Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: По стъпките на Новия световен ред - 2нови [re: Azrael]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано18.08.02 21:52



za implantirane na tchipove maj naistina ima danni, distancionno diagnostitzirane i dr.,
drug e vuprosa tova deto e pusnal lex dali e viarno, i ot kogo e podgotveno.



Тема Re: Може,може...нови [re: Azrael]  
Автор lex (Безсмъртен)
Публикувано19.08.02 00:47



Книги на такава тематика дал Господ с хиляди.

Пропусна да кажеш и теорията за извънземния произход на Христос.

Пример за християнин ли? - Майка Тереза

Виж аз не защитавам сегашната църква като институция.

Христос е казал много точно, че неговата църква е там, където са го приели в сърцето.

Не ме интересува историята на тази църква за която говориш, тя няма общо с Христос и наистина е направила много беди.



Тема Re: По стъпките на Новия световен ред - 2нови [re: lex]  
Автор Kpъr (final frontier)
Публикувано19.08.02 02:10



о, не . разбира се, че на никого не бих казал нищо, не е там работата...

четох темата до края. човек избира пътя си сам...

не мисля че може нещо да се каже. задължително е, да се досети този който там, самостоятелно. иначе не може да претендира да е направил той нещо. за какво ще се прави на творческа личност тогава??



Тема Re: По стъпките на Новия световен ред - 2нови [re: Kpъr]  
Автор lex (Безсмъртен)
Публикувано19.08.02 02:31



Знам ли го



Тема Re: Може,може...нови [re: lex]  
Автор Azrael (angel of mercy)
Публикувано19.08.02 12:43



Христос е казал много точно, че неговата църква е там, където са го приели в сърцето.

Ako znae6 koy e Hristos,razbira se.

Книги на такава тематика дал Господ с хиляди.Пропусна да кажеш и теорията за извънземния произход на Христос.

Ne govorya za nau4ni teorii,a za istoriya.Ne se izplazvay ot temata,ne se pravi 4e ne razbira6-govorya za istori4eski fakti.Vyarno,isoriyata za druidite moje i da ne e taka,no 4e hristiyanstvoto e okultna religiya i magi4eska-samnenie nyama.

Не ме интересува историята на тази църква за която говориш, тя няма общо с Христос и наистина е направила много беди.

To ot takiva hristiyani kato teb na Hristos i hristiyanstvoto mu izleze lo6o ime.
Relgiyata ne e fanatizam.Religiyata,magiyata i okiltizma sa nerazrivno svarzani.
Te tryabva da vodyat kam razvitie i savar6enstvo.Fanatizma ne e takova,a obratnoto.

Taka 4e ne sadi drugite,a gleday sebe si da spasi6.Slepec slepeca ne bivada vodi,za6toto i dvamata 6te padnat v yamata.



Тема Re: Може,може...нови [re: Azrael]  
Автор lex (Безсмъртен)
Публикувано19.08.02 13:08



Защо реши, че те водя?
Само Христос може да те води, ако го приемеш в сърцето си.
Само той може да те спаси и нищо друго!



Тема Re: Може,може...нови [re: lex]  
Автор Azrael (angel of mercy)
Публикувано19.08.02 14:18



Или хайде-съдиш.Казваш,кое е божно и кое е безбожно.Кое е праведно и кое не.Нали във вашия зкон беше казано-не съди за да не бъдеш съден.

А ти продължаваш да викаш кое учение било сатанинско и кое не.

Помниш ли преди време тук,в този форум(не е било един път) ти си имаше сериозни неприятности(ти и Птах) с един доктор.Не ти беше приятно,нали?

Защо ти не уважаваш другите и техните вярвания?Ако така продължаваш,може да не попаднеш в някое лечебно заведение поради липса на свясни кадри,но ще имаш сериозна нужда от помощ.

Илюминати...сатанисти...безбожници...Само ние сме най-добрите.Ами че това си е жива болест...

А колкото до това ,кой може да ме "спаси"(аз не се чувствам заплашен;
нямам усещането че някой ми пуска лъчи,че се опитва да ме трвови,да
м и вкарва чипове...)мисля,че има само един човек:моя милост.

Така че обърни повече внимание на собствените си недостатъци,"грехове"
съди повече себе си и по-малко другите.Имаш немалко лични грехове и проблеми.Не си ли си помислил,че ако твоят "бог" искаше всички да знаем
твоята "истина" нямаше да има нужда от проповедници като теб?



Тема Re: Може,може...нови [re: Azrael]  
Автор Haтaли (challengе)
Публикувано19.08.02 15:58



Не му се коси на Лексо.
Той е олицетворение на всички християни.
Глей му акъла и крой шапка на всичките.


Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог


Тема Re: Може,може...нови [re: Azrael]  
Автор lex (Безсмъртен)
Публикувано19.08.02 17:02



Знаеш ли кое е правилно и кое не?
А този доктор нито за миг не ме е притеснил А и не би могъл

Ти правиш една основна грешка, че възприемаш външното и имената като едно с вътрешното. А не е така. Ти ако спазваш принципите, които са обявени от Христос, но под други имена или малко по-различни начини, то ти ще стигнеш пак до същия път, както и ако беше християнин.
Чистотата на сърцето не се измерва и преценява по нищо външно...

И естествено, че от теб най-вече зависи спасението ти.

Ама защо приемаш, че проповядвам?
Не съм проповедник. А и не са ми дадени сили за такава роля. Тук просто си разговаряме. Като не харесваш моите заключения дай да видим и твоите. Ти сега нищо друго не правиш, освен да ме критикуваш за мнението ми без да даваш някаква алтернатива. Дай малко по-градивно.
Разбирам, че темите ми са малко провокативни за инакомислещи, но пък като ви настъпи човек и вие пищите до небето и дращите с нокти. Бил съм проповядвал и едва ли не съм щял да изкукам от демони, тъмни сили и тем подобни, които ми се въртят из главата. Или вие така искате да ме възприемете? Знам ли?

Както и да е... Та мисълта ми беше, давай малко по-градивно и представи твоите позиции от гледна точка на Уика, защото аз сега нищо от Уика не чух.... или греша?



Тема Re: Може,може...нови [re: lex]  
Автор Haтaли (challengе)
Публикувано19.08.02 17:47



Лексо, не ти ли прави впечатление, че болшинството тук ти казват, че проповядваш, назидаваш, християнстваш.
Първо се запитай-ти ли си прав или всички останали...вярно е, че Исус беше правият навремето, а не тълпата...освен ако ти не се мислиш за новия Христос?

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.