Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Тема Искам да ви питам...нови  
Автор Pushachat1 (keeper's truth)
Публикувано24.11.01 10:25



Нещо което доста ме интересува... и то е - как бихте ми оценили? повече в положителна или повече в отрицателна насока? Вредя ли на клуба или му помагам? Или пък съм по средата?
Питам ви защото за човек, който е тук толкова дълго време като мен е нормално да се интерсува от проблемите на клуба, а очевдно поне за известно време този клуб ще стане основният в който ще се логвам. Освен това искам мнението ви за да знам в каква насока да се развивам - винаги е полезно да чуеш и друго мнение. Предварително ви благодаря за отговорите.

"Разбирай, за да вярваш;вярвай за да разбираш"
Св. Августин


Тема Много се влияеш, няма нужда от това!нови [re: Pushachat1]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано24.11.01 12:16



Защо търсиш оценка от другите, нима не си доволен от тази,която сам си даваш?
Въпросите са ти интересни, темите приятни и не виждам какво трябва да те притеснява като среда в този клуб?!

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Искаш да се оглеждаш като в огледало.нови [re: Pushachat1]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано24.11.01 12:29



Не е лошо. В своето развитие човек си избистря понятия, тези, житейска философия. Приятни са темите ти. Не се влияй от това дали масово ти отговарят хората. Всеки е на някаква вълна, всеки си пита, когато нещо го интересува, или си споделя това, от което е впечатлен. Опознаването на хората предполага да ги приемаме и разбираме. Пиши, не се притеснявай.
Бъди буден, бъди ТИ!



@=>=>=


Тема Re: Искам да ви питам...нови [re: Pushachat1]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано24.11.01 14:56



А според мен си просиш внимание...Нищо лошо...просто мнение...някой даже би казал, че смучеш енергия...

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: Искам да ви питам...нови [re: Pushachat1]  
Автор PYTHON (мнооо непознат)
Публикувано24.11.01 15:09



важното е ти как се оценяваш!
друго не!



Тема Re: Много се влияеш, няма нужда от това!нови [re: valsodar]  
Автор Pushachat1 (keeper's truth)
Публикувано29.11.01 19:48



Защо се интересувам ли? Уместен въпрос. защото като всеки човек искам навсякъде и във всичко да съм най-добрият (не мисля, че това е нещо осъдително), а тук (поне засега е така) не се очертава такава перспектива. Въпреки всичко мисля че за в бъдеще ще мога да развия възможностите си в тази клуб - ако разбира се не бъда постоянно саботиран. И за да поясня какво разбирам под саботаж ще изясня, че саммо за последният месец ми се развали флопито, спря ми десетина пъти тока, увисваше ми Интернета, а накрая имахме и каблна победа. Е, гати ужаса. Но аз не се предавам!

TRUST NO ONE!

"Разбирай, за да вярваш;вярвай за да разбираш"
Св. Августин


Тема а, може би е знак? [re: Pushachat1]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано29.11.01 19:54



Погледни и от тази страна - Някой или Нещо, от гледна точка на преценката си е счело за необходимо да възпрепятства поне за момент присъствието ти в нета, за да си по-полезен на друго място.
И ти се дава знак. По този начин - дискретно.
При мене знаците са далеч по-конкретни и твоя съботаж е мечта за мене на моменти. Ама нали не си оставям лесно магарето в калта?...

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Много се влияеш, няма нужда от това!нови [re: Pushachat1]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано29.11.01 21:27



Всичко идва от идеята ти да си най-добрия. Такъв кон там, дето си се запътил няма. Количествените измерения и сравненията съществуват в света на човеците. И до никъде не водят.
Бог има само качество...качества...различни качества...И няма най-добър, няма даже и по-добър...даже и добър няма...
Това са знаци, които ти се дават. Или стой в светския живот и се опитвай да бъдеш най-добрия или върви по духовните пътеки и се опитвай да бъдеш себе си.

Невъзможно е да не е възможно.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.