Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:27 17.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Нумизматика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ПРЕДЛОЖЕНИЕнови  
Авторkar (Нерегистриран)
Публикувано12.09.09 22:04



Ако нямате нищо общо с нумизматиката, не пишете в този клуб. Вашата активност дe мотивира пишештите тук както и активните четящи. Пишейки за 1лв от23 г или 50 лв от 1943 г подсказвате отношение ,но не и ниво-минимално за да си нумизмат .По този въпрос би следвало да има отношение и модератора но той вече резервира позиция ,че няма нищо общо с нумизматиката !Може би като модератор на клуб Колекционери ще ви посъветва да пишете там,защото една кибритена кутийка по нищо не се различава от 50 лева от 1943 година Г-жо модератор ,извинявам се че ви вкарвам в този многосериен филм. Само актриса не са ви правили ,но Вие сте достойна да зачеркнете знаещи като Попа въпреки лошия му език а да дадете форум на БОЛТИК като един откровен .............





Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: kar]  
Автор БeзcъннaМодератор (fragile)
Публикувано12.09.09 22:36



Това не е затворен клуб за професионалисти, а свободен форум, в който хората да си говорят на тема нумизматика. Дори да не разбират от нея. Ако до теб в кафене говорят пълни глупости, имаш избор да им обясниш къде грешат или да не го направиш. А аз съм барманът, който прави забележка когато съседите по маса се разкрещят, независимо дали са тираджии или професори.

Ако имаш РЕАЛНО желание да направиш нещо полезно, напиши обръщение към новодошлите. Събери линкове за четене, дай съвети, обясни това-онова. Мърморенето всеки го може.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Бeзcъннa]  
Авторemo2 (Нерегистриран)
Публикувано12.09.09 22:56



Знаем че всеки има правото да дава мнения .Но не смислиш ,че тук стана битак на стотинкаджийте който са много далеч от нумизматиката.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Бeзcъннa]  
Авторkar (Нерегистриран)
Публикувано12.09.09 23:37



Без да зависи от модератора изглежда ,че трябва да напусна кафенето! Ще пиша единствено тогава когато се обади някой професор ,а не тираджия! А новодошлите да се усещат!



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: kar]  
Авторmilitaria (Нерегистриран)
Публикувано13.09.09 15:48



Заповядайте тука:


освен за милитария форумът е и за нумизматика



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: emo2]  
Автор БeзcъннaМодератор (fragile)
Публикувано13.09.09 16:04



Съгласна съм. Повече от две години съм ви дежурна, все съм схванала две-пет основни неща и разбирам защо се дразните. Но не мога да помогна в това отношение.

Кажи какво трябва да направи човек като намери някаква монета, за да разбере каква е. Имаме гугъл, но той идея си няма какво да търси, нали така. Стотици картинки ли да прерови, за да намери нещо, което да си прилича с неговото? Не питам риторично. Не съм пробвала да издирвам нещо така, защото не се е налагало, но по-лесно ми изглежда да се попита тук. Измисли някакъв практичен съвет за тези хора и ще го ковна с удоволствие отгоре, за да си търсят сами. Ако им подскажем как да се оправят, може би темите с питанки ще станат по-малко.

А проблемът с прекупвачите мисля, че и мод-професионалист няма да разреши.

Редактирано от Бeзcъннa на 13.09.09 16:16.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: kar]  
Автор БeзcъннaМодератор (fragile)
Публикувано13.09.09 16:06



Ами за тези клубове това е най-добрата тактика. Пишеш когато нещо те интересува и подминаваш това, което не те.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ [re: Бeзcъннa]  
Авторmalcito (Нерегистриран)
Публикувано13.09.09 20:56



кар и емо2 са прави ж мненията си





Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: malcito]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано13.09.09 21:35



Не, kar и emo2 са комплексари с много свободно време, жадни да се правят на интересни! Особено втория има такива малоумни постове, че не е истина. Абе хора, като не ви харесва дадено предаване сменяте канала нали. Кои сте вие, че заради вас да се променя цял форум.
Нумизматиката се занимава с монети, всеки сам ще реши какви точно да колекционира.
Иначе че има малоумници има, както тук, така и навсякъде.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: l]  
Авторemo2 (Нерегистриран)
Публикувано14.09.09 20:00



Имам 20 Френски франка от 1907, но не е златна. Има ли такава монета или е копие на златната, знаете ли нещо за нея? Благодаря----ЛЬОЛЬО , моите постинги все са заитересували някой и са ми отговаряли ,а на теб никой






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.