Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:05 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема "Изкуфелият, старец Оро".....кво?!нови  
АвторTOЙ (Нерегистриран)
Публикувано24.11.04 00:27



В Дира почти от самото начало се разпространи една опасна епидемия-вирус...... Тя бе лансирана от пубери, но скоро прихвана всички възрасти и се получи едно повсеместно заболяване. Симптомите на болестта са следните:

1. При недостиг на интелект да схванеш една по-дълбока тема, в която има мъдрости отвъд капацитета на твоето повърностно възприятие на живота и нещата изпадаш в ярост и се озлобяваш.... и...
2.Почваш да редиш врели - некипели с/у автора на темата
С 2 думи почваш да го клепаш и му приписваш всевъзможни обидни епитети и дейности, които той никога не е извършил. Правиш всичко, за да го премахнеш като юзър от лицето на нета.
3.Болните от това епидемично заболяване имат следното мото:
"Каквото и да кажеш - ще го отрека, подиграя и отхвърля"
Заболелите преследват набелязания юзър по всички клубове превръщайки се в пиявици или навлеци-напаст от които няма отърване.....

Оро от много години е преследван от заболели от тая епидемия и може да спретне един дъъъъъъъълъг списък с никовете, които са го преследвали с месеци и години дори неизменно и неотлъчно.... Ето някои от тях:
бившия мод Леос
двата бивши мода на "Психоанализа и психотерапия"
отровен
абеТор /особено активен!!!/
хакера Пешо
и др......
А в този клуб има 3-4 заболели сериозно, които бълват интриги и обиди и се опитват да дискредитират Оро като някакъв "изкуфял и скапан побъркан старец"......и /не си спомнам епитетите - те се повтарят като развален грамофон/

Валсодар, Лех, Анон, Муле са на първа линия да дрискат отпадъци по адрес на Оро.

Моят въпрос към всички е:
Кой от вас има смелостта да излезне пред всички в това виртуално пространство СЪС СОБСТВЕНА ИСТИНСКА СНИМКА ???Май никой, а? Ха-ха-хаааааааааааааа по-лесно е да правиш инсинуации и сееш клевети отколкото да си честен и открит.......




Който иска да прочете целия пътепис:

В клуб "Пътешествия" - Архив - стр.21


Приятно четене.




Тема Re: "Изкуфелият, старец Оро".....кво?!нови [re: TOЙ]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано24.11.04 00:50



Хехееее, Ороооо... браво бе!!!

Не те беше срам!!! Ние когато си правихме клубните сбирки и публикувахме тук снимките, ти къде беше, а?

Повечето тук сме се виждали и на живо и на снимки... ти май нещо изоставаш с инфото.

И друго нещо.
Когато редиш мъдри слова и заедно с тях плеснеш някое оплюване или псуване, е тогава колкото и да са ти мъдри словата никой няма да се хване за тях.
Ти май много малко разбираш от психология, защото тъпчеш с години на едно и също място и затова толкова много хора вече не те харесват и те гонят.
Твоите обиди и псувания нямат равни в клубовете, ако тръгна да ги събирам сигурно няколко тома псувни ще събера. Такова поголовно замърсяване на интернет пространството аз не съм виждал и то ти тежи и ще продължава да ти тежи като воденичен камък.
Голям инат си и нито веднъж не се обърна към себе си да видиш какво толкова не ти харесват всички тези хора. Самочувствието ти е огромно. Чувстваш се най-неразбрания и най-отритнатия. И естествено за голямото ти самочувствие смяташ, че просто ти си различен от стадото. Нещо по-голямо, което не е разбрано, а ти едва ли не се чувстваш длъжен да налееш истината в главите ни. И намилаш ли намилаш с години. Но става все по-зле за теб. Преди имах търпението да те оправдавам за някои неща, но просто ти явно си си наистина един изкуфял дъртофелник.

И все пак, за да се почувстваш малко по-добре ще ти покажа една моя снимка.


А сега си върни думите, поне за неоткритостта, назад!!!

