Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 29.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Нумизматика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Golden King Plusнови  
Автор teri1OOO (непознат )
Публикувано27.07.09 17:37



Ако някой има опит или мнение за този металодетектор, моля, да споделите:струва ли си парите?? 16 000лв.
Мерси



Тема Re: Golden King Plusнови [re: teri1OOO]  
Авторsdhddd (Нерегистриран)
Публикувано28.07.09 08:49



Пробвах го, оказа се, че всички иманяри досега са работили АБСОЛЮТНО НА КЬОРАВО. Дава ти какъв е предмета и го позиционира, показва на каква дълбочина е(не е 30 или 60 сантима, повервайте ми), от какъв метал е, освен това покрива голяма площ.Обидно лесно се открива всичко.Влезнахме в един двор да го тестваме, направо не знам какво да кажа - просто се вижда всяка монета, то всъщност идеята е , предмета да свети в червено( за злато) , а да не е синьо (за сребро) или зелено (за мед). Когато си я взеха, си изхвърлих гарета и спрях да практикувам.



Тема Re: Golden King Plusнови [re: sdhddd]  
Авторemo2 (Нерегистриран)
Публикувано28.07.09 11:38



Ако е истина това което се пише за него,- нееам думи.



Тема Re: Golden King Plusнови [re: emo2]  
Автор Petrov75O5 (непознат )
Публикувано16.01.10 12:32



Аз го имам този уред и го продавам за 4000 евро защото е употребяван и е само със средната бобина,без газов сензор и без камера



Тема Re: Golden King Plus [re: Petrov75O5]  
Автор e-m-o-2 (търсещ)
Публикувано16.01.10 14:58



По една случайност вчера разговарях с човек който го има от около 2 месеца .Интересно че и той се чуди как да се отърве от него. Дава го на половин цена.-каза че това което пишат за апарата е пълна измама и нищо не отговаря на истината. Пробвали са го и на полигон който са си направили но не е истина това което се пише за него. До колко е истина това което казва не знам защото не съм работил с такъв-но ще ми е интересно да чуем и други мнения относто този толкова хвален апарат.



Тема Re: Golden King Plusнови [re: teri1OOO]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано16.01.10 22:14



Хахахахахахахахха ... бе що се занимавате с Нокта изобщо ? Досега не съм чувал някой да има подобна пръчка и да не иска да се оттърве "щото е перфектния детектор"... Същото важи и за прехваления Нексус...
Тези апарати се правят само и единствено за да си правят тестове на полигона и да си мерят пишките...
Взимаш един Майнлаб ДжиПиЕкс и забравяш за измислените апарати. Ако ти е по-скромен бюджета има и други апарати на други фирми, но задължително от фирма с традиции в този бизнес. Като човек дето се занимава от много години (двуцифрено ччисло) с такива апарати мога да ти кажа, че всеки апарат става (много БГ гъдулки са страхотни)... но само истинските фирми за подобна апаратура правят апарати, на които да разчита човек.
Нали се сещаш че не всяка почва е еднаква... та няма да говоря как се държат повечето правеняци (вкл. и тези на Нокта) на камъняк... орудено и т.н...
Нека си търсят по техните полигони... там са велики...

За разлика от някои, когато се играе на рицари не играя ролята на принцесата



Тема за апаратите на Нокта...нови [re: e-m-o-2]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано16.01.10 22:17



... говорят хубави приказки само от "Нокта"....


Апарата трябва да е ергономичен, бърз, удобен и стабилен (тоест да не работи добре само на полигона)... Всичко това го няма...

За разлика от някои, когато се играе на рицари не играя ролята на принцесата

Тема Re: Golden King Plusнови [re: Apxaнreл]  
Авторmusli (Нерегистриран)
Публикувано16.02.10 15:05



Наскоро закупихме метал дидектор Golden King на NOKTA.
Няма друг такъв аналог, но е нужно обучение и получих токова безплатно със закужането на апарата.
Обучението беше в град Ксанти Гърция.



Тема Re: Golden King Plusнови [re: musli]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано17.02.10 22:36



..e честито.... сега остава да видиш дали ще надхвърли очакванията ти... :) Според мен това е измислена машина и дано имаш късмет с нея... За мен не става...

....оххх как ухаят само някои женичкиииии



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.