Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 22.05.24 
Автомобили
   >> Off-road
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Смяхнови  
Автор DJ_DAVEL (OFF-ROAD_MANIAC)
Публикувано26.07.04 22:56



Сега след като гледам изцелия форум тук има няколко който могат да се похвалят с разбиране,ходене и интересуване от спорта и начина на развлечение.Които е и тема на този форум.Забелязвам че мнение исказват хора който въопще не знаят какво представлява OFF-ROAD.Добре да исказват мнението ако са ходили или са гледали нещо.Ама да не почват да говорят глупости.Примерно вчера прочетох някаде че в българия най-добрия джип бил на слави хамара.Или пък друга глупост.Лебетката служела за по добро охлаждане.Такаче има всякакви глупости.Такаче мисля че като има хора който не са запознати с нешо по добре да не се правят на умни и да говорят глупости.Спорет мен по добре да замълчи от колкото да казва глупост.Много хора заговориха за мотори тук.Добре супер не е проблем.Говорят за кросови мотори и тъй наречените четириколки или БЪГИТА както им казват някои :) ATV-та.Аз на няколко пъти видях такива и честно да си кажа кефят ме.А пък мотора си е доказано превозно средство в тешки терени.Такаче хора замислете се какво пишете.

Ni6TO NE MOJE DA SE SRAVNI S OFF ROADA


Тема Re: Смяхнови [re: DJ_DAVEL]  
Авторsabin (Нерегистриран)
Публикувано27.07.04 20:15



A na tezi koito ne razbirat ot duma, prosto ne triabva da im obrashtame vnimanie, inache tozi forum shte se prevarne na puberska zbirka...



Тема Re: Смяхнови [re: DJ_DAVEL]  
Авторoffroad.hit.bg (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 13:33



btw. neznaeh 4e slavi imal hammer ...haha predpo4itam ruskiq hammer



Тема Re: Смяхнови [re: offroad.hit.bg]  
Автор DJ_DAVEL (OFF-ROAD_MANIAC)
Публикувано29.07.04 20:24



хахах.значи той много често взе да го хвали тоз хамар.Помня преди време как се запали един на състезание

Ni6TO NE MOJE DA SE SRAVNI S OFF ROADA


Тема Re: Смяхнови [re: DJ_DAVEL]  
Авторsabin (Нерегистриран)
Публикувано30.07.04 09:41



A pomnite li hamara v lokvata na chelopechene, kogata skochi v lokvata i glatna voda, a se okaza che i lebetkata ne mu raboti. Sled niakolko chasa hamara se prevarna v akvarium za jabi



Тема Re: Смяхнови [re: sabin]  
Автор DJ_DAVEL (OFF-ROAD_MANIAC)
Публикувано30.07.04 22:31



а това не го помня вече.:) Не знам ама като се сетя за хамар и все ми става смешно защо ли!?Поне се радвам като има някои надут пуяк и като дойде вижте ме.Кой съм аз.И като влезне някаде не може излезне.ХАХА.А пък сега зимата на бороветз един москвич направи слави смешен.Щот се искачва по една улица и спира и слиза да гледа дали да вклиучва двоиното и се чудеше а след него една москва нагоре газ да го няма.

Ni6TO NE MOJE DA SE SRAVNI S OFF ROADA


Тема Re: Смяхнови [re: DJ_DAVEL]  
Авторsabin (Нерегистриран)
Публикувано31.07.04 09:02



Dobre che ne sa go nastignali ludite samokovci s djipkite, che togava shteshe da si udari glavata v zemiata



Тема kato puber minavah 2 pyti pove4e kilometri :)нови [re: sabin]  
Авторsj41O (Нерегистриран)
Публикувано26.08.04 14:40



ne vijdam nishto losho vmesto marihuana da probvat off-road



Тема zashto zlobeete? hamara si e hamarнови [re: sabin]  
Авторsj41O (Нерегистриран)
Публикувано26.08.04 14:49



vijda se s prosto oko 4e ne e jip, 6to go sravnjavate s jipovete?

kadeto otide verijna mashina nekoj jip shte ide li ?



Тема Re: zashto zlobeete? hamara si e hamarнови [re: sj41O]  
Автор fulda ()
Публикувано26.08.04 15:50



Ще отиде и още как ! Погледни тук :

Ръшаните джапат из блатата като юрдеци А колко кръв оставят там ..... Просто комарите са много !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.