Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 12.06.24 
Автомобили
   >> Off-road
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема CHEVROLET CAPTIVA е най-големия боклук на пазаранови  
Авторangelyordanov (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 21:53



Съветвам всеки,който е решил да си купи Каптива да знае какво прецакване го очаква с гаранцията и с дефектите които го очакват.



Тема Re: CHEVROLET CAPTIVA е най-големия боклук на пазанови [re: angelyordanov]  
Авторnikirst (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 09:26



стига бе човек, не е толкова зле. нови проблеми ли излязоха? оправеха ли съединителя?



Тема Re: CHEVROLET CAPTIVA е най-големия боклук на пазанови [re: nikirst]  
АвторЛИЙ (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 17:36



Ангеле,
Не вярвам да се успокоиш, но просто ти се е паднал карък с този автомобил.
Вярно, не е върхът, ама не е и чак такъв боклук колкото в раочарованието
си, го изкарваш.
Моята в момента е на 18000 км., автомат и нямам проблеми.
Вчера за Бургас реших да го пробвам и по километраж показа 195 км/час.
Може да не са толкова фактически, знаеш всяка кола дава отклонения, но
това е показанието на стрелката.
Мисля,че водач на едно БМВ не можа да повярва!!!
При това много интересна закономерност усетих, по-висока скорост ---
по- тиха работа на двигател!
Последно--- сменяй колата, с тази не ти върви!
Аз продадох Ситроен Пикасо на 5 тия месец след като скъсах съединител
на 16 000 км.
Кой ли колега със Пикасо не попитах дали имат пробелми със съединител
след това, а ти се дивяха как така на мен се случило, при тях НИЩО!!!
Поздрави и успех със следващият модел, който ще си купиш!



Тема Re: CHEVROLET CAPTIVA е най-големия боклук на пазаранови [re: angelyordanov]  
АвторBлaдo (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 16:36



Ако трябва да направиме класация на боклуците в тоя клас,да, съгласен съм! На второ място е Антара,на Трето-Санта Фе, на 4-то- Нисан ,на 5-то- Мицубиши,на 6-то Тойота, на 7-мо- Туарег,на 8-мо Q7,някъде там е и М и G класите на Мерцедес,Хамър също! . Логично е най-евтиния вариант да е най-голям боклук, а най-скъпата да е най-малък боклук. Лошото е когато това не е правило. Попитай какво поема 5-годишната гаранция на Хюндай и ще се изненадаш!!!!!



Тема Re: CHEVROLET CAPTIVA е най-големия боклук на пазанови [re: nikirst]  
Авторangelyordanov (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 22:58



Съединителя го оправиха и за сега нямам проблеми , но вече имам чуството че карам каруца. От сервиза викат не натискай педала така, пускай рязко и така нататък все едно за първи път карам. Аз като си взех SUV-a си мислех че поне трябва да е по-здрав от едни нормален автомобил а то сега да те е страх да излезеш от пътя да го пробваш . Май всичко е направено за фаца. Иначе всичко друго е добре. Само да се бяха погрижили тези конструктори да издържа. Най-лошото е че съдинителя и маховика се счупиха без да видят зор. Даже вече не ми се иска да минавам по черни пътища .защото не знам какво ще му стане. Като се има впредвид , че се съм минал не повече от 20км по черни пътища. В техниката няма понятие карък както казва един от колегите във форума. Просто или някои глупак е спал докато го мислил този съединител или са го сглобявали корейците в час по трудово. То не се знае и от какво е направен. Всяка повреда си има причина . Въпроса е че вносителите гледат максималната печалба вместо да си оправят проблемите.



Тема Re: CHEVROLET CAPTIVA е най-големия боклук на пазара [re: Bлaдo]  
Автор lansky (общ работник)
Публикувано23.07.08 13:03



леле като чета тези коментари и почвам да се радвам, че се разминах на косъм от каптивата... бях се навил да я купувам и буквално един час преди да отида в магазина една колежка случайно чу за намеренията ми и каза - "карам такава от шест месеца - бягай далече от този автомобил... и не е само моя така - вуйчо ми и той кара каптива... големи проблеми със сервиза... корейски боклук..." и понеже в Бг всеки си хвали колата - взех много насериозно това мнение от собственик да я плюе... май съм имал късмет - иначе яко се бях запалил да тегля ДДСто )))







Тема Re: CHEVROLET CAPTIVA е най-големия боклук на пазаранови [re: angelyordanov]  
Автор captiva (непознат )
Публикувано01.08.08 22:05



браво отдавна чакам такава тема тази кола не боклук тя е СУПЕР БОКЛУК мога да напиша книга за проблемите които ми е създала отказах се от гаранцията и вече я побългарявам



Тема Re: CHEVROLET CAPTIVA е най-големия боклук на пазанови [re: captiva]  
Автор Лий (непознат )
Публикувано05.08.08 16:16



Колега,
Дано напишеш нещо смислено - виж и на другите теми какво те питам.

За довиждане аз пък казвам - Порше е най големият боклук !!!

И сега КВО ША ПРАИМ !



Тема Re: CHEVROLET CAPTIVA е най-големия боклук на пазанови [re: Лий]  
Автор surfista (непознат)
Публикувано06.08.08 20:48



Лий,

Ако си трошим нервите с всички комплексари няма да стигнем далече.
Остави го да си недоволства и да се прави на велик



Тема Re: CHEVROLET CAPTIVA е най-големия боклук на пазанови [re: angelyordanov]  
Автор MOTORlSTA26 (непознат )
Публикувано18.08.08 00:05



Който казва че КАПТИВАТА Ее боклук е много прост аз карам от 6 месл и съм мнл доволен




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.