Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:29 02.07.24 
Автомобили
   >> Off-road
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Пак за Теракананови  
Автор 4O6HDl* (майстора)
Публикувано03.10.03 17:45



Аз пак да се обадя. Доста от вас не го броят за машина, ама да ви редя нова случка. Като валяха дъждовете ми звъни единия чорбаджия и ми спуска задача. На негов приятел лигавото синче закъсало из нивите с джипката си. Ква е питам. Ми Тойота. Аре бе и аз кво да правя с Теракана. Не знам вика помогни им, може да са се уплашили нещо. Намерих ги след час търсене, джипката се оказа RAV4 чистак нова. Кво са търсили в калта не питах. Машината беше заровена безнадеждно и беше с автоматични скорости. Добре, че обух ботуши. Теракана и сам трудно вървеше, ама реших да пробвам. Закачих RAV-чето и поканих компанията (още едно леке и две курви) при мене да не тежат излишно. Да да, в тая кал. Напсувах ги на ум, дадох инструкции на водача (беше кротък като агне и дори разбираше какво му говоря) включих квото има и напънах. Теракана се заусуква, заусуква, ама и говното отзад помогна и поехме. Даже успях да мина на втора. В това време гледам иде нещо огромно. А той таткото за по-сигурно намерил един Патрол и иде на помощ. Та с ескорт от чудовището се измъкнахме от нивата. Дъртия се отчете много добре. После до обяд пя пароструйката в парка, ама там друг се справя... Та още едно приключение с добър изход с Теракана.



Тема Re: Пак за Теракананови [re: 4O6HDl*]  
АвторCJ_ (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 20:32



E ostava6e da nese spravi nali vse pak vsi4ko mu e Pajero ;}
Az imam 2,3 TD 84 god. ot nai-parvite i da vi kaja Tarakana otdolo izglejda kato Pajeroto :} i tova mi napravi dosta dobro vpe4etlenie .



Тема Re: Пак за Теракананови [re: CJ_]  
Автор 4O6HDl* (майстора)
Публикувано04.10.03 09:26



Ми той Галопера и външно си беше лика-прилика. Корейските говеда даже използват стари шасита за Теракана. При регистрацията един отворко в КАТ се запъна, че номерът на рамата е пренабиван. Кола от магазина на ИНД комерс. Чак след документ от производителя го освободиха гадовете.



Тема Re: Пак за Теракананови [re: 4O6HDl*]  
АвторCJ_ (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 12:55



E pone spored men tova ne e minus 4e polzvat 4arkulacite na Pajero daje e + za6toto Mitsubishi sa sa se dokazali mnogokratno 4e praviat dobri 4x4 :}



Тема Re: Ее, защо такова отношение ... [re: 4O6HDl*]  
Автор Bushman (maYJor)
Публикувано06.10.03 13:10



към Тойотата? Аз нямам никаква представа от RAV4, aма ако се съди по Ленд-Крузера и Фор-рънера, не може да е много калпава. А за затъване - всяка машина може да затъне, ако е с калпави гуми или водача се паникьоса и настъпи яко газта. Даже с Дифендър имаше такъв случай, Инсайдер може да ме подкрепи...

Все пак ми е кеф, че Теракана е изтеглил тая близалка, поне си показал на баровците, че офроуда не е за всеки. Трябваше да ги извадиш с УАЗ-ка, за да е пълно унижението...



Тема Re: Затъване...нови [re: Bushman]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 13:18



на всеки може да се случи... Аз например се подлъгах на яз. Батак и реших да си изтегля лодката от място, което се оказа богато на торф (ако стъпиш изглежда ОК, обаче ако стоиш 2-3 мин краката ти потъват до глезените)... Дръпнаха ме с Терано 2 - трябваше ми точно 20см да излеза... (а бях затънал до главините...)
Дето се вика и танковете могат да заседнат (ама трудно се изваждат после...)



Тема Re: Ее, защо такова отношение ...нови [re: Bushman]  
Автор 4O6HDl* (майстора)
Публикувано06.10.03 13:19



Ми нямаме УАЗ-ка. А RAV4 не е в никакъв случай офроудер. Тя си е паркетна лигла за тежки пътни условия. Да но пътни, не извън пътни. Някакъв сегмент на пазара са такива играчки. Аз лично не го деля от Ауди олроуд и Волво ХС 70 крос кънтри. Даже те са по-скъпи.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.