И въобще не ми беше лесно да стигна до извода, че си изкуфял дъртофелник. Сума ти време те защитавах пред себе си, но уви, ти загуби личното ми доверие. Не че ще тръгна да правя нещо срещу теб, не! Това са глупости и тези, които са го правили не са постъпили добре. Никой в този клуб не те преследва с инсинуации и клевети (освен Муле, но той е друга категория), а от време на време ти припомняме някои неща. Ти, ако искаш ги приемай, ако искаш не. Проблема си е само твой.
Дори понякога си мисля, че ти сам търсиш конфронтацията. Може би имаш напрегнато и "официално" ежедневие и една сочна псувня те кара да се чувстваш малко по-добре. Може би пък да имаш и нужда от секс, или нужда от внимание, топлина, грижовност. Може би пък имаш неизявени амбиции в определена област и се опитваш да ги наложиш тук. Може би пък наистина си привърженик на псувните (като виден балканджия) и това не ти прави особено впечатление. Знам, че ти се държиш с всеки в зависимост от положението, в което си мислиш, че е дадения човек: с простака - просташки, с интелигентния-интелигентно и т.н. Дори го беше изтъкнал. Но в последно време виждам, че вече не подбираш. Явно тук всички ти се струваме простаци.
Ами след като ти се струваме такива, защото въобще си при нас??? Или се чувстваш като вид ограмотител, учител на невежите???
И т.н. и т.н., не ми се ще да изпадам в повече подробности. Ако се задълбоча повече в начина ти на говор и на държане мога да ти спретна един профил, но това не ми е цел в живота.
Но иначе си интелигентен... но това няма почти нищо общо с духовноста.

Бъди жив, здрав и щастлив!

Редактирано от lex на 24.11.04 01:17.



Тема Re: "Изкуфелият, старец Оро".....кво?!нови [re: lex]  
АвторTOЙ (Нерегистриран)
Публикувано24.11.04 03:46



Ще се опитам да направя един разбор/анализ на казаното от теб

Хехееее, Ороооо... браво бе!!!
Не те беше срам!!! Ние когато си правихме клубните сбирки и публикувахме тук снимките, ти къде беше, а?

Когато "вие" /ще се върна на това понятие по-късно/ си правехте клубни срещи и снимки и ги пуснахте в клуба - б/ч/д Оро беше в клубовете: Философия, Психология/по-късно Психоанализа и психотерапия, Религия, Ошо, Окултизъм и др. и др. клубове. Оро си спомня много добре публикуваните тук снимки от срещата ви - Кали бе с дъщеря си, а Мульо с.....брадата си./ искаш ли да ти пусна неговата снимка от онова време - пазя я/ Та....за какво да ме е срам че някой ви е снимал и пуснал. Пуснете си сами своите снимки!
Повечето тук сме се виждали и на живо и на снимки... ти май нещо изоставаш с инфото.
ОТНОВО С ТОВА "НИЕ" ???! Ти можеш ли да приемеш простия факт, че този клуб не е ничия собственост и ако няколко души пишете редовно от години тук и се познавате и т.н. това не ви отъждествява с някакви "собственици на клуба" В този клуб могат да влизат и да пишат и четат българи от цял свят /какъвто е случая с мене/ и никой няма никакви привилегии да се чувствува "у дома си" и третира другите като гости /нежелани/ Това е друг феномен, който се среща във всички клубове на дира почти .

И друго нещо.
Когато редиш мъдри слова и заедно с тях плеснеш някое оплюване или псуване, е тогава колкото и да са ти мъдри словата никой няма да се хване за тях.
.................
........................
Твоите обиди и псувания нямат равни в клубовете, ако тръгна да ги събирам сигурно няколко тома псувни ще събера. Такова поголовно замърсяване на интернет пространството аз не съм виждал и то ти тежи и ще продължава да ти тежи като воденичен камък.
..................
.................................
Може би пък наистина си привърженик на псувните (като виден балканджия) и това не ти прави особено впечатление. Знам, че ти се държиш с всеки в зависимост от положението, в което си мислиш, че е дадения човек: с простака - просташки, с интелигентния-интелигентно и т.н. Дори го беше изтъкнал. Но в последно време виждам, че вече не подбираш. Явно тук всички ти се струваме простаци.


