Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 30.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Нумизматика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Ако може да попитам.нови [re: Nahodka]  
Авторbgeorgiev74 (Нерегистриран)
Публикувано01.09.09 20:13



Здравей,аз бих ти взел две монети на цена 50лв.,която смятам за приемлива.Ако искаш ми пиши на е-майла: bgeorgiev@start.bg за да се уто4ним,кои монети искам да взема,как и къде да ми ги пратиш?



Тема Re: Ако може да попитам.нови [re: Nahodka]  
Автор kamenistia (добре познат)
Публикувано01.09.09 21:28



Здрасти, ако си от София искам да си купя за 100-200 влева по 25 на брой. Плащам веднага. Пиши ми на kamenistia_@abv.bg

If you want to be пиян, drink ракия, not айрян


Тема Re: Ако може да попитам.нови [re: Nahodka]  
Автор kudo6a (минаващ)
Публикувано01.09.09 22:49



Търси в скрина още,защото е видно,че монетите са от находка.
Ако не са на фишъци,барем в някой кутия ще има по 2,1 лева поне още 80 бройки.

ПП:Да ти имам новорегистрирания НИК.





Тема Добре де, помайтапих се.нови [re: kudo6a]  
АвторNahodka (Нерегистриран)
Публикувано02.09.09 09:34



Какво толкова, не може ли малко майтап да си направи човек... Ако се вгледате внимателно, само 6 монети са от 1884-та, останалите са от 1885-та, но ги снимах така, че да не се вижда последната цифра. Някои от вас веднага се усетиха, егати хиените сте...

Тук нали слагаха снимки на 50 лева от 1950-та година с цар Борис на реверса и още някаква монета имаше от 1911-та, моите поне са истински, а не фотомонтаж. После аз не съм ги предлагал за продажба, а само питах "за колко мога да ги продам". С други думи - помолих за инфо, а не за оферти.

Поздрави на всички и специално на Пича, Кудоша и другия дето се усетиха, късмет и успехи!



Тема Re: Добре де, помайтапих се.нови [re: Nahodka]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано02.09.09 10:20







Тема Re: Добре де, помайтапих се.нови [re: Nahodka]  
Авторsun (Нерегистриран)
Публикувано02.09.09 12:03



таквиз майтапчии като тебе си намират майстора, вервай ми. И така ги ебат в гъза, че им държи мокро за цял живот. Затуй бегай си купи вазелин, ще ти трябва, вервай ми



Тема Re: До ебача ....нови [re: sun]  
АвторNahodka (Нерегистриран)
Публикувано02.09.09 14:49



аз да ти кажа, от ебачи като теб не мога да си вдигна гащите в последно време... За какво да си "намирам майстора", нещо съм ти попречил на бизнеса или друго? Ако аз съм ти пречката в живота, направо нямаш ядове, човече.



Тема Re: Добре де, помайтапих се.нови [re: Nahodka]  
Автор kudo6a (минаващ)
Публикувано03.09.09 17:59



Ако Бушмена си хареса от тях,ще ти плати най-добра цена за избора си.
ВервАй ми.



Тема Re: Добре де, помайтапих се.нови [re: kudo6a]  
Автор Bushman (maYJor)
Публикувано04.09.09 10:16



Бъзикаш се, а? Чак такъв да съм плащач, да плащам като арабин в тая криза, така ли? Бушмена си има стотинки и не мисли да инвестира в тия ръждиви железа повече...

Голяма работа си, направо си готов за контраразузнаването, егати.

The storm is coming...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.