Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:11 25.09.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема отново болната тема за сексанови  
Автор Люб (дете)
Публикувано04.08.02 02:15



Здравейте,приятели,
може би повтарям темата,но сексът все още не съм го изяснил.Сигурен съм,че това не е правилната форма за релаксация,за каквото се използва той в наши дни.Може би някой има конкретна идея за това,какво точно може да "занимава" съответните чакри и да влияе също така благотворно в/у нервната система (и не само).
Може би пък разните Тантри-версии са подходящи...,или пък някакви други упражнения...?
Айде пишете,не се щадете,да видим какво ще направим със змията - тя нас ще подчини,или обратното...?



Тема Re: отново болната тема за сексанови [re: Люб]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано04.08.02 09:31





---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Разговор между жени:
- Вчера излизах с един интелектуалец. Заведе ме на театър.
- И какво?
- А после ме заведе на изискано заведение.
- И след това?
- А после отидихме у тях.
- И там какво?
- И той си извади пениса...
- Какво е това "пенис"?
- Абе интелектуалците го имат... то е като кур, ама по-малко.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Някакъв човек бере гъби в гората. По едно време стига една полянка и гледа - седи някаква бабичка с пушка. Бабата го поглежда подозрително:
- Какво, май ще ме изнасилваш?
- Ама не, как, не съм си и помислял...
Бабата зарежда пушката и се прицелва в него:
- Ще ме изнасилиш ти, ще ме изнасилиш!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Двама летописци са наети да опишат живота на фараона върху стените на неговата пирамида. Единият
трака с чукчето йероглифи по едната стена на гробницата, а другият изписва сaркофага. По едно време, този
дето пише по стената се обръща и подвиква към другия:
- Абе, добър любовник с един или с два хуя се пишеше....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
По време на следобеден извънбрачен секс жената дочува, че съпругът й се прибира неочаквано и започва горещо да се моли: "Господи, ... така и така ако ми помогнеш да се измъкна от тази ситуация, ще правя за в бъдеще каквото поискаш !"
"Добре, ще те измъкна, но след 5 години те прибирам"
"Няма проблем, аз така и така след 5 минути съм мъртва"
Скрил ги Господ /нали е колега и той / и минава време 1, 2, 3 години и повече, мадамата позабравя случката.
Записва се на околосветско пътешествие с кораб и по средата на океана: буря, гръмотевици и кораба започва да потъва.
На мадамата й светва какво става и почва пак да се моли: "Господи, аз така и така сгреших, верно е и много съжалявам, но погледни тези млади момичета, тези възрастни жени - защо й те ??"
И се чул глас свише: "Мама ви да еба курвенска, 5 години ви събирах."

Редактирано от Anuel на 04.08.02 14:53.



Тема Re: отново болната тема за сексанови [re: Люб]  
Автор Lucid (Маргарита)
Публикувано04.08.02 11:48



Ще кажеш ли, защо си сигурен, че той не е... еди-какво-си?

Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Re: отново болната тема за сексанови [re: Lucid]  
Автор Haтaли (challengе)
Публикувано04.08.02 11:58



Сигурно въз основа на опитност? Няма как другояче. Останалото са празни приказки и хвърляне на прах в очите на другите. Само опитността може да даде отговор, не въображението.

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог


Тема Re: отново болната тема за сексанови [re: Люб]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 14:14



ama chto da gi zanimavach, prosto deaktivacia vuv vruska sus iztitchane na energia tchrez kletki.
Srechtal sum, tche pri izkatchvane Kundalini vrema energiite na tchakrite, nad koito se e izdignala(6 vklutch.)



Тема Re: отново болната тема за сексанови [re: .]  
Автор Haтaли (challengе)
Публикувано04.08.02 14:21



Ти не разбра ли, че подходът е грешен. Не трябва да се прави блокиране с цел да се чудиш после какво да я правиш енергията-която в 99% от случаите ще се затлачи и пак няма да я имаш, че и по-лошо ще стане.
А трябва да работиш със самата енергия и нейното издигане и то не по чакрите, а повишаване нивото на вибрациите. И като следствие-каквото се получи (обикновено се получава спиране на сексуалните желания, но това не е задължително)
Значи не блокиране, а повишаване и не повишаване в чакрите, а нивото на вибрациите. За останалото има кой да се грижи. Какво сте се втренчили в тая сексуална енергия като хипнотизирани?


Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог


Тема Re: отново болната тема за сексанови [re: Haтaли]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 14:26



ama niamam predvid blokirane.
"А трябва да работиш със самата енергия и нейното издигане и то не по чакрите, а повишаване нивото на вибрациите. И като следствие-каквото се получи (обикновено се получава спиране на сексуалните желания"



Тема Re: отново болната тема за сексанови [re: Lucid]  
Автор Люб (дете)
Публикувано04.08.02 14:30



Не схващам въпроса ти...Може би питаш защо мисля,че сексът се използва за релаксация,или греша?



Тема да бе,простонови [re: .]  
Автор Люб (дете)
Публикувано04.08.02 14:35



"просто деактивизация във връзка със изтичане на енергия чрез клетки"-много е просто,но явно аз съм по-прост и нещо ми убягва,би ли обяснил?
А това за Кундалини и то е добра "приказка",може би става дума за изкачване енергията до по високите чакри и при най-добрият случай концентрирането й в най-високата чакра?(тая на темето)Или и тук бъркам?
Айде да говорим и от опит,какво ще кажеш
?
Поздрави ти пращам



Тема Re: да бе,простонови [re: Люб]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 14:42



nechto v tozi smisul, no po hubavo maj purvo sus chestata i sled tova na vurha.








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.