Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 24.04.24 
Автомобили
   >> Off-road
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: въздуховодинови [re: ДeдoTpифoн]  
Автор ДeдoTpифoн ()
Публикувано25.04.07 22:49



Частично решение на проблема с въздуховодите за водача е да ги притвори - тогава въздушната струя отслабва и става поносима. Има вероятност да се засили при пътника на предната седалка, но и той може да приложи същия номер.

Виновни са някои. Отговорни са всички.
Хеншел


Тема Re: въздуховодинови [re: ДeдoTpифoн]  
Авторcъpфиcт (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 08:20



Мерси, но не върши работа. Може би ще пускам въздуха само отдолу. Проблемът ще дойде лятото, когато е горещо и климатикът трябва да е здряво надут.



Тема Re: Chevrolet Captivaнови [re: tonyc]  
Авторbatkoiv (Нерегистриран)
Публикувано27.04.07 21:31



Здравейте собственици на CAPTIVA.Много се чудя дали да не стана един от вас. Бих взел дизеловия мотор с всички екстри за модела и автоматични скорости. Тествах една( но с ръчни) и определено ми хареса като возия(стабилност и комфорт). Екстерира и интериора ми допадат повече от САНТА-ФЕ например,а цената е по-изгодна.Още преди да попадна на този форум разбрах,че разхода е по голям от очакваното и мненията тук го потвърждават. Това е причината още да се колебая. Относно невазможността да се регулира посоката на въздушната струя,на теста не обърнах внимание,но като се замисля вярно ми духаше в лицето.Ще съм благодарен ако получа още мнения за автомобила и най-вече последни данни за разхода при дизела-автоматик.



Тема Re: Chevrolet Captiva- автоматична кутиянови [re: cъpфиcт]  
Авторdondomat (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 19:45



Това ти показва че трябва да си натиснал спирачката преди да превключиш на драйв или реверс.
Между другото от 4-5 дена съм с каптива и ми се вижда добра.
Приятно и безаварийно каране каптивисти.



Тема Re: Chevrolet Captiva- автоматична кутиянови [re: dondomat]  
Авторcъpфиcт (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 08:22



Логично. Благодаря.

Вече съм 1 месец с колата, нямам проблеми. Минах 2500 км и съм доволен. Разхода на гориво е сериозен. Консултирах и ме уверяват че след 10-15000 км нещата влизат в рамките на параметрите по инструкцията.



Тема Re: Chevrolet Captiva- автоматична кутия [re: cъpфиcт]  
Авторdondomat (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 20:21



Niakoi znae li ot kade i kakvi stelki mogat da se kupiat za captivata, che oshte ne sam vzel i pochna da se os..ra.

Blagodaria Vi



Тема Re: Chevrolet Captiva- автоматична кутия [re: dondomat]  
Авторcъpфиcт (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 10:36



Взех оригинални от дилъра. Скъпи са- 230 лв. Мисля че си заслужава- точно по мярка са, отдолу имат едни шипове и не се местят под краката и освен това не миришат на каучук.



Тема Re: Chevrolet Captiva- автоматична кутия [re: cъpфиcт]  
Авторdimil (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 16:55



Privet Captivisti.



Тема Re: Chevrolet Captiva- автоматична кутия [re: dimil]  
Авторdimil (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 23:22



Някой, който има известен стаж на кормуване на Captiva може ли да ми каже как се държи при по-висока скорост. В едно наше TV Авто-шоу, твърдяха, че дирекцията е неточна - колата "сее"... Така ли е?!
Каталожният среден разход за 2 литровия дизелов вариент е 7,4 л/100км.
Колко е реалния разход? Градско? Извънградско?
Иначе, станах "фен" на този автомобил. Надявам се в близките един-два месеца да си купя.



Тема Re: Chevrolet Captiva- автоматична кутия [re: dimil]  
Автор ДeдoTpифoн ()
Публикувано22.05.07 23:55



Нямам такова впечатление. Карам тази кола вече 8000 километра - от магистрали до селски пътища. Държи си се стабилно, дори когато се опитвам да я изкарам от равновесие.

Виновни са някои. Отговорни са всички.
Хеншел



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.