Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:59 27.05.24 
Автомобили
   >> Off-road
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема SUV на старонови  
Автор Koмитaтa (минаващ)
Публикувано11.06.06 20:46



Искам да си взема джип или SUV на старо до 7 бона.
Много ми харесва RAV4 ама цените са му по две на това което имам. За Нивите четох само гадости, макар че чисто като проходимост ги хвалят много.

Трябва ми за туризъм - имам намерение да навъртя много километри по страната и чужбина, т.е. ще го карам и по магистрали.

Не съм любител на истинския офроуд, но искам да мога да стигам до места, където обикновените леки коли не стигат - до язовири, реки, по черни пътища, а и да бъда по-стабилен зимно време на сняг, дъжд и кал, за да нямам проблеми като ходя на ски, на риболов или по планините.

Пак казвам нямам намерение да преодолявам прегради за да тествам автомобилчето, а ми трябва работливо магаренце да ме закара по-далече от обикновения автомобил.

Ще се радвам ако споделите впечатления.



Тема Re: SUV на старонови [re: Koмитaтa]  
Авторджипep (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 22:37



Много изисквания имаш за 7000 лева! Според мен най-много до свестен самурай да стигнеш за толкова, но е теснотия...
Каквото и да вземеш започваш веднага ремонти, за японските скъпи, за английските много скъпи, а за Нивата евтини, но безброй


Късмет ти трябва!



Тема Re: SUV на старонови [re: Koмитaтa]  
АвторGalloper (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 00:50



До 7 бона иде възтъничко за джипка. От неруските в тия пари ще влязат по-непрестижните марки и то на по 15-16 и повече години и на много, много километри.
Евентуално може да се огледаш за някое Сузуки Витара.
Както вече са ти казали, каквото и да купиш, най-вероятно веднага ще почнеш с ремонти. Ако не си късметлия - ремонтите могат да се окажат скъпички и продължителни и като начало можеш да навъртиш много километри в обикаляне на сервизи и търсене на части.
Ако 7 бона са всичките пари, които си отделил за 4х4 возило, по-добре недей да купуваш такова, а си вземи за тия пари по-читава лека кола.



Тема Re: SUV на старо [re: Galloper]  
Автор Koмитaтa (минаващ)
Публикувано12.06.06 15:03



Мне, ремонтите съм ги планирал отделно - 3 хиляди, така че да имам работеща колица за 10

Редактирано от Koмитaтa на 12.06.06 15:04.



Тема Re: SUV на старонови [re: Koмитaтa]  
Авторджипep (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 19:04



3 бона понякога е оптимистичния вариант при такава първоначална инвестиция. Ти пишеш обаче "SUV" а не джип, тогава да включим непременно Спортидж, виж в мобиле.бг има точно такива



Тема Re: SUV на старонови [re: джипep]  
Автор Koмитaтa (минаващ)
Публикувано12.06.06 19:18



Лаик съм. Между другото в първия постинг пиша и джип

, но не в заглавието. Какво е Спортидж?

Редактирано от Koмитaтa на 12.06.06 19:19.



Тема Re: SUV на старонови [re: Koмитaтa]  
Авторджипep (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 20:51



Ето това:





Тема Ясно защонови [re: джипep]  
Автор Koмитaтa (минаващ)
Публикувано13.06.06 02:21



Ясно защо не съм чувал нищо.. явно несправедливо съм пренебрегвал тая марка до момента (въобще не съм си и правил труда да разбера какво предлагат)



Тема Re: Ясно защонови [re: Koмитaтa]  
Автор dit_dh (непознат )
Публикувано13.06.06 11:22



Преди два месеца бях в подобна ситуация.Сега карам джип:
5000лв.-на доставчика.
3000лв.-мито/май съм единствен в България?!/
1000-1500 лв.допълнителни разходи,за да си го карам спокойно.
И се кефя на Daihatsu Ferosa 1.6/16V-1992 год.



Тема Re: SUV на старонови [re: Koмитaтa]  
Автор dit_dh (непознат )
Публикувано13.06.06 11:23



Ако те интересуват,мога да ти дам подробности и за разходите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.