А сега внимавай добре в картинката:

б/ч/д Оро НИКОГА ПРЕЗ ЦЕЛИЯ СИ ДЪЛЪГ ЖИВОТ НЕ Е НАПСУВАЛ НИТО ЕДИН ЖИВ ИЛИ УМРЯЛ ЧОВЕК, НИТО КУЧЕ НИТО КОТКА ИЛИ ДРУГО ЖИВОТНО ИЛИ
ПРЕДМЕТ !!! Това е нещо наистина ФЕНОМЕНАЛНО !!! Аз лично такъв човек-българин до сега не съм срещал!!!
Много са масовите хипнози, зомбясвания и заблуди м/у хората и една от тях е тази за "псуването"
Някой се ядоса и нарече някого "глупак" или "идиот" и оня му вика:
- Защо ме псуваш бе?
Не драги! Това не е "псуване" !!!

В един клуб бях спретнал един доста подробен анализ по тази тема. Може би отново ще пусна една такава тема, за да могат хората да сложат малко ред в главите си.
Съвсем накратко има няколко форми на обиди, с които човек си служи:
оприличаване на животно - патка, пуйка, прасе, магаре, говедо и т.н.
оприличаване с жива и нежива природа и зеленчуци - дърво, кютук, пън, ряпа, тиква, зеле и т.н.
оприличаване с разни ненормални и недоразвити индивиди - луд, смахнат, побъркан, тъп, изкуфял, изкукуригал, психопат и т.н. и т.н.
ВСИЧКО ТОВА / не съм изчерпал всички форми/ НЕ Е ПСУВАНЕ ДРАГИ !!!
Ето ти най-разпространената БГ псувня:
Да ти еба майката!
Това се нарича "псуване на майка" и е само една от формите на обида. Тази форма на обида е свързана с.....сексуалния акт. Псуването е силно обидна форма на отношение, защото се псува на майка, на жена, на дъщеря и т.н. най-близки хора и засяга нашето най-лично чувство на привързаности.
Има следните видове псувни:
Самопсуване - да се еба в глупака, в идиота, в некадърника и т.н.
Псуване на живи хора и то не само жени.
Псуване на животни и предмети, времето, слънцето, и Господ дори.

Оро от най-рано детство не прие, че сексуалния акт може да се използува като отмъщение и обида и тъй не се научи да псува и до днес. Повтарям:
ОРО НЕ Е НАПСУВАЛ НИТО ЕДИН ЧОВЕК ПРЕЗ ЦЕЛИЯ СИ ЖИВОТ.

По въпроса за "коректно" отношение. И това бях обяснил надълго и нашироко - но кой да ти чете и схване казаното........ Всеки се хваща за една тъпа идея/мисъл и си я размахва като байрак през целия си живот..... Някой глупак задръсти дира с обвинения, че Оро псува и......много овци-мазохисти го приеха за факт. НО ЕТО ИСТИНАТА:
Оро написа: За да те разбере един китаец -трябва да му говориш на китайски. Един испанец- на испански, един англичанин-на английски. По същата логика - с един интелигентен човек-интелигентно. С един простак-просташки. С един възпитан човек-възпитано. С един простак-просташки. И понеже както казах понеже около Оро се навъди една глутница простаци-заебвачи и присмехулници, които сееха идиотщини и цинизми по адрес на Оро - Оро възприе тяхните методи към тях.....за да го разберат. Повърхностните юзъри като попадаха на случайни постинги на Оро останаха с впечатление, че той е най-големия простак....... А ВСИЧКО ГРУБО НАПИСАНО ОТ ОРО БЕ - САМО И ЕДИНСТВЕНО ПРИ САМОЗАЩИТА. НЯМА НИТО ЕДИН ЮЗЪР КОЙТО ДА Е БИЛ НАПАДНАТ ПРЪВ ОТ ОРО ЗА ТОВА ЧЕ Е ПИСАЛ ГЛУПОСТИ В ТЕМИТЕ СИ ИЛИ ПОСТИНГИТЕ СИ. ЗАЩОТО ОРО УВАЖАВА ПРАВОТО НА ВСЕКИ НА ГЛАС. ЗАЩОТО ОРО Е ЕДИНСТВЕНИЯ ОТ ВСИЧКИ ЮЗЪРИ В ДИРА - КОЙТО ЗНАЕ КАКВО Е ДЕМОКРАЦИЯ ЗАЩОТО ЖИВЕЕ В ДЕМОКРАЦИЯ ОТ 25 ГОДИНИ ВЕЧЕ. Но Оро е нападан систематически от всевъзможни въздухари-комплексари....... и ти не правиш изключение изобщо.


