Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Стефке ОСРА СЕ!нови [re: LeoS]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано20.11.01 16:46



Е, явно не е тя...ти по-ги разбираш...но все някой е от кликата на модераторите...

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: Хмм,нови [re: Sin]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано20.11.01 16:48



За последното се извинявам, разбира се.
Не очаквах подобна реакция от когото и да било.
Искрен съм с вас !



Тема Re: Хмм,нови [re: Sin]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано20.11.01 16:49



Добре казано но е ненужно.Прости ми но тук никой на никой не дължи извинение.Всеки сам носи отговорността.За съжаление е възможно под напора на ненужните и недобре планирани действия да се скапе клуба.Както едно време с"Вечни размисли"

...........премини отвъд илюзията на живота.....


Тема хайде стига, де!нови [re: valsodar]  
Автор Cy (ентусиаст)
Публикувано20.11.01 16:52



който и да е- недей да го храниш, че и с отделни теми даже.
Дай сега да им угодим на мераците и да се изпокараме по между си.... Ако си се натоварил толкова- изключи компютъра за три дни и тогава влез пак
Това като съвет и към всички останали, приемащи нещата толкова лично, включително и спамаджията, който ЯВНО прекалено лично приема нещата

Always look at the bright side of your life.. param... param, param, param....


Тема Re: Хмм,нови [re: Дyx]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано20.11.01 16:56



Не допускайте да се случи подобно нещо, бе хора !
Забравете за тоя спам ! Говорете си за вашите работи !
Той ако реши да повтори - пак ще изчистим и точка.

Убийте простака с мълчание !



Тема то на всички ни беше прикипялонови [re: LeoS]  
Автор Cy (ентусиаст)
Публикувано20.11.01 16:57



на теб включително, предполагам...
Но това, което става тук е прецедент и въпреки това, не мисля, че трябва да му обръщаме толкова внимание...

Always look at the bright side of your life.. param... param, param, param....


Тема точно така:))нови [re: LeoS]  
Автор Cy (ентусиаст)
Публикувано20.11.01 16:59



напълно съм съгласна:)) (като Марийка)

Always look at the bright side of your life.. param... param, param, param....


Тема Re: Стефке ОСРА СЕ!нови [re: LeoS]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано20.11.01 16:59



Ама аз съмсем сериозно ще взема да се предложа за модератор в ошо, да се самогласувам и да ви прибера всички там.
Щото в крайна сметка окултизмът не е ли нещо като източната философия през западния ум. Хайде да пием от извора директно-толкова вода има бистра там...Какво сте се свряли тук на течение.

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: то на всички ни беше прикипялонови [re: Cy]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано20.11.01 17:06



Ей това казвам и аз !

Не допускайте да ви провокират отново.
Който и да е този човек ...
Просто се успокойте и мислете трезво. Дори и да имахте модератор тук - никаква гаранция, че няма да спи денонощно човека и ще дебне в 4 през ноща за спам. Несериозно е по този начин някой да иска модератор ...

Някой се опитва отново да ви извади от релси - толкова е просто.
Не го допускайте !
Имате си други теми за разговори ...



Тема Надявам се, че си искрен!нови [re: LeoS]  
Автор Sin (.)
Публикувано20.11.01 17:10



Надявам се също така, да разбираш разликата между това да имаме модератор на клуба или не в тази ситуация. Един модератор на клуба освен че би почистил очевидния боклук (както в случая), като личност, ангажираща се с идеите и връзките между пишещите в клуба, е постоянно провокиран да "пипне" тук или там.
Ти си модератор по принцип. Не пишеш тук и се предполага, че нямаш специални пристрастия. Мисля, че не би било проблем, при сигнал от аудиторията на това (или друго) място, да "почистиш"- не идеите или мненията на някого, а просто... нечленоразделните изстъпления на някой среднощен безделник. Това вероятно не влиза в администраторските задължения, но е отношение на уважение и доверие между двете страни- потребители и администратори. В края на крайщата не се случва толкова често, нали?
Така мисля.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.