Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:45 18.06.24 
Автомобили
   >> Nissan
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За срещата вчера  
АвторBig Boss (Нерегистриран)
Публикувано06.09.04 17:41



Здравейте фенове на Нисан!Радвам се много за вчерашната среща ,че се запознах с повечето от вас.Благодаря за ценните съвети,мнения и приятелско отношение!Надявам се и занапред да поддържаме отлични колегиални отношения.Вярно-клубовете са с различни фенове,колите са ни различни но и има много общо между тях-нали са Made in Japan?Винаги сте добре дошли в нашият фенклуб www.mitsubishibg.com

Поздрави!!!



Тема Re: За срещата вчеранови [re: Big Boss]  
Автор lyub@ca (непознат)
Публикувано06.09.04 18:14



:))
poneje DJ tumbi se seti kak se kazvache onia specialen mercedes- Konig Special
kato o-to e umlaut ili kakto tam se piche na nemski
a i da ne zabravia molia vi pratete mi snimkite na lyubaca@bgcom.biz
za da gi kacha vsichkite na edna stranica !
are chao za sega



Тема Re: За срещата вчеранови [re: lyub@ca]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано06.09.04 22:38



Хей Шефф.............добра реклама правиш на нашето сайтче, а......Трябва да изкажем и благодарности и на Хонда клуба..........Аз обаче така и не разбрах кое вървеше повече, Примерата на Любока или Сивика на Сан антонио.......Видя се че Сивика дръпна първите 100 метра,ма по моя преценка ако имаше още 2-300м. щеше май Примерката да бие.........
Ааа, и да се похваля, днес цял ден братлетаа развивам един болт...........точно така ,няма шега,,.........един болт 12-ска..........значи направо ми се ............Но покрай тоя болт разглобих половината мотор...........да,дааа, няма шега,побърках се...........Само да видите какво съм разкачал, и ще кажете:"тоя е луд...."аха..............даже не ми стигна времето да изчистя грешката в ЕКУ-то , даде го че има такава грешка ама стана много тъмно и го зарезах за утре, чесно да ви кажеа обаче очаквах някаква промяна , а то никаква........та утре пак ще се ровя докат осетя промяната, трябва да върви повече тая Примерка бе..........Аааа, е забравих да кажа за кой болт става дума....ми за детонационния датчик, оня шибания дето седи у на майка му................И още нещо, трябва да ви го покажа тоя датчик в разглобено състояние(или по точно в разпаднало състояние) да видите какво струва 600 лв.две пластинки струват 600 лв. в бившия сервиз Нисан БГ в Ст. град..............няма да комантирам повече............
Така и не разбрах Любока с това :".......... specialen mercedes- Konig Special
kato o-to e umlaut ili kakto tam se piche na nemski "
казва се Кевин Спейшън..........



Тема Re: За срещата вчеранови [re: DJ Tymbi]  
АвторBig Boss (Нерегистриран)
Публикувано06.09.04 23:27



Hi DJ!Как си?Пак ли ремонти с ЕКУ-то?Лелелеле
Не ми е била целта да правя реклама на нашия клуб в НисанскияКакво да рекламирам Мицубиши в Нисански клуб-те хората са си фенове на друга марка и това е.Аз казах и на Хонда ама те нещо се карат там-абе...техни си работи....
Просто исках да ви поздравя!
Със здраве!!!



Тема Re: За срещата вчеранови [re: lyub@ca]  
Автор 1OONX Golf Destroyer ()
Публикувано07.09.04 04:29



Hi, Lub@c, DJ и всички останали,

Пратих снимките, които успях да направя в неделя на lyubaca@bgcom.biz, а част от тях успях да upload-на в новичкия сайт http://www.mitsubishibg.com по молба на техния модератор



Тема Re: За срещата вчеранови [re: 1OONX Golf Destroyer]  
Автор lyub@ca (непознат)
Публикувано07.09.04 16:20



zdr
:))
1. Otnosno KS (Konig Special) DJ-ia ne znae za kakvo si govorim zachtoto se zanimavache s Hondite
2. vsichki snimki koito imam sa kacheni na http://nissan-sreshta-1.hit.bg/
3. ako niakoi se interesuva tova sa ot prednite srechti snimkii http://nissan-sreshta.hit.bg/
4. tova e adresa na moiata stara, spodelena i neprejalima lyubov! http://nissan-primera.hit.bg/
5. da karate vnimatelno i da vi varviat machinite bezavariino
6. chao za sega
7. (-:



Тема Re: За срещата вчеранови [re: lyub@ca]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 10:08



Аааа, не знам а, хааа, .............аз всичко знам, дори и като се занимавам с Хондаците......
Но не съм чувал още Konig Special да има..............
Казвай колко искаш за грънцето бе.......



Тема Re: За срещата вчеранови [re: DJ Tymbi]  
Автор lyub@ca (непознат)
Публикувано08.09.04 12:33



ot kade da znam kolko pari struva tova chudo ?
ama chtom ti triabva chte ti go dam !
obadi mi se prez denia sledvachtite dni i chte ti go dam
za parite chte se razberem
haide do skoro

sega otivam da pusna nova tema za benzinostanciite i bord computera :))
haide sys zdrave



Тема Re: За срещата вчеранови [re: lyub@ca]  
Авторbiker (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 12:46



abe ljubak kaji ot de da go vidq toq merdjan be! nema go ni v mobile,de dori i v google ne 6te da go nameri-iskam piccccccccccccccccc



Тема Koenigнови [re: DJ Tymbi]  
Автор jamie (минаващ)
Публикувано08.09.04 17:21



е тунинг-фирма - Мерчото сигурно е минал оттам и затова.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.