Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 04.07.24 
Автомобили
   >> Nissan
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема jamieнови  
АвторCS (Нерегистриран)
Публикувано27.12.03 00:57



о*******н, гледам са заключили темата в клуб чикия и затова ще продължа тук.Та кой ти говори за 2.2 двигателя 185 к.с. бе д****к к****в.
Ти не четеш ли кво пише.Да не са ти се п******и в очните орбити с******д з*******н?
Хонда са си чикии и ще си останат такива. A и въпросното двигателче със 185 к.с. умира при появата на Съни ГТР.Жалко че този двигател не се слага на Примера.Както и да го гледаме Примера е по-добър автомобил от чикията акорд.Който разбира на Примера се спира.
Айде м***к без п***к ходи си го с****й о***д.


П.П. и си мечтай за чикията :)))

Редактирано от LordDigital на 27.12.03 06:42.



Тема Re: jamie [re: CS]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано27.12.03 07:09



"Хонда са си чикии и ще си останат такива."

sasem leko, dosta si se poobarkal
btw, gledam si uspial da nauchish dosta dumichki za organi i rodnini, sega obache ti e vreme da ponauchish i za kolite, ta sledvastia pat kat se ozovesh vav forum za koli, dano pochnesh i da pishesh za tiah, a ne za organite na niakoi si



Тема za Lordaнови [re: c23O]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано27.12.03 07:21



abe Lorde, Primerata ne e li sastoto kat tukasnata Nissan Sentra/Infiniti G20, stoto ako e taka, nesto hich ne mi e iasno kak moje da se sravniava s Accord, i s kvo ste sravniavame Altimata togaz . no moje i da barkam de, az evropeiskite modeli ne gi znam mnogo, no kat gledam komentarite, i mai mi merishe kato sapostaviane na Sentra vs. Accord, koeto napravo me kara da se smeia



Тема Re: jamieнови [re: c23O]  
АвторCS (Нерегистриран)
Публикувано27.12.03 13:50



Палячо, Алтимата е в един клас с чикията Сивик.
Примерата е в един клас с акорда и си прав база не може да става за сравнение.
хонда са недодялани чикии и тва е.
Май ти имаш да учиш.
Има 2 японски марки НИСАН и Тойота.
Другото саксссссссссс



Тема Re: jamieнови [re: CS]  
АвторFabio (Нерегистриран)
Публикувано27.12.03 18:44



prav si, i az ne bih si zemal honda nikak ne mi haresvat se na mototri mi prili4at imat edin amerikanski accord coupe sas 3l motor, i predno predavane naj sme6nata kombinatzia ebasi ta6aka o6te po sme6no e kato sloji6 kam tova i lajnian avtomatik xaaaaaaaa xa ax a xa

Toyota, Lexus, Nissan tova e drugi koli njama drugoto sa sredstva za pridvijvane



Тема Re: jamieнови [re: CS]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано27.12.03 19:54



Чакайте, това е безсмислен флейм. Акорда в началото е замислен като автомобил в "голфовия" клас. Джамейко имаше един такъв - 84-та год. Тези акорди няма как да се сравняват с Примера. След това, в началото на 90-те (когато се появява и Примера), акорда навлиза в същия клас както и Примерата. Ако се налага да избирам между двете, бих избрал колата, която е в по-добро техническо състояние. След този период, Акорда вече се качва в по-горен клас (знаещите да кажат кога точно) и отново не може да става дума за сравнение.



Тема Re: jamieнови [re: CS]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано27.12.03 21:08



CS......много убедително го даваш без да знаеш въобще за какво става въпрос....да сравняваш Алтима със Сивик е направо смешномай не си виждал Алтима......щото аз съм виждал сто пъти повече от теб,а дори съм карал не веднъж.......Разликата е все едно от земята до небето........ти виждал ли си Сивик с 2.4 литров мотор.....щото аз не съм виждал....а и това е най малката разлика за която ти казвам...........просто не мога да повярвам (ако аз съм разбрал правилно) че можеш да сравняваш Алтима с Сивик......
И ако трябва да съм честен, пред Примерата Р10,Р11 или Р12 бих предпочел Акорда, просто защото Акорда е по качествен автомобил, а и като дизайн е по добър,и като вървене е по добър и като разход е по добър........
Не знам какъв си, какво си що си, но за разлика от теб, аз съм имал и имам и Примера, и Блубърд(само че такъв, какъвто ти даже и не си и сънувал, а и в БГ все още няма такъв, освен моя......)имал съм и Акорд, имам и Галант, а да не говорим за колко други автомобили - представители на тези марки съм карал и возил....просто имам доста богат опит в японските автомобили за да преценя коя кола е по добрата, пък ти ако щеш вярвай....



Тема Акорданови [re: Resurrector]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.12.03 21:14



дори и 84-та в седан изпълнението вече се качва към по-висок клас, след 87-а се е наместил там.

UB40 !



Тема Re: za Lordaнови [re: c23O]  
Автор LordDigitalМодератор (DigitalDesigneR)
Публикувано27.12.03 22:24



Sentrata e na shodna Platforma sys G20/Primera ,kakto i share-va razni nesta sys Sunny - no mai q vodqt otdelna platforma. Izobsto duzinite platformi koito Nissan sa bili natrupali vyv perioda 1990-1994 e osnovna pricina za Failta im.

Accorda si e po-visok klas ,ma i za nego zavisi za koq godina stava vypros - stoto priemrno Jamie e imal edin Accord deto e po-malyk ot 200SX-a na sestrata:)



Тема Re: jamieнови [re: DJ Tymbi]  
АвторCS (Нерегистриран)
Публикувано28.12.03 01:04



Eй Ди Джей дxxxxxк по-горе не съм прочел добре че говори за Алтима като го четох съм го прочел като Алмера.
Колкото до това кое по-добре някъв дето кара чикия Галант да не ми обяснява.Оxxxв зxxxxл.
Пак повтарям ,че Примера и Акорд от годините за които говорим са в един клас.И Примерата е правилния избор.
Ако си карал Скайлайн да се хвалиш......
Ти си уxxxxк за това предпочиташ чикията, в същност ти караш чикия нормално е да си чикиджия.
Айде в уxxxxа.
Залъгвай се с чикии щом ти харесва.



П.П. твоят опит за никъв xxx не става.
чxxxxxxя :))))))))

Редактирано от LordDigital на 29.12.03 20:44.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.