Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 27.04.24 
Автомобили
   >> Nissan
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема АвтоСервизи за Нисаннови  
Автор LordDigitalМодератор (DigitalDesigneR)
Публикувано19.08.03 16:18



Моля чустваите се свободно да публикувате адреси и телефони на АвтоСервизи ,както и майстори които знаят какво по дяволите е това Нисан.

Също така ще бъде особенно полезно ако дадете и лични впечатления от съответното място.



Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: LordDigital]  
Авторbandudu (Нерегистриран)
Публикувано19.08.03 23:06



lorde, az mnogo-mnogo po servizi ne hodq, shtoto kolata si vyrvi perfektno. Ako slu4aino mi se naloji da pravq neshto po kolata (P10) se konsultiram s vas. I vse pak .... smenqh syedinitel : rabotata 70 leva ; diska 150 leva ot NissanBG ; pretiskatelen disk ot NissanBG 277 leva ; i mi vzeha 3-4 deseti mm ot ogledalniqt disk na strug . ot maitora oplakvaniq nqmam nikakvi, moje bi toi e edinstveniqt na koito moga da se doverq za remont na japan car v Yambol. Bashta mi ot nqkolko godini kara razli4ni koli na markata Mitsubishi, no na drugi maistori ne smee da ostavi qponskata mashina. Maistora i sobstvenik na serviza se kazva Georgi Bratanov



Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: LordDigital]  
Авторbandudu (Нерегистриран)
Публикувано20.08.03 00:19



tyrsq informacia za cenite na zadnite sharnirni boltove za P10 , hvanati sa za zadnata stabilizirashta shtanga. Dyrja na ka4estvoto!



Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: bandudu]  
Автор axial (radial)
Публикувано20.08.03 00:30



преди 1,5 години ги сменях и мисля, че бяха по около 70 лв.



Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: axial]  
Авторbandudu (Нерегистриран)
Публикувано20.08.03 00:33



ot kade si gi kupuval i ako mojesh dai nqkakyv telefon za svryska



Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: LordDigital]  
АвторLaik (Нерегистриран)
Публикувано20.08.03 09:49



Здравейте,
Обиколил съм доста места в София - опита които мога да споделя за оторизираните от Nissan BG сервизи е:

Ексклузив Б - Студентски Град - рядко работят добре трябва много да внимавате дали това което ви казват е иситна. Често казват че слагат оригинални части (вземат пари като за такива) но слагат доста по-евтини неоригинални. Въпреки че шефа им е много разбран човек, работниците (приемчици) са големи ливади. Винаги трябва да се разправяш за да ти обарнат внимание и да не те излъжат.

Митвас - Драгалевци - в стремежа си да обслужват клиентите добре (което наиситна е така) изпадат в крайности. Освен оригинални части друго не слагат. Иначе сервиза е малък и явно собствениците контролират много добре труда на хората които работят там.

За другите места не ми се говори - трябва всичко сам да си набавиш и да отидеш да ти го сменят .....



Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: Laik]  
Автор xитъp пoщ (баш келеш)
Публикувано20.08.03 11:13



Autobox
Mnogo sum dovolen! Ot 2 godini mi poddurzat Sunny-to, makar che popraviat i drugi koli. Na Slivnitsa, 3 presechki predi Opulchenska posoka Stochna gara.

Добрите вести идват бързо, а лошите още по-бързо.


Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: xитъp пoщ]  
Автор RelaxBG (непознат)
Публикувано21.08.03 12:24



Аз също ходя в autobox и може да се каже че наистина са разбрани момчета и си вършат добре работата, въпреки че не са специализирани в японските коли и по-някога доста се поизпотяват докато разберат причина за даден проблем ... имат и още един сервиз който се намира буквално на гърба на Макдоналдс - Орион...



Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: LordDigital]  
Авторjo (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 22:54



А сервизи в страната ? Например във Варна ? За сега не ми се налага да водя Сънчо на сервиз, но ако стане нещо, наистина не знам къде може да се разчита на адекватно обслужване :(



Тема Re: АвтоСервизи за Нисан [re: jo]  
Автор axial (radial)
Публикувано10.09.03 01:10



За Варна: ходова част и реглаж - "Балинов", намира се по пътя за Виница на около 500 м. над басейна от лявата страна на пътя.
Двигател-регулиране , инжекциони и т.н.: Попов, намира се в гаражите зад завод Дружба.
А официалния сервиз на Нисан съм го ползвам за смяна на предни подкалници, но не съм доволен - оказа се много трудна задача за тях




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.