAнови [re: ToЧиЦa_]  
АвторApostolic (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 19:36



Ne,Bog ne raboti nasila.Greshkata na povecheto Bulgari e che ne mislqt kato govorqt.Bog chuka na tvoeto surce i ako mu otvorish shte vleze.Toi e nezhen.ZA tova dali e vqrno koeto me popita,ami cheti si bibliata vsichko e napisano tam otkrovenie 20 glava ili danail 9 glava cheti.Nikoi ne te kara da vqrvash.As samo popitah,nito puk te e karal da pishesh kato jelaesh da sporish




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.