Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:01 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема АЛКОХОЛЪТ?нови  
АвторSonia (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 00:43



Искам да задам въпрос за алкохола. За него знам само, че създава нелечима токсикомания. Но от окултна гледна точка не съм наясно с него. Използва ли се по някакъв начин? Свързан ли е с духове - името на спирта - spiritus - значи дух.



Тема Re: АЛКОХОЛЪТ?нови [re: Sonia]  
Автор Caбaзий (Загрей)
Публикувано10.06.02 01:05



...Окултистът бяга от алкохола като дявол от тамян...:-))



Тема Re: АЛКОХОЛЪТ?нови [re: Caбaзий]  
АвторSonia (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 01:08



Защо, може би смята, че алкохолът е по-силен от него и че не може да го контролира?



Тема Re: АЛКОХОЛЪТ?нови [re: Sonia]  
АвторH2O (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 01:21



Ви двамката май ще се разберете.



Тема Re: АЛКОХОЛЪТ?нови [re: Sonia]  
Автор Caбaзий (Загрей)
Публикувано10.06.02 01:25



..точно така...защото алкохолът е много силна отрова...
и ако в един голям процент "тревата" може да бъде опитомена от пушещия я, в един още по- голям процент алкохолът опитомява пиещия го...





Тема Re: АЛКОХОЛЪТ?нови [re: H2O]  
Автор Caбaзий (Загрей)
Публикувано10.06.02 01:26



..за това ни е дадено дар- словото, водице, за да се разбираме...:-))



Тема Re: АЛКОХОЛЪТ?нови [re: H2O]  
АвторSonia (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 01:27



Нима?:) Знаеш ли, че има всякакви води, вкл и отходни?



Тема edna sluchkaнови [re: Sonia]  
Автор AlximikA (\-_-/)
Публикувано10.06.02 01:30



Pia dosta riadko i vse pak predi sedmica biah potresen ot tova kolko ispih i kakvo se sluchi:

Biah ispil pochti butilka vodka i biah neveroiatno trezven(priatelite mi nemozeha da hodiat) . Neprekasnato imah useshtane ,che kolkoto poveche pia tolkova poveche istrezniavam..... i taka sled edna botilka vodka mozeh da napravia zadno salto bes nikakav problem... rasazdavah poveche ot dobre , nese chuvstvah nito opianen nito pian - biah mnogo po trezven ot normalno.

Tva dali si ima okultno obiasnenie ?

p.p
Principno ot dve goliami vodki sam se napival dosta...... zalitaiki

Deistvieto ischerpva smisala !


Тема Re: АЛКОХОЛЪТ?нови [re: Caбaзий]  
АвторSonia (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 01:32



Е ако алкохолът може да опитоми пиещия го окултист, то тогава излиза, че окултистът не може да се справи с нищо, с никакви духове, сили и т.н. Това не ми е ясно. При това се предполага, че тези сили не са достъпни на масовия човек, точно защото са опасни за него. А забележи, че алкохолът е достъпен!



Тема Re: edna sluchkaнови [re: AlximikA]  
АвторSonia (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 01:37



Много интересна случка. Не знам окултното й обяснение, но е възможно водката да те е вкарала във възбудната фаза на алкохолното опиянение и да си останал в тази фаза без да минеш в подтиснатата фаза. Може би точно това трябва да е целта на окултистите, ползващи алкохола като трамплин, ако има такива:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.