Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 28.04.24 
Автомобили
   >> Off-road
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема The Best Off-Roader In The Worldнови  
Автор Beeblebrox (Zeyphod)
Публикувано23.07.02 17:57



(Yes, really)

Това е заглавието на статията за новия Hummer H2, публикувана в августовския брой на британското списание "Car". Не че това ме вълнува кой знае колко, но понеже гледам, че в този клуб доста сте поспорили по същия въпрос, рекох да ви насоча към тази статия. Не знам дали, кога и къде това го публикуват по Интернет, но предполагам, че списанието го има в България.



Тема Re: The Best Off-Roader In The Worldнови [re: Beeblebrox]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано24.07.02 16:36



Hahahahahahahahhaah

Nekoe spisanie e izrralo porednoto laino

TAM KYDETO GM PIPNE nastava potop - systoto vazi i za H2



Тема Re: The Best Off-Roader In The Worldнови [re: LordDigital]  
Автор Beeblebrox (Zeyphod)
Публикувано24.07.02 18:48



Lorde, ти получаваш истерични пристъпи и нещо не е на добре. Я иди при специалист да открие какви травми си преживял в миналото, та се е стигнало до тези патологии.
Освен ако и ти не си прихванал Audi-болестта. От нея оправяне нема. Рано или късно, всички разболели се свършват на улицата и си говорят сами нещо от типа: "От Витоша, Искъро и куатро по-убаво нема..."

Аз лично признавам, че единствения истински офроудър, в който съм се качвал, е БТР, но хората от тези списания са виждали две и двеста. Понеже статията ми е подръка, ще взема да цитирам някой и друг по-весел ред от нея:

"Откъм статистика Hummer-а най-много заслужава титлата най-добър в света - катери наклон 60 процента (катери се на по-стръмни места, отколкото вие можете), 10.5 инча клиърънс, 42 % ъгъл на approach, 40 % ъгъл на departure. Плюс (любимата ми черта) способността да се катери върху вертикални препятствия до 16 инча високи - като паднали дървета, умрели животни, по-малки SUV-та - без нито една част от корпуса да ги докосва."

И цената този път прилича на американска - база 49,000$. Викаш, за тези пари може да си вземеш едно А6 Куатро, което ще го скъса на магистралата - и сигурно ще си прав



Тема Re: The Best Off-Roader In The Worldнови [re: LordDigital]  
Автор Beeblebrox (Zeyphod)
Публикувано24.07.02 21:03



Ей, казах вече, че от офроудерите ми са мътна територия, също и в автомеханиката съм пълен аматьор. Ти и до утре можеш да ми пишеш оди за свръхтехнологиите на VW, няма да те разбера особено. Дали котката е черна или бяла, няма значение. Важното е да лови мишки. Ако ще Touareg-а да използва voodoo магия, хич не ме интересува. Ще го призная за най-доброто в класа си само, като прочета в някое известно списание подобно заглавие за него. Така или иначе офроудер няма да си купя или карам.
Това, което най ме дразни, когато се почнат дискусиии по колите, е, че немските почитатели започват да дрънкат технологии това, технологии онова, най-съвършено, неземно и други подобни религиозни песнопения. А че нещо друго вървяло по-добре - няма значение, важното е че в немските супермашини имало супертехнология. Това ми звучи толкова адекватно, колкото един стар майтап-реклама на Иван Кулеков:
- Купете си валяк!
- Но защо ми е валяк?
- В стола на завода се сервира първо, второ, както и десерт!
- Но на мен не ми трябва...
- Ансамбъла за художествена самодейност при завода спечели първо място на републиканския фестивал. Купете си валяк!



Тема Re: The Best Off-Roader In The Worldнови [re: Beeblebrox]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано24.07.02 21:16



Mi gledai ideqta mi e tazi

AKo vzemes edno H2 i go testvas samo po sebe si ,bez direktna sypostavka sys G klasata ili Touareg-a ,prosto se edno nisto. Drugo e da se kaze e ot tuka H2 mina a G-to si podpali syedinitelq ,a pytk Touareg-a ne moza i do tam da stigne - e tova veche e dovod.

