Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 23.06.24 
Автомобили
   >> Off-road
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема за УАСнови  
Автор redair (безстрашен)
Публикувано23.06.03 23:47



Знаете ли къде да намеря техническата документация за Уаските
10x



Тема Re: за УАСнови [re: redair]  
Автор georgiaz (непознат)
Публикувано24.06.03 20:01



kakvo te interesuva imam knijka ama e na ruski



Тема Re: за УАСнови [re: georgiaz]  
Автор redair (безстрашен)
Публикувано25.06.03 00:05



търся www и нищо конкретно, един приател има и за сега се справя ама ще се упитаме да покорим Черни връг и да слезем. След това може и да ми потриабва ;-)))



Тема Re: за УАС [re: redair]  
Автор Caмo Дизeл (отнесен)
Публикувано25.06.03 11:37



Руснаците са изписали тонове страници по Интернет, само трябва да се потърси.
А между другото, пише се УАЗ, със З. Все пак има значение, като се търси

Само Дизел


Тема Re: за УАСнови [re: redair]  
Автор ymk ()
Публикувано25.06.03 16:39



Абе на черни връх е доста елементарно да се качиш с уаз-ка. Аз там се качвах с жигула и с голф. Я се пробвай на мургаш или на езерата в рила. Там е малко по занимателно. А за черни връх пробвай да минеш през железница. От там наистина е забавно. Ама в началото карай само през реката че пътя е прекалено хубав.



Тема Re: за УАСнови [re: ymk]  
Автор georgiaz (непознат)
Публикувано26.06.03 15:42



mi neznam za 4erni vruh ne sam hodil ama po mar6ruta kom-emine e ujas posledno 2km. za 3h s dve durvoreza4ki ima li merakliii za celiq mar6rut ne6to kato KAMELTROFY



Тема Re: за УАСнови [re: georgiaz]  
Автор ymk ()
Публикувано26.06.03 19:14



Aбе чак за целия маршрут не съм мераклия ама за еднодневни преходи съм винаги готов.



Тема Re: за УАСнови [re: redair]  
Автор ymk ()
Публикувано26.06.03 19:25



Сега се сещам. Имам доста голяма техническа документация за уаз но тя се състои в поредици снимки. Последователни снимки на отделни видове ремонти по етапи. Исключително добре направени веднага ти става ясно за какво става въпрос. Понеже са много ако искаш може да ти ги дам на диск. Ако и други проявяват интерес може да ги качиме на страница. Не помня от каде ги свалях но ми отне бая време.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.