"Ти май много малко разбираш от психология, защото тъпчеш с години на едно и също място и затова толкова много хора вече не те харесват и те гонят. "
Ето още едно обвинение-присъда?! Т.е. 2 а не едно.
1. Мога да те уверя, че съм доста напред в материята на Психологията и Психоанализата и съм пуснал дори тук дира в "Психоанализа и психотерапия" мой превод на почти цяла една книга-бестселър на световно известен психоаналитик. Този който си няма хабер - си май ти.
Относно харесването от страна на юзърите имам следното да ти кажа и на всички, които случайно ще го прочетат.
2.Че тъпча на едно и също място - ДА верно е. Мястото се нарича ......./няма име/ но Е ОТВЪД ВРЕМЕТО И ПРОСТРАНСТВОТО - ТАМ КЪДЕ ДУАЛИЗМА Е ОТСТЪПИЛ НА ЕДИНСТВОТО И ВЕЧНИЯ МИР.


За разлика от цялото останало "пишещо войнство" из клубовете ОРО Е ЕДИНСТВЕНИЯ, КОЙТО НЕ ПИШЕ ЗА СВОЯ ОБЛАГА !!! Всеки прави невероятни усилия да привлече вниманието на всички с нещо.......При Мульо това е достигнало до параноя !!! Да направи нови запознанства, да бъде признат, уважаван и т.н. Или да се оплаче, намери помощ, съвет, съчувствие или избегне самотата и т.н.
НИТО ЕДНО ОТ ИЗБРОЕНИТЕ НЕ Е ПРИЧИНАТА ОРО ДА ПИШЕ В КЛУБОВЕТЕ !!!
Как така? Нима е възможно?


Оро е единствения клубар/юзър който е открил това, което всеки от вас търси и не е намерил още./ дали го осъзнава или не - все едно......Всеки е търсещ!!!/ Оро е всред ОТКРИЛИТЕ или УЗНАЛИТЕ. Търсенето на Истината при Оро завърши отдавна - Оро я откри.
/Дали ще започнат баламбурниците да се гаврят с това което казах - няма АБСОЛЮТНО НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ за Оро.Ама АБСОЛЮТНО НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ - дори съм сигурен, че ще започнат подигравките още утре...../

Когато човек открие Себе си или СебеПознанието / ама не по внушение или на теория - а Истински / НЯМА НИЩО ПО-ПРИРОДНО И ЕСТЕСТВЕНО ЗА ТАКЪВ ЧОВЕК ДА СЕ ОПИТА ДА ГОВОРИ ЗА ПЪТЯ КЪМ СЕБЕПОЗНАНИЕТО НА ХОРАТА.....НА ВСИЧКИ.
Това прави Оро. И всред тълпата дюдюкащи инфантили, които още дори си нямат и хабер, че съществува нещо като Истината и Реализацията и че има Път към Реализацията......се намират тук-таме и "зрънца" - хора, които вече са почувствували тази жажда в себе си и вече усещат ЧЕ ИМА НЕЩО ПОВЕЧЕ НА ТОЗИ СВЯТ от празнодумието и баламбуркането и убиването на времето....в чаткане на всевъзможни идиотщини в клубовете /като Мульо или Валсодар/


ЗА ТЯХ ПИШЕ ОРО.
ЗА ТЯХНО ДОБРО - НЕ ЗА СВОЕТО.


Нещичко да ти светна сега......


Добре е че си пуснал снимката си.
От нея личи че си много млад и зелен. Но аз няма да се подигравам с възрастта ти - както ти и другите пубери правите с моята. Дано да доживееш до моята възраст и......ако можеш да си прочетеш писанията тогава - ще си умреш от....срам.....
И моля повече не се опитвай да говориш от името на "ние" или "нас". Такова животно няма. Ти си САМ и ОТГОВАРЯШ ЕДИНСТВЕНО ЗА СЕБЕ СИ.




Тема Re: "Изкуфелият, старец Оро".....кво?!нови [re: TOЙ]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано24.11.04 07:17



Само едно нещо ще ти цитирам:

"Но аз няма да се подигравам с възрастта ти - както ти и другите пубери правите с моята."



Тема Оро-Кикиморо, трябва да си го кътаменови [re: lex]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано24.11.04 09:08



Лексо, този кадър ценен трябва да остане като присъствие във форума.
Как иначе хората ще видят този нагледен пример за деградация на личността, вследствие на прекомерен егоцентризъм и дълга изолация от нормално човешко общение?

Нека си пише и брише на воля - аз съм радостен, че Оро пише тук, защото за някои неща които не мога да обясня с думи, Орович дава нагледен пример с поведението си.

И нека всеки един от нас да има предупредителен стожер в себе си, че ако вземе да се взима прекомерно насериозно, току - виж някой ден станал Оро 2 - досада и бреме за околните.

Така че, Оро в това отношение помага на всички ни, той просто ни показва в какво можем да се превърнем един ден, ако поставим целта пред средствата за постигането й.

Лек и слънчев ден на всички!

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Оро-Кикиморо, трябва да си го кътаменови [re: valsodar]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано24.11.04 17:32







Тема Re: Оро-Кикиморо - това пък що ли е ???нови [re: valsodar]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано24.11.04 20:13



Пръдльо пубертетен,
Нова простотия издриска днес: "Кикимора" Какво значи тази дума, а? Тя се прилага именно към такива като тебе, които се кикотят на глупостите си. Оро е сериозен и изобщо не се кикоти!

Слушай навлек мутирал със сбъркани възприятия:
Снимката на Оро се появи, за да те изобличи в злонамерена клеветническа дейност с/у Оро. Целия свят го разбра и ти бе изобличен - но ти....ти не го схвана въобще. Много си зле и очния ти лекар явно не може и тук да ти помогне!!! Ето какво написа ти и то те охарактеризирва перфектно като интригант-гнида-комплексар:



Глупи, много си тъп и изобщо не си оригинален. Оро е нападан от такива изроди последните години, че е станал дурако/идиотоустойчив. Този, който става смешен и жалък - си ТИ !!!

"Колелата тракат" а? Ха-ха-ха-хааааа какъв глупак. Тракат ли тракат значи....
но заглавието трябваше да сложиш: "Дъската ми хлопа" Трака-лака, трака-лака....хлоп, хлоп, хлоп инфантилен мутант зомбясан, комплексар....Ха-ха-хаааааааааааааааа.

Айде чиба, че настана ракиено време а има и 3 мача по ТВ тази вечер за б/ч/д Оро.



Глупака-пубер е нагъл и прилепчив като пиявица - реплика на ушния ми лекар.


Уф, за малко да пропусна и зеления цвят..... Ха-ха-ха .....



Тема Re: "Изкуфелият, старец Оро".....кво?!нови [re: lex]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано25.11.04 07:40




"Никой в този клуб не те преследва с инсинуации и клевети (освен Муле, но той е друга категория),"

Хе хе хе хе
Лекси кво праиш бе?
Що ме правиш клеветник?
Я му виж тумбака на Оро
Я му надникни в устата и му виж кастанетите...

Муле- егати тумбака и смешната шалена ризка! и Кво от това?



Тема Оро-Кикиморо дъртофелник и кукундрел пенсионер?нови [re: .]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано25.11.04 07:43





Оро дъртия изкука
и попадна на боклука,


Муле- егати сметтта.И кво от това?




Тема Нямах намерение да взимам становище, но...нови [re: TOЙ]  
Автор Trendi ()
Публикувано25.11.04 08:18



... си направих труда да те поразгледам мъничко. Трябва да ти кажа, че имам крайно негативно мнение за тебе и бих подкрепил едно твое изгонване от клубовете. Няма да ти обяснявам защо, понеже не би разбрал.

Като те чета усещам нещо лепкаво.... Няма да те чета повече не само в този клуб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.