Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 24.04.24 
Автомобили
   >> Nissan
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: za Fabioнови [re: karlkani]  
АвторFabio (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 02:47



man naistina zvu4i dobre no za sujalenie v momenta ne moga da sabera 6800 leva sloji gi kam 7 i ne6to sus si4kite podrobnosti konsumativi i kvot se seti6
bih iskal da nameria ne6to za 5000 - 5500 dori da ne e tolkoz perfektna

a na Arthas 6te kaja 4e kolite ot italia sa mnooogo po dobre ot teja ot severnite strani, naj ve4e zaradi gnieneto ne hvurljat sol po ulicite i ne vali po 360 dena v godinata kato v 6ibanata germania. az za GT'to ne se pritesnjavam 4e 6te mu e zduhan motora, 6tot toja mototr za da se zduha............ ima edna mnogo tupa teoria 4e kolite ot italia mnoo gi ru4kali i za tva bili po kalpavi, i v germania i v italia ima hora kojto pazjat i takiva kojto ne pazjat



Тема Re: za Fabioнови [re: karlkani]  
АвторFabio (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 02:50



a ti tvojto GT za kolko go zema ? 6toto po prinzip P11 GT ne se namira lesno
a P11 GT sus novia face ( sled 99 ) ne sum vijdal vaob6te, az vsu6nost P11 sam vijdal samo edno srebristo v centura tam na prese4kata na "0vasil levski" i "rakovska" spira da ne e tva tvojto ? ? ?





Тема Re: za Fabioнови [re: Fabio]  
АвторArthas (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 11:27



Това ми е известно,
и сам съм го споменал по-горе, че мърлячи има навсякъде.
сещам се за един голф от германия дето на му бяха сменяли маслото
120 к км.
Просто жабоците не ги обичам и са си мангали и мундари.
А и германия не е северна страна.
М/удругото за 5000-5500 трудно ще намериш ГТ тук.
Миналата година продавах едно 92 г. за тия пари
ама бе със сложена газова.
Аре успех и на теб в търсенето.


П.П. аз лично ако имах избор бих вземал все от Швейцария коли.



Тема Re: za Fabioнови [re: karlkani]  
АвторTypбoДизeлKoмби (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 12:05



Що да не се продават японки(по скоро англичанки) - Нисан в БГ. Аз мойте коли ги купувам от един приятел в Благоевград и той до сега е продал около 40 Примери за около 1,5 години. Той вкарва от Швейцария по три автовоза на месец, но определено по-лесно продава Аудита и колички около 3000 лв.

Иначе за Италия - темперамент ли какво ли - баджанака ми за 1 година има три катастрофи, е той сигурно не е идеалния шофьор ама тук в БГ не е имал такива случки.



Тема Re: za Fabioнови [re: Arthas]  
АвторFabio (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 13:11



i az takova tursja 91-92, NO toja deto e slojil Gaz na GT trja da go raztreljat na mjasto !

nenavijdam gazovi uredbi i dizeli napravo mi se povru6ta, za jalost mojta e s GAZOVA originalna na nissan ama izob6to ne ja karam na gaz imam 5l kolkot da izkretam ako mi svur6i benzinut



Тема Re: za Fabioнови [re: TypбoДизeлKoмби]  
Авторkarlkani (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 13:58



znachi ako si go vijdal vecher tva GT na Vasil Levski i Rakovska, znachi e moito, shtoto tam hodime pochti vsiaka veche v edno barche...pitash za kolko sum go vzel-za 19000, no predishnia sobstvenik mi e priatel(tazi kola ia znam ot 99, kogato mu ia dokaraha ot england) i v tazi cena mi dade 10 leti janti s gumi i muzika clarion za 1000 leva..ta taka, m/u drugoto ne che hvalia no uporito razpitvam za niakoi koito ima GT sled 98 godina da se vidime, da gi sravnime, az pone oshte ne sum vijdal tuka ,ima mnogo LX, SLX i drugi...
i zashto kazvash che cenata shte ti se vurze poveche-niama takova neshto-nali ti kazah 6800 s plateno mito i putni razhodi, ostava samo da dadesh 8- leva za eko danuk kato go registrirash i 20-30 leva za talon i nomera...no, ti si si precenil
a kolkoto do tova da se slaga gazova uredba na takava kola-niama smisul da se komentira...



Тема Re: za Fabioнови [re: TypбoДизeлKoмби]  
АвторDJ Timbi (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 14:00



Ти виждал ли си в Италия как карат.......



Тема Re: za Fabioнови [re: karlkani]  
Авторkarlkani (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 14:01



za eko danuka imam predvid 80 leva, a ne 8



Тема Re: za Fabioнови [re: DJ Timbi]  
АвторTypбoДизeлKoмