Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:25 22.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема До всички в клуба (2).нови  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано16.11.01 12:35



Както си е видно отвсякъде, модератор в този клуб няма да има.
Резултатът от гласуването е достатъчно красноречив, въпреки някои дублирани гласове. Правата на "sofianka" вече са отнети. Така че, това което казах онзи ден "Ако не искате модератор - няма да имате" - вече е факт.
Тъй като си тръгвам от тук (не ми е интересно) ще кажа и няколко думи за клубчето. Както се изрази някъде из репликите Калински - "махалата си е тук". В това клубче е фрашкано с "окултисти". Даже бих казал - кой от кой по-голем окултист. И всички "от махалата"... Еее - шоуто пропуснаха Сиърча и Аутсайдер, а Мулето се изнесе на галоп, ама не трябва да сме максималисти, нали? И за да не пропусна и аз - имате си и "баш окултист". Който с едни и същи купешки думички (и запаметени цитатчета от книжки), казва едно и също нещо навсякъде из тази директория. Достатъчно е да сменя само името на "Учителя" - Ошо, Дънов, Ваклуш Толев, Сун Цу, Буда или Христос... Важното е да е на гребена на вълната. С две думи - всичко си имате. Само клубче "Окултизъм" си нямате. А няма кой друг да ви го направи - вие сте тези, дето трябва да си го направите. Като престанете да си говорите за задълженията на админите и модераторите (от които задължения хал-хабер си нямате), а си обсъждате това, заради което е създаден този форум. Ама дали пък не си говорите за всичко друго освен за окултизъм, защото няма какво да си кажете? Това беше риторичен въпрос.

Преди да си тръгна, ще кажа още нещо.
Длъжен съм да го направя, за да съм честен преди всичко към себе си, а после към вас.
Аз СБЪРКАХ !
Сбърках, като се доверих на "sofianka". И хич не ме топли, че ми е за първи път. Всъщност - топли ме - и ще ми държи влага дълго време ...
В клуба болшинството е против модератор изобщо. Моята грешка е, че не си проверих клуба САМ, а се предоверих. И което е още по-лошо, възложих отговорност на неподходящ за това човек. И тя разбира се, не се справи ...
Не са виновни админите, valsodar !
Не е виновна и sofianka - към тези, които я обвиниха.
Единственият виновник съм си аз !
И ще си изслушам като поп всички плюнки и пляски по мой адрес - полезно ще ми е ...

Направете клуба си такъв, какъвто искате да бъде !
И не отваряйте повече приказка за модератор тук.
Няма да има кой да ви чуе ...



Тема Не е страшно да сгрешиш..нови [re: LeoS]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано16.11.01 12:42



Страшното е когато ти стане навик и този навик се опиташ да превърнеш в норма за околните!
Поздравления за смелостта.

Апропо, такова животно като окултист нема!

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Имаш цялото мое уважение!нови [re: LeoS]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано16.11.01 12:47



Благодаря ти, Леос!
Така както ти получаваш Житейски Уроци, така и всички ние тук се учим и ги получаваме.
Четем книги, за да получим информация, Знание, а практиката го превръща в Познание.

Желая ти красота и хармония около теб!
Успехи!



@=>=>=


Тема Re: Не е страшно да сгрешиш..нови [re: valsodar]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано16.11.01 12:46



Най-после и аз научих нещо в този клуб - че "такова животно като окултист нема" ...
А ти научи ли нещо ?
Или всичко ти е ясно като сълзица и нямаш нужда повече да се учиш ...
Защото само съвети и категорични изявления от последна инстанция раздаваш.
Та затова питам.



Тема Re: До всички в клуба (2).нови [re: LeoS]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано16.11.01 12:50



Е как да ти го кажем, като рече, че ще си ходиш? И че краче няма да ти стъпи повече тук.
Аз лично всичко прощавам-нали вече няма модератор.
А иначе-окултизмът е едно такова, дето...целият живот си е окултизъм, зависи от коя страна го погледнеш...То като оптимиста и песимиста-всичко зависи от гледната точка.
И мулето си играе много важна роля в тая гледна точка...
А иначе-до всички окултисти в тоя клуб-Елате ме гласувайте за модератор в Ошо, беее
Откога пищя, ама не влизам тук-нал се зарекох.
Юруууш!

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: До всички в клуба (2).нови [re: LeoS]  
Автор sofianka ()
Публикувано16.11.01 12:50



Blagodaria ti leos , che ne produlji dulgo tova.
Kakvo stana tuka vseki vidia i vseki moje da misli razlichno.



Тема Re: Не е страшно да сгрешиш..нови [re: valsodar]  
Автор sofianka ()
Публикувано16.11.01 12:56



Kakva smelost Radi. Smel si ti , che pazish taia pripikana ot tebe direktoria. Samo adminite znaiat kolko emaili belejki oplakvania i predlojenia sa poluchili ot tebe. Ot kak te pomnia tebe liubimo zanimanie ti e ADMINA , vseki den ti negoduvash sreshtu mu. Az lichno ne moga da razbera zashto. Sled kato imash registriran nik ne admina a ti si podpisal edno" I agree", koeto ako ne ti govori neshto ne znam. Produljavai v sushtia duh, toi otdavna veche ti e amploa. Navicite ne se promeniat taka lesno.



Тема Аз съм ти виновен.нови [re: sofianka]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано16.11.01 13:00



Аз, бе аз. Спокойно - има виновен насреща.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: До всички в клуба (2).нови [re: LeoS]  
Автор Eднa лeля (спокойна)
Публикувано16.11.01 13:04



Е, и аз ти благодаря за решението.
За клуба: веднъж вече казах, че клуба си е хубав, това не е семинар на тема "Окултизъм". Това са приказките в почивките на семинара.
Семинара си го правим насаме - я с книгите, я с мислите, я с действията.
Няма нищо лошо в приказките в почивките на семинара, понякога изникват много хубави неща. За това не ни трябва модератор.
със здраве.



Тема За да си категоричен по определени теми..нови [re: LeoS]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано16.11.01 13:06



първо трябва да си наясно в себе си по тях, а не да се въртиш като фурнаджийска лопата.
Ако си следил поведението ми из форумите, би трябвало да ти е направило впечатление, че където нещо не знам си го казвам директно.
Не е задължително човек да отбира от всичко, по-важно е да знае къде да намери знаещи по въпроса.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.