Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:43 26.09.24 
Автомобили
   >> Off-road
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема самурая е много податлив към обръщаненови [re: DJ_DAVEL]  
АвторSJ41O (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 14:05



da, taka e , no celicata ne e nikak podatliva na obryshtane :)))

mislja 4e ustoj4ivosta i NIKOJ djip ili SUV nema da ya ima ;)

sega razbira6 za kakvo govorja - seki avtomobil ima prednazna4enie i saotvetnite parametri. Glupavo e da pretendira6 za ustoj4ivost pri visoka skorost sys djip i za prohodimost sas sportna limuzina - nali :)

makar 4e i sas selikata sym se ka4val nad Balsha v balkana po 4ernite pyti6ta - vtori pyt bih go napravil pak ako sym v delirium :)

Men SJ410 me kefi s prostotata, nadejnosta si, prohodimosta i malkia razhod.

Dosadna e niskata mu skorost - ustoj4ivostta mu NIKOGA ne mi e bila problem, zashtoto gore-dolu znam vyzmojnostite mu, i ne go izpitvam ;)

no daj da se pozajajdame - mani ja taa niva be - gori kato djip i ima prohodimost na fiat panda 4x4 ;) i taa gej-klasa na mercedes - po dobre UNIMOG, ebasi,

m/u drugoto naj-mojeshtite mashini sa UNIMOG-a i nekyf pampajski - pakistanski beshe, podoben na unimog - 36 predni skorosti bate ! ;)

a unimog4eto vklyuchva 4etvorni, barzi bavhi, blokaji otpred otzad v dvijenie ! ebasi i ma6inkata! iskefi me! da ne govorim za vyzmojnostite za prika4ane na naj-razli4ni ne6ta otpred i otzad!

tova 4e e sledva6tata mi ma6ina, ako SJ-to mi izneveri nekade



Тема Re: самурая е много податлив към обръщаненови [re: SJ41O]  
Автор pug (маниак)
Публикувано16.05.05 15:17



da ne govorim 4e na toq UNIMOG moje6 i pluga da mu zaka4i6 i da ore6 s nego...eeeeeeeeeiiii golqma rabota ;)


M/u drugoto mnogo si prav za UNIMOG-a ama toi vse pak e praven za nemskata armiq i posle e dorazvit za drugite deinosti.


A na vsqko off-road systezanie za po-golemi ma6ini nqkoi ako iska moje da napravi spravka i da vidi rezultatite.

Otnosno gej-klasata sym otnovo napylno syglasen, no to tova si go priznavat i mercedes, 4e tova 4x4 no samo za asfalt ne i izvyn pytq.
Kakto e sy6toto polojenieto s BMW-X5, Porshe KAYEN i vsi4kite tempodobni ''jipove''



Тема Re: самурая е много податлив към обръщаненови [re: SJ41O]  
Автор DJ_DAVEL (OFF-ROAD_MANIAC)
Публикувано16.05.05 18:32



Чакайте бе тук да не е СЕЛСКОСТОПАНСКИЯ ФОРУМ.Кви плугове какви трактори.То и Танка е свръхпроходим но не пишем за него.

Някой каза че нивата е проходима като панда 4х4.Вярно не е чак толкова проходима но я поразлгедай малко руски сайтове!!!
И провери какви са най-често срещаните машини!
Сега ще се обади някой американски възпитаник и ще каже че в америка карат друго.Еми да карат.мен ме кефи повече да карам из планината или в калта!Както тук!А в русия главно НИВА и УАЗ.Има и много други машини но това е най-разпространеното.

Ni6TO NE MOJE DA SE SRAVNI S OFF ROADA


Тема kva niva iz planinata be 4i4e?нови [re: DJ_DAVEL]  
АвторSJ41O (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 19:06



brat mi kazva - to zatva e NIVA, a ne PLANINA
s vietnamka hodiha posle da ja svaljat ot balkana ;)

Ti ne gledah rusia - vij Pakistan, India - po planinskite mesta kakvo polzvat i
togava 4e govorim za prohodimi makini ;)

Uaz ne komentiram, no djip bez 6asi za men ne e djip - vij Gazkata - idi-dodi

Za men UNIMOG ne e kamion, kakto i imeto mu pokazva de ;)



Тема ti se podpi4kva6, amaнови [re: pug]  
АвторSJ41O (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 19:09



minalata zima pri 15% bair i nepo4isten 20-25cm sneg 3 pyti se vryshtah i zasilvah dokasto izleza

a edin rotoren snegorin otpred? - drugo govori, nali?



Тема Re: самурая е много податлив към обръщаненови [re: pug]  
Автор Caмo Дизeл (турбо 6-так)
Публикувано17.05.05 11:37



>Otnosno gej-klasata sym otnovo napylno syglasen, no to tova si go priznavat i mercedes, 4e tova 4x4 no samo za asfalt ne i izvyn pytq.
Kakto e sy6toto polojenieto s BMW-X5, Porshe KAYEN i vsi4kite tempodobni ''jipove''


pug, нещо си се пообъркал май.
Давам ти срок една седмица, да ми намериш официално изказване от Мерцедес, че G-класата (досегашните, не новата, която още не е излезнала) е "samo za asfalt ne i izvyn pytq". Ако намериш, имаш каса бира от мен

Че Унимога е по-проходим от G-класата съм съгласен, но за много специалисти, G-класата е най-добрият джип, произвеждан някога серийно. А да го слагаш сред чикиджиски SUV-ове, е смешно ебати...

Само Дизел


Тема ma to djip li e izob6toнови [re: Caмo Дизeл]  
АвторSJ41O (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 11:47



6toto tradicionno djipa e:
6asi s dva mosta, razdaty4na kutia(byrzi-bavni) i blokaji na diferencialite

gyuruci zaradi letnite jegi i udobstvoto da se sliza i ka4va byrzo

vse pak US army ne i e trebval djip da hodi po diskotekite ;)

BMW Romel e dosta zlove6t v prohodimost;)



Тема Re: ma to djip li e izob6toнови [re: SJ41O]  
Автор Caмo Дизeл (турбо 6-так)
Публикувано17.05.05 11:56



Кое дали е джип?
Отговаряш ми на моето съобщение, а аз писах за Мерцедес G-клас.
Та G-класата дали е джип ли?

Само Дизел


Тема Re: kva niva iz planinata be 4i4e?нови [re: SJ41O]  
Автор DJ_DAVEL (OFF-ROAD_MANIAC)
Публикувано17.05.05 12:21



Всеки е до някаде прав.Разбирасе че Унимога ще е много по проходим от много други машини но да не го сравняваме с джиповете!Защото както казахте за тези велики състезания срещу Унимог се състезават машини Ман,Урал и Татра.Който има завидна проходимост.

Аз от край време съм си затвърдил марките джипове който стават за сериозен офф-роуд.Тойота,Нисан,Сузуки,уаз и мерцедес.Сичко друго спорет мен не е такъв претендент.Разбирасе има изключения.Като Пинцгуера!Като Илтис и някой други.Спорет много хора всеки джип с подходящ тунинг става за сериозен офф-роуд.

Ni6TO NE MOJE DA SE SRAVNI S OFF ROADA


Тема aha, to4no za nego pitam :)нови [re: Caмo Дизeл]  
АвторSJ41O (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 12:39



ne sym go razglejdal, samo otdale4 ama mi se stori nezavisimo oka4ane - moje da sym v gre6ka




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.