Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:56 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема "Златното яйце"  
Авторrobin (Нерегистриран)
Публикувано25.07.01 15:16



Някой може ли да ми разясни по-подробно теорията за т.нар. "златно яйце"- мислена защита, която се изгражда срещу злите сили ?



Тема Re: "Златното яйце"нови [re: robin]  
Автор Robin (Stranger)
Публикувано01.09.01 14:43



Ей, велики познавачи на окултното- не ме разочаровайте мен неукия и напишете нещо по въпроса !



Тема Re: "Златното яйце"нови [re: Robin]  
Автор Eднa лeля (спокойна)
Публикувано01.09.01 14:51



Не съм познавач на окултното, но то пък щом Нианан може да пише в клуб "кастанеда", защо аз да не ти дам един жокер: намери книгата "Аурата на човека" на учителите Кутхуми и Джуал Кхул - там пише доста подробно за това.



Тема Re: "Златното яйце"нови [re: robin]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано01.09.01 15:54



Най добрата защита е Любовта.
Мисълта е Сила. Заграждайки се с такава сила в основата си формираш категорична забрана-мислена защита. Закона за свободната воля също се включва и променя , че всичко което не е забранено е разрешено!
Мисъл-забрана-воля!

ПЪТник



Тема Re: "Златното яйце"нови [re: Eднa лeля]  
Автор Nianan (минаваща)
Публикувано01.09.01 17:10



Ма що сега ме дъвчеш мен, бе?
Курабийки няма, мулето супа му се свиди, гладни ли сте нещо, що ли....
Що да не пиша в кастанеда-това е единствения автор, дето съм го изчела основно.
С тия 10-ина книжлета.
Виж как си трайкам (относително) в християнство-нови, стари завети, библия, откровения.....то само заглавията им колкото ония 10 книжлета.

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: "Златното яйце"нови [re: robin]  
Автор Nianan (минаваща)
Публикувано01.09.01 17:16



Всеки човек е свързан о останалия свят на всички нива и си въздействат взаимно. Когато е студено, обличаш палто, за да се предпазиш от студа. Когато има отрицателни енергии около теб, палто няма да те спаси. Затова си изграждаш щит защитен. Той може да приеме каквато на теб ти е удобна форма-яйце, кълбо, паралелепипед. И да има какъвто си искаш цвят.
Но наистина златното яйце е най-често приложимо-явно пасва на повечето хора.

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: "Златното яйце"нови [re: robin]  
Автор sofianka (shantavelka)
Публикувано01.09.01 17:30



Zlatnoto iaice e stanalo neotmenima chast ot ejednevieto mi. No kakto veche stana duma to e chesto sreshtana tehnika v dosta literatura. Mene ne me biva mnogo da obiasniavam teoria zashtoto predpolagam che s praktikata mnogo ot princitpite na prilaganeto mu sa se individualizirali i veche trudno bih kazala koe sum pribavila ot sebe si i koi sa osnovni momenti.



Тема Re: "Златното яйце"нови [re: robin]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано01.09.01 20:53



Проблем със 'защитното яйце" е че ако искаш да си по-непосредствено свързан със света се налага да го "прогризваш". :) Има и друго... Понякога това "чйце' се покрива с една "коричка" и само подходящия случай може да по,огне да се изгори тази допълнителна преграда.



Тема Re: "Златното яйце"нови [re: robin]  
АвторKamaelMetatron (Нерегистриран)
Публикувано02.09.01 01:51



.
Zna4i naistina Aurata na 4oveka e dobra kniga, no leko neprakti4na. Moje da pro4ete6 i "psihi4eska samoza6tita i blagopolu4ie" ot izd. ARATRON. Potyrsi q v nqkoq okultna knijarnitsa, mai q nqma na slaveikov.
Teoriqta e prosta: - predstavqiki si aurata okolo sebe si, ti deistvitelno syzdava6 ne6tno takova okolo mentalnoto si tqlo. Tova, koeto si predstavq6 vyob6e ne go vijda6 na fizi4esko nivo, no v mentalniq svqt vizualizatsiqta ti e tolkova materialna, kolkoto e edna tuhla tuk:) Tam prosto mislite sa materiqta.
Tyi i kato si predstavit tova i go zaredi6 sys silata na Vis6iq az stava ne6to naistina traino i stabilno, koeto te za6titava ot sumati ne6ta - nematerialni i materialni.
e-meila mi e kamaelmetatron@abv.bg.





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.