Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:21 17.05.24 
Автомобили
   >> Nissan
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Nissana mi zaviva na djasno. Kvo sledva?  
Авторnov (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 09:16



Zdravejte,

Na skoro si kupih NIssan altima 1.8. Kolata e dobra. Obache po magistralata zaviva na djasno. S dve race na volana ne se useshta. I s edna ne se useshta. No kato pusna volana i vse na djasno otiva. Ne e mnogo ama si otiva na djasno. Kato dam leko na ljavo i kolata zaviva na ljavo. No na pravo ne stoi. Tova neshto moje li da se opravi? Ili ako ne pone da se poizpravi. V istorijata na kolata spomenavat che e imalo udar otzad. Bil lek udar. Taka mi kaza predishnija sobstvenik. Inache kolata e kato nova.



Тема Re: Nissana mi zaviva na djasno. Kvo sledva?нови [re: nov]  
АвторПинrвнo (Нерегистриран)
Публикувано02.01.07 11:52



МОЖЕ ДА СЕ ОПРАВИ!!!ТРЯБВА ДА ТИ СЕ РЕГУЛИРА!!!
Здраве желая!Аз съм пингвино от Радомир.Човече,от това следва само катастрофа(НЕ ЧЕ ТИ ПОЖЕЛАВАМ!!!).И да те питам нещо ти защо си правиш експерименти да пускаш волана



Тема Re: Nissana mi zaviva na djasno. Kvo sledva?нови [re: Пинrвнo]  
Авторnov (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 07:50



Da se regulira kakvo? Kolelata ili kormiloto.
Blagodarja.



Тема Re: Nissana mi zaviva na djasno. Kvo sledva?нови [re: nov]  
АвторHиcaн (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 11:28



http://www.nissanbg.com/forum/



Тема Re: Nissana mi zaviva na djasno. Kvo sledva?нови [re: nov]  
Авторprokopa (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 15:04



Карал ли си я на стенд. Ако не си бягаи. Мойта така завиваше и се оправи. Не вярвам да ти вземат повече от 15 лева. Ако е сменяно нещо по предницата - задължително на стенд




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.