Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:40 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Нумизматика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ако може да попитам.нови  
АвторNahodka (Нерегистриран)
Публикувано01.09.09 13:45



Намерих тези монети в едно чекмедже в къщата на баба ми, бяха завити в хартия на фишек:



Явно са български и са доста стари. Един познат каза, че сигурно са сребърни. Искам да попитам специалистите тук за колко мога да ги продам? Благодаря предварително.



Тема Re: Ако може да попитам.нови [re: Nahodka]  
Авторtrader (Нерегистриран)
Публикувано01.09.09 13:51



Здравейте, ще Ви дам много добра оферта. Пишете ми на





Тема Re: Ако може да попитам.нови [re: trader]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано01.09.09 14:09



Да, монетите са сребърни, ако не са много добре запазени струват 15-20 лв. едната, иначе могат да достигнат много повече. Ако искате да ги продадете ми пишете на lick_lick@abv.bg и ще ви дам офертата си.



Тема Re: Ако може да попитам.нови [re: l]  
АвторNahodka (Нерегистриран)
Публикувано01.09.09 14:19



Ами на мен ми изглеждат запазени... По какво се разбира колко са запазени, какво им гледате? Значи по 20 лева на монета, те са 20 броя. Ще помисля по офертата. Не виждам смисъл да ви пиша на мейла, защото не мога да ви дам никаква допълнителна информация, всъщност очаквам от вас такава.



Тема Re: Ако може да попитам.нови [re: Nahodka]  
Авторпич (Нерегистриран)
Публикувано01.09.09 14:22



Не знам защо, ама ми се струва, че човекът е много наясно с това което продава и си търси балъци





Тема Re: Ако може да попитам.нови [re: Nahodka]  
Автор vendal (непознат )
Публикувано01.09.09 14:22



И аз се интересувам но мога да взема няколко , ако искаш пиши на rumen_bg_s@abv.bg



Тема Re: Ако може да попитам.нови [re: Nahodka]  
Автор Bushman (maYJor)
Публикувано01.09.09 14:23



Интересни са монетките. Плащам ги веднага по 20 лева бройката, обади ми се на телефон 0893 384 209 и ще се разберем. Къде се намираш?

The storm is coming...


Тема Re: Ако може да попитам.нови [re: Bushman]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано01.09.09 15:32



20 лева на монета беше просто за да добиете представа горе долу колко струват в общия случай. Офертата ми ще бъде в зависимост от състоянието на монетите, което мога да преценя за себе си например от снимки или на живо ако сте от София. Най-общо има значение доколко е запазен релефа и гланца на монетата.



Тема Re: Ако може да попитам.нови [re: l]  
Авторицo (Нерегистриран)
Публикувано01.09.09 15:41



20лв е една добра цена за брой монета



Тема Да го изтрещя на баба ти, колекционерката ...нови [re: Nahodka]  
Автор2Ox5 oт 1884 (Нерегистриран)
Публикувано01.09.09 16:14



Преброяване на лакомите гъзове правим, а?


Прави се така:
Предлагат ми ги тия по 75 лв на бройка, дали си струва да ги взема или е множко?
И започват да се изказват професорите, с жълто по устата ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.