Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 29.06.24 
Автомобили
   >> Nissan
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема перка за охлажданенови  
Авторsip (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 19:29



Въпросната перка на Nissan Patrol се включва по някакъв особен начин в зависимост от температурата на въздуха около нея. Но при мен май не се включва. Мога ли да я зацепя за да се върти постоянно?



Тема Re: перка за охлажданенови [re: sip]  
Авторkarlkani (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 21:05



mi moje-kato eliminirash datchika i si izvedesh kabel s kopche ,s koeto sam da si ia vkluchvash..obache ne te suvetvam, na starata mi kola beshe taka i edin put stana kuso i mi izgurmia elektromotorcheto na perkata.



Тема Re: перка за охлаждане [re: karlkani]  
Автор LordDigitalМодератор (DigitalDesigneR)
Публикувано08.11.03 07:15



Abe na Patrola ne beshe li kato na 200SX vyv BG (240SX tuka) ,perkata e prez tip viscoSyedinitel koito zacepva proporcionalno na temperaturata ,demek e vyrzana prez remyk za motora?



Тема Re: перка за охлажданенови [re: LordDigital]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано08.11.03 07:48



ako e takava, t.e. hidravlichan i se varti ot remak, togava naistina niama da ima sensor, ami skorosta ste se opredelia ot okolnata temperatura, tai kato technosta ima razlichna platnost pri razlichna temperatura. no az predstava si niamam dali e takava perkata, znam che na Toyota 4Runner e takava.



Тема Re: перка за охлажданенови [re: c23O]  
Авторsip (Нерегистриран)
Публикувано08.11.03 07:58



точно такава е перката,и май не работи както трябва и едвали ще може да се поправи, затова си мислех, че постоянното и зацепване ще е по-лесният вариант но дали е така?



Тема Re: перка за охлажданенови [re: sip]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано08.11.03 08:39



ami do sega ne sam vijdal nikoi da zacepva takava perka, ta saveti po vaprosa niamam, a sam siguren che e i dosta pari. inache nedostatak na zacepena perka ste e che dvigatelia ste zagriava dosta bavno, tai kato pekata ste e na max vartene prez cialoto vreme.



Тема Алтернативатанови [re: c23O]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано08.11.03 14:44



е да се подбере подходяща по размер електрическа перка и да се сложи реле + схема за задействане от показанията директно на датчика за температура на водата. Не е сложно, иска ходене до морга за електрическа перка и малко работа от електрончик. Ако се използва НОВА електрическа перка от Лада например, стойността на цялото чудо е приблизително 80 лева.

UB40 !



Тема Re: Алтернативатанови [re: jamie]  
Автор bandudu (2.0SLX)
Публикувано14.11.03 22:36



a dali ne e po-dobyr varianta, da se opita da vyztanovi perkata v originalniqt si vid???? pyk bilo to i vtora upotreba



Тема Някоинови [re: bandudu]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано16.11.03 00:25



перки не са пригодени за разглабяне :-(
А новото си е ново, ако ще и за Лада да е.

UB40 !




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.