Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема "Империята отвръща на удара"..:-)))нови  
Автор Иcмaил (син на Ибрахим)
Публикувано28.08.02 19:15



...Ето го скритият отговор на Кали_ на извинението на Яна...

Кали_:

"Научи ли, че приятелството и доверието е свещенно? И че, ако някой ти се е доверил, пък ти си се наакала, трябва да имаш доблестта да идеш и да му го кажеш в очите. А не да мълчиш насрана и да се правиш, че нищо не е станало. Да ме каниш на среща и да ми подаряваш роза, след като междувременно си се влюбила силно и фатално в
мъж, на който аз държа.
Любовта никого не пита-съгласна съм.
Защо трябваше да ме каниш и да си мълчиш?
Защо трябваше да се лигавиш пред очите ми и по такъв начин да ми го доведеш до знанието.
Ти ме имаше за приятелка и знаеше, че и аз те имам.
На луда ме правеше, нали? Удава ти се.
Тя се залюбила зад гърба ми с него и не ми казва! Приятелство ли?
Знаеш ли, че беше редно да ми кажеш? Мислиш ли, че беше редно да ми кажеш?
А не да разхождаш щастието си пред очите ми и да ме правиш на маймуна?
Остави го Максим-ти се държа като свиня, като най-мръсна пачавра и курва-това беше писало онова момиче за теб.
И не защото си се влюбила.
А защото мен ме манипулираше и играеше зад гърба ми.
От влюбването ти не ме боли. Боли ме от начина ти на държане-курвенски, да, точно курвенски-преди аз да ти сторя каквото и да било.
Спри да пъхаш любовта си пред очите ми-приличаш на бъдещите майки, дето гордо носят издутия си корем.
Това можеш, така го разбираш-това правиш.
За последен път пояснявам-правото да се влюбваш си е свещенно. От тук обаче насетне-държанието, което имаш-това държание е курвенско. И заради това ти държание
ще те гоня до дупка. Не заради любовта ти. Заради високото ти самочувствие, че можеш да си играеш с мен безнаказано-а го имаш, нали? Иначе щеше да намериш начин и
форма да ми го кажеш. Но не-Луцидката е по-по-най, тя може да ми се подиграва безнаказано!
И любовта променя, трансформира, прави човек благороден. У теб не забелязвам такова нещо. Напротив-и държанието ти, и състоянието ти се влоши. И приятелства изгуби,
и любов не спечели-нали си знаеш? Никой патки не пасе, че да си мислиш, че манипулираш толкова по-умни и по-зрели хора от теб.
Свали си високото самочувствие и се влюбвай, колкото си искаш. Това самочувствие ще ти изяде главата. Казвали ли са ти го?
А твърдото ти убеждение, че можеш да ме правиш на луда-него ще го разбия, нали все пак кармично сме се свързали с теб. Трябва да те науча на нещо-или да те отуча...да те отуча да смяташ, че всички освен теб са балами."



Тема Грозно.нови [re: Иcмaил]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано28.08.02 19:16



Не можеше ли да мине поне без това?

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Грозно.нови [re: valsodar]  
Автор Иcмaил (син на Ибрахим)
Публикувано28.08.02 19:21



...съгласен съм, Валсо, но не аз съм го писал...Писа го рука Кали_на, докато пръскаше слюнки за приятелството...Това е, братче, грозното е грозно...



Тема Re: Грозно.нови [re: Иcмaил]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано28.08.02 19:27



a tvoiata motivacia...



Тема Re: Грозно.нови [re: Иcмaил]  
Автор Sinaya (winner)
Публикувано28.08.02 19:43



Грозното в случая е излагането на показ на лични неща, без знанието на този, който ги е писал.
И се нарича непочтеност.



Тема Re: Грозно.нови [re: Иcмaил]  
Автор Kaли_ (разрушителка)
Публикувано28.08.02 19:44



Не се отричам от думите си.
Продължаваш да се държиш като лайно.
Показваш частни бележки и какво показваш с тях?
Думи, които много съм искала да кажа открито, но съм се въздържала.
Да, наистина мисля, че държанието на изгората ти е курвенско и се държи като пачавра.
Мислех да и го спестя.
И продължавам да се чудя защо онова момиче и го е казало?
А ти все пак си чистокръвно лайно!
Няма нужада да вадиш тия ми думи отнякъде.
Само едно лайно може да си позволи да пусне лична кореспонденция.
Приеми факта-отдавна ти го казах.
И ти непрекъснато го потвърждаваш!

Понякога съм нежна и добра....


Тема Re: Грозно.нови [re: .]  
Автор Kaли_ (разрушителка)
Публикувано28.08.02 19:47



Това наистина е много интересен въпрос. За неговата мотивация.
Така и не получих задоволителен отговор за 4 месеца-каква му е мотивацията 4 месеца да прави виртуален секс и то в клуб окултизъм.
Може би ти ще успееш да изкопчиш отговора от него...

Понякога съм нежна и добра....


Тема ...защо си мислиш??нови [re: Kaли_]  
Автор Иcмaил (син на Ибрахим)
Публикувано28.08.02 19:46



...защо си мислиш, че аз съм добър, колкото Яна??...и че ще се опитвам културно да общувам с теб во веки веков??

...и докога мислиш да злоупотребяваш с търпението на другите в клуба??



Тема Re: "Империята отвръща на удара"..:-)))нови [re: Иcмaил]  
Автор Kaли_ (разрушителка)
Публикувано28.08.02 19:52



Слушай, Исмаилчо, сине майчин, мен отдавна ме знаят...неведнъж си повтарял, че съм зла, злобна, лоша, гадна...не съм противоречала на имиджа, който ми създаваш.
Така че относно мен-нищо ново под слънцето.
Интересно е обаче ти в каква светлина се появи днес и в ретроспекция.
Интересно и девойката, която обича всички и е толкова ефирна и нежна-тя в каква светлина се появи.
И, понеже съм зла и гадна, ще пусна линкове към тая тема и в споделено-ако там все още има някой, който смята, че прекрасната форма, която тя показва пред света, съответства на също толкова прекрасно съдържание.
Интересна ми е тамошната оценка.

Понякога съм нежна и добра....


Тема Re: Грозно.нови [re: Kaли_]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано28.08.02 19:54



а, на баир лозе...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.