Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 21.06.24 
Автомобили
   >> Off-road
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Официално класираненови  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано01.04.03 10:04



е класирането!
Субаруто не е последно!



Тема Re: И какво излиза?нови [re: Teдo]  
Автор Bushman (maYJor)
Публикувано01.04.03 10:50



Това нали за резултатите само от триала? И Нивата е първа?! И какви са тия времена? Трябва да е сумарното време от двете минавания, защото някои свалиха обиколката на трасето до към 3 минути.

И как е възможно, Самурайчето, дето се обърна и му се въртяха колелата във въздуха да е дало по-добро време от ЛандКрузера, който никъде не е спирал? Да не би да са му дали някакво наказание? Ако е така - защо?

Това класиране е пълна изненада за мен... Къде съм гледал? Да не би да съм бил на друго състезание ?



Тема Re: И какво излиза?нови [re: Bushman]  
АвторTedo (Нерегистриран)
Публикувано01.04.03 11:07



Сигурно на втория манш е имало големи промени...
Ако разгледаш колонките, ще видиш кои състезатели имат наказателни точки...
Интересно, че нищо не споменават за неделята???



Тема Re: Изясняват се нещата.нови [re: Tedo]  
Автор Bushman (maYJor)
Публикувано01.04.03 11:41



Обадиха ми се Близнаците, които участваха с белия Ренглър. Те ми обясниха, че съдиите са давали наказателно време за бутнато колче, затова и класирането е такова. Научих, че на ЛандКрузера за дали 3 минути (?!) за едно колче, егати и измисления регламент! Все пак това е off-road, не е художествена гимнастика, нормално ли е за една дребна грешка буквално да дисквалифицират човека?

Разказаха ми, че и на втория ден /неделя/ на прехода от София до Самоков пак е имало някакви циркове, на втория чек-поинт били сгрешени записките на трасето, което довело до голямо объркване. Все пак се надявам самите участници да напишат какво е станало, а не аз да ви го преразказвам, дето изобщо не съм бил там...



Тема Re: Изясняват се нещата.нови [re: Bushman]  
Автор LordDigitalМодератор (DigitalDesigneR)
Публикувано02.04.03 06:53



Mi za butnati kolcheta vinagi davat nakazaniq ,samo che nasencite mai sa poprekalili - ste da e zaradi ... cenata na kolchetata?:)



Тема Nishto ne e iasno!!! [re: LordDigital]  
АвторDlNl (Нерегистриран)
Публикувано02.04.03 09:35



Ebah toia rezil nivata da bie takiva klasni djipove! Tva e vsepriznat bokluk be ka moe da se izlagt tia taka be!!! A za ruskia djip nekoi me podigravashe! A da si ebe mamata sega! No vse pak kato naprava sapostavka m/u niva i toyota naprimer daleche sa klasite im! A pak za taa picha vashka samuraia nemam dumi veche! Tva e sigurno iznenadata na kraga! Kato imam v predvid moshnostta i - okolo 3-4 pati po malka ot tia djipove napravo se chuda!
Azglejda che rezutatite vaobshte ne sa realni inache nemoga da si go predstavia!!!
tva si e naprao sramota i sam naprao potresen!!!
CHAO



Тема Re: Изясняват се нещата.нови [re: Bushman]  
Автор off-road (кален)
Публикувано03.04.03 17:47



nqmah namerenie da pi6a,no ...syrbqt me pristite...
ne sym mnogo zapoznat s pravilnika,no dokolkoto znam na vsqkyde po sveta v podoben rod systezaniq davat nakazatelni to4ki za butnati kol4eta.tova 4e ne se znae pravilnika(ne malka vina za tova imat i organizatorite)ne ozna4ava 4e nqma da ima nakazaniq...



Тема Re: Nishto ne e iasno!!!нови [re: DlNl]  
Автор off-road (кален)
Публикувано03.04.03 17:49



edin drug vsepriznat bokluk redovno stava 6ampion na Ispaniq,po4ti vsqka godina.a imenno SAMURAI...
tova 4e ima kupe na NIVA ne ozna4ava 4e e niva,nali???


edin sait za nivite v Braziliq...i dosta interesni modifikacii...naprimer NIVA 2.0 ili NIVA TDI...

Редактирано от off-road на 03.04.03 19:09.



Тема Re: Явно е така, ...нови [re: off-road]  
Автор Bushman (maYJor)
Публикувано04.04.03 08:58



но тук май неправилно са били съчетани различни правила. В дугата тема за състезанието един от участниците UROC беше дал своето мнение, от което привеждам цитат:

"В цял свят такава простотия няма-да съчетаеш елементи на траял с прави участци за време+наказателни точки за лошо маневриране.Имаше пилоти, които се возиха по трасето и са на челни места, но не смятам, че това е атрактивно за зрителите.Следващият път пилотите ще пускаме мигачи по завойте.Не може да се дават 3 наказателни минути за бутната лента или колче,а цялото трасе да се минава за 2.58 мин."

Това е мнението на истински състезател и затова смятам, че правилата нещо не са били съвсем адекватни. Даже във F1 наказание за излизане от пистата се дава само ако с това си се облагодетелствал - излязъл си по-напред в класирането. А в триала бутането на колче по никакъв начин не ти помага да стигнеш по-бързо и затова се учудвам, че се наказва толкова строго.



Тема Re: Nishto ne e iasno!!!нови [re: off-road]  
АвторDlNl (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 09:16



Vsepriznat bokluk no kogato faktote govoriat i bogovete malchat priateliu!
Dlajni sme i nie da zamalchim mai!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.