Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:33 27.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Нумизматика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Продавам сребърни монети на Фердинанднови  
Авторkamenistia (Нерегистриран)
Публикувано25.05.09 14:41



Монетите са по 50 ст., 1,2 и 5 лева. Некой ако има желание да пуска оферти на





Тема Re: Продавам сребърни монети на Фердинанднови [re: kamenistia]  
Авторd (Нерегистриран)
Публикувано25.05.09 21:45



Kamene v mam4eto kupuva6 tuka prodava6 interesna rabota, igraem si na 6ikalki s nekoq stotinka otgore.



Тема Re: Продавам сребърни монети на Фердинанднови [re: d]  
Авторkamenistia (Нерегистриран)
Публикувано26.05.09 09:07



mnogo golqmi pratki doidoha, imam blizo 2 kila izli6ni, i gi davam na su6tite pari.A ti bi li izleznal ot anonimnost, ako iska6, molq, obadi se i kaji kakvo iska6 ot monetite i 6te ti gi dam ... ne sam tragnal da pravq kqrii. Vsu6tnost anonimnostta ti otpadna, kato ti poglednah IP adresa i adresa deto jivee6. Ne ti li kazah ne6to otnosno pratkata ti? Kak e v Kneja ???



Тема Re: Продавам сребърни монети на Фердинанднови [re: kamenistia]  
Авторalan (Нерегистриран)
Публикувано28.05.09 17:02



ako ima o6te, az gi kupuvam vsi4kite, na cenite na koito mi pratihte minalite petolevki



Тема Сигурен ли си, че са ...нови [re: kamenistia]  
Автор пoпПъpвaн (поназнайващ)
Публикувано28.05.09 18:21



... "на Фердинанд"?
Щото ако са лично негови, са бая пари. Питай унучито му, той ги врътка дедовите си останки по търгчета, из Европата ...
А пък 50 ст., 1,2 и 5 лева са единствено и само български, нумизматЧе!
нЕкой си може да има желание да ги придобие на килограмче, става ли, търговЧе!



Тема До попанови [re: пoпПъpвaн]  
Автор kamenistia (добре познат)
Публикувано28.05.09 20:09



Попе, подочух, че си поназнайвал нещичко от нумизматиката. Този форум го ползвам, за да продам едни доста разпространети монети на цена близка до материала на монетите. Гледам с голямо самочувствие се подвизаваш в тоз форум.Използваш умалителни ... ти в каква сфера на нумизматиката си спец?Може да обмениме и опит.Аз се занимавам с едни такива статерчета на Кизик-мизик (ни златни ни сребърни, сещаш ли се)и запазени солидчета и прочее дрънкулки.Ако в таз област поназнайваш може да си полавкаме.Без псувни при това.

If you want to be пиян, drink ракия, not айрян


Тема Re: До попанови [re: kamenistia]  
Авторj (Нерегистриран)
Публикувано28.05.09 20:34



За всички, които още не са разбрали kamenistia и alan са едно и също лице. kamenistia обича да си приказва сам по форумите

, защото никой не иска да се занимава с него и да му купува боклуците.
"солидчета и прочее дрънкулки" звучи много някак си така възвишено..... точно обратното на това да купуваш от единия форум и да продаваш в другия с надценка лев, два..... Българска работа, такива са те българите. Не случайно Доган ни УПРАВЛЯВА вече години наред и се гаври с всичко българско. Трагедията на един народ....... е самия този народ.



Тема Я, па тоя ...нови [re: kamenistia]  
Автор пoпПъpвaн (поназнайващ)
Публикувано29.05.09 10:02



... кизици-мизици, статери-матери ...
Мизиците не ги разбирам, ти къде си ги учил?
Самочувствието си го имам, щото си има и покритие.
Като ми притрябва обмяна на опит, по темата с евтинджосите, ще ти се обадя ... ама преди мнооооого години учителите ми в тая наука са ми казали, че монетите от последните два века са обект на банковото дело, а не на нумизматиката, едва ли ще допра до твоите консултации за разни "фердинандови" левчета.



Тема Аве, свиркай си ...нови [re: j]  
Автор пoпПъpвaн (поназнайващ)
Публикувано29.05.09 10:05



... важното е бизнес да става!
Може и през стотинки да ги прехвърля човека!
Щом се чувства удовлетворен, кво му се бъркаш, да си прави врътките и да събира за "мизици"





Тема Re: Продавам сребърни монети на Фердинанднови [re: kamenistia]  
Автор пaнko чeпa (непознат )
Публикувано29.05.09 10:58



Каменница , Загорка и тем подобни изфирясали питиета да свикнат най-накрая с мисълта че въпрос за нумизматика без снимка си е празна работа за хората в форума . Не че ме интересува фердинанд но така зададено питане е "пълен ташак" !




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.