Poidincnoto prehvalvane i testvane na Dzipki ne znaci nisto povece ot direktnoto sravnenie na dannite im koeto az pravq ,a kakto i kazah i deteto vyv detckata gradina znae che BENZINOV DZIP i OffRoad e det mu vikat magare i Kosmos:))



Тема abe q hvashtai bukvara be!нови [re: LordDigital]  
Автор W r a n g l e r™ (off-road)
Публикувано30.07.02 15:09



ti kuf lord si be? na prustenite li? kolko ti se e razshiril prustena na tebe do sega a? tezi batkovci mai mnogo istorii sa ti razkazvali do kato sa te %^$#^%$ che da ne bOli tolkoz?

ti mai samo si chuval za teq jipki i mai skoro nema da se kAchish na neshto po-razlichno ot nivata. kvo, kat jiveesh v shtatite, mai ni vednuj ne si stupil navun ot magistralata s tvoito izgnilo nisanche.... shtot az kolko klubove sum vidql kude li ne da se vrat po colorado i naistina moga da kaja, che teq momchenca si gi biva i razbirat.... a puk ti si sedish pred monitorcheto - kude prochel neshto ot nekoi site, kude porazshiril ring-a s nekoi ot teq momchenca..

Zalagai na istinskiq opit - pa togava razpravqi vreli nekipeli



PS

a, i za glupostite det si gi pisAl na site-a ti za nivata marsh - mi mnogo mi e chudno kak e stignala na severniq polyus - sus pluvane ili na nekoq ruska barja? Kato gledam i geografiqta ti kuca munichko... abe kakvo sum sednal da se zanimavam tuka - veche fanah mazoli na prustite...

Аз пилотирам Golf II GTi!



Тема Re: abe q hvashtai bukvara be!нови [re: W r a n g l e r™]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано31.07.02 03:56



ahahahahah

Smesko Wranglercho ,kak e gyza virnal li si go ot otvoreniq shibidah na Uranglera:)) hehehe - vnimaii che moze da ti vlezne nekoq pchela vytre i staa mnoo loso:PP

Inache kvo da ti kaza ,opita mi e dostatycen za da znam kakvo trqbva da e istinskiq dzip ,a ti qvno imas problemi sys elementarni poznaniq - kato si tolkoz mnogo otvoren (do sega vizdam che si otvoren ot zad samo) zemi mi dokazi nqkakvi kacestva na tva H2? Ako go dokazvas za OffRoader ,verno trebe da zemes nekoi bukvar i da si go navres naprao ot zad ,ahahahahaha ,stoto za drugo ne stavas - mestoto na benzinkite e tocno po magistralite

Drugiq q da skiv kvo pises ,aaaa istinski opit?? hahahah ,q mi kazi Mr.Otvoren ot zad kolko kilometra izvyn pytq imas? sigurno si stignal do pyrvata kal sys Uranglera (za koito moze bi i samo mectaes) i si bil do tam?

Nivata ESTESTVENO che e pokorila severniq polus ,kakto e bila pone 2 pyti na 2-ro mesto na Paris Dekar. Tva dali e predzapala okeana za da se kachi do leda ne znam ,no po-vaznoto e che mi e prez kura - idi na avtovaz toliati ,razrovi se vyv pressArhivite tam sym go chel. Vytre vyv Marsha e bil samiq shef na zavodite vyv Toliati ,ma kvo da ti obqsnqvam napravo da si pripomnim vica za stenata i milicionera moze bi?



Тема basi kobura!нови [re: LordDigital]  
Автор W r a n g l e r™ (off-road)
Публикувано31.07.02 13:29



ti neshto mai ne si nared!

mnooo me draznish ponqkoga, ama sega napravo ne te vijdam!

Аз пилотирам Golf II GTi!



Тема leleeeeнови [re: LordDigital]  
Авторshmirgel (Нерегистриран)
Публикувано31.07.02 13:37



abe ti za poreden put dokazvash che si rqdko tup!

choveka ti razpravq che nqma susha na severniq polus, ama "ti mu razpravqsh, a to rupa li rupa!"

mnooo si tup batka!



Тема Re: basi kobura!нови [re: W r a n g l e r™]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано31.07.02 18:16



Edinstveniq prevyrtql tuka si ti y0Rangler ,neka da poftorq:

"ti kuf lord si be? na prustenite li? kolko ti se e razshiril prustena na tebe do sega a? tezi batkovci mai mnogo istorii sa ti razkazvali do kato sa te %^$#^%$ che da ne bOli tolkoz?"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.