Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:27 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Забравихте за Дейти ...нови  
Автор Mиpo ()
Публикувано18.06.04 21:06



К'во става в този клуб бре? Нали вие сте по РОЖДЕНИТЕ дни, седенките и прочие светски мероприятия, с които винаги съм свързвал клуб Окултизъм. И като ви я няма Дейти в ICQ листата и ... забравихте я. Та чак аз, на който малко му дреме за рождени дни, ще трябва да пускам тема ... Тц, тц, тц ... Но щом е за Дейти, ще го направя с кеф, щото знам, че все още се радва като малко дете на тези дати . Целувки за нея и да си спомни един ден, че се е раждала и в други дни ! А за следващата година си запишете в тефтерчетата, че е на 17.06 е излизала от утробата на майка си.

Интересно защо хората не празнуват и деня на Смъртта си ... Тъй де, на едната дата влизат, на другата излизат... Даже втората е по-интересна, като абитуриентска вечер, и е определено по-съзнателна от дата на влизане в тялото. Та, ЧСД (Честит Смъртен Ден) на всички тук ! На повечето сигурно въпросната дата отдавна е фиксирана за този живот. Ако не си я знаете, използвайте условно рождената дата или която и да е друга. Но си я чиститете. Така клубът ще стане наистина по-окултен.

Така че, мила Дейти, ЧРД и ЧСД!



Тема Re: Забравихте за Дейти ... [re: Mиpo]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано18.06.04 21:57





Честит рожден ден, мила!

Да си весела, щастлива, окултна...

...и да поумняваш бързо под моето мъдро ръководство.


Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Честит и весел ден Дейти! [re: Mиpo]  
Автор Изrpeв ()
Публикувано18.06.04 22:00



...с извинение за еднодневното закъснение на разсеяната ти колежка по клубно веселие. Вчерашният ден все ми се струваше, че пропускам нещо...и се оказа вярно, за голямо мое съжаление...

Дейти, запази будността да си в радостта!

И наздраве!





Тема Re: Забравихте за Дейти ... [re: Mиpo]  
Автор d8a (осанна! :)))
Публикувано18.06.04 23:58



Да, бре мани, мани егати окултистите един рожден ден не могат да запомнят... добре че е Миро да ги подсеща на паретица Между другото вече си имам ICQ, но там не пише рождения ми ден

Мерси за пожеланията и целувките след рождения ми ден!

Въпроса за празнуването на смъртта и на мен ми е бил интересен. Има нации, като нашата, които предпочитат да празнуват този ден, вместо рождения ден на починалите си герои. Понеже аз все още дишам, живея и творя теми в Окулта си харесвам рождения ден, дори и когато е забравен от някои хора...

Вчерашният ден беше невеоятен! Между другото, за първи път ми се случва рождения ми ден да съвпада с новолуние. Дали заради луната, или поради някаква смислена случайност, вчера ми се случи нещо страхотно! Искам да пусна нова тема, специално за това което стана точно на рождения ми ден и което изобщо не очаквах. Може би затова ми донесе толкова много радост?! Като ми остане малко повече време ще ви разкажа за преживяването... може да не е днес, че вече съм уморена...



Тема Re: Забравихте за Дейти ... [re: Kaily]  
Автор d8a (осанна! :)))
Публикувано19.06.04 00:05



Мерси!

Накъде повече да поумнявам?!



Тема Re: Честит и весел ден Дейти! [re: Изrpeв]  
Автор d8a (осанна! :)))
Публикувано19.06.04 00:07



Извинението и пожеланията са приети :))) Брей каква интуиция имаш, клежке! Благородно ти завиждам

Наздраве с червено вино и мезенце!



Редактирано от d8a на 19.06.04 00:13.



Тема Re: Честит и весел ден Дейти! [re: d8a]  
АвторБoжидap (Нерегистриран)
Публикувано19.06.04 00:25



Ха честито и от мен!
Вероятно си забелязала,че пожеланията за рд продължават и до по-късно.



Тема Re: Честит и весел ден Дейти!нови [re: Бoжидap]  
Автор d8a (осанна! :)))
Публикувано19.06.04 00:34



Разбира се, че съм забелязала! Нямаше как да го пропусна, нали съм си много наблюдателна

Ха наздраве! Какво пиеш тази вечер?



Тема Re: Забравихте за Дейти ...нови [re: d8a]  
Автор Kpъr (white dementor)
Публикувано19.06.04 02:04



към вкъщи :)

приятно и вкусно празнуване

consider everything


Тема Re: Забравихте за Дейти ...нови [re: Mиpo]  
Автор mountainlake (свободолюбива)
Публикувано19.06.04 08:35



Много усмивки през цялата година ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.