Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Какво ядете?нови  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано15.12.04 19:50







Тема Лекс, по-голяма....нови [re: lex]  
Автор Trendi ()
Публикувано15.12.04 22:16



...гадост не можа ли да пуснеш - например снимка на Оро?

А сега за да не ми сложат повечко пирони на бухалката ще ти кажа, че и аз съм вегетарианец. Само дето не съм опитвал никога през живота си месо, та не зная дали е вкусно. Но какво пък.... Май и така може да се живее и то доста добре, а?

С поздрав!

Скапана клавиатура - гълта букви.
Ха!!! Ама тя и пише ...!!!


Тема Re: Какво ядете?нови [re: lex]  
АвторШaш (Нерегистриран)
Публикувано15.12.04 22:38



- охлюви, хлебарки, коприва... квот намерим..

а не убиват ли хора и не ги ли измъчват по по-жесток начин? дори деца? че и човешко месо се е яло (а и сега на места)



Тема Re: Лекс, по-голяма....нови [re: Trendi]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано16.12.04 01:02



Поздравявам те за това Тренди!
Явно родителите ти са били съзнателни хора.



Тема Re: Какво ядете?нови [re: Шaш]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано16.12.04 01:03



Искаш да кажеш, че убийството на хора оправдава това на животните?



Тема Re: Какво ядете? [re: lex]  
Автор Neon (delightful)
Публикувано16.12.04 01:28



това, всъщност, е интересен подход към не-решаване на проблемите. визира се проблем с голяма емоционална тежест (убийството на хора), за да се намали важността на проблема, който се разисква(месоядство). общо взето е залъгалка само и отклонява разговора. а и показва, че менталните процеси са доминирани от чувствата. а пък аз съм в настроение за философстване, май...

Dharma
be you a mere mortal or Gautama Buddha


Тема Re: Какво ядете? [re: Neon]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано16.12.04 01:54



Аз пък съм напълно съгласен с теб



Тема Агнешки главички! [re: lex]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано16.12.04 10:09



Лексотане, ползваш доста груб начин да наложиш възгледите си.

Добре е, че поне не си плякнал на снимка чиния с димящи лайна, че можеше дори и вегетарианците да откажеш от хранене!

Е'гат ти Лицемерието - ти поне си наясно, че растенията също изпитват болка - това знание как се отразява на вегетарианската ти съвест?

Предпочитам всеяден канибал с чисти помисли, отколкото тревопасен хомо - сапиенс ударил задник в тавана.

Лексо, Лексо... еж си т'ва дет ти е кеф , но не проповядвай на другоядците какво следва да си папкат.
Всяка храна носи съответните вибрации със себе си - ти откъде си сигурен, че ми е нужна точно твоя тип храна за да си следвам Пътя?
Не храната ще те направи Просветлен - напротив нещо превърне ли се в мода, значи нещо куца!
Нагледал съм се на тревопасни , които са се самозациклили над тезата че всичко им е позволено щом не ядат от горките животни.
А отвътре кънтят на кухо, като църковна камбана на опело.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Чакай малко! Наистина ли всичко е позволено... [re: valsodar]  
Автор Trendi ()
Публикувано16.12.04 10:13



... на вегетарианците?

ОРО, ЧУ ЛИ?


Скапана клавиатура - гълта букви.
Ха!!! Ама тя и пише ...!!!


Тема Всичко, щом е извратено! [re: Trendi]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано16.12.04 10:25



А защо да не им е позволено всичко - та нали вегетарианството е белег за херувимстване според Лексо?

И след като ти свети лимбче над главата с кръжащ надпис - АЗ НЕ ЯМ МЕСО! - то значи в дясната ръка държиш пеша на Божият шлифер.
И лекинко си го подръпваш за шлифера с думите - Бате, бате, слушкам ли бе Бате - бонбонче ще има ли?

Моето лично мнение ( встрани от шегата ) е, че вегетарианстовто трябва да се явява като лична потребност спрямо консумираната храна, а не следване на поредния писък на модата.

Че не се знае, един ден на мода може да излязат педерасите - тогава какво ще правим - ще дрискаме като самосвали ли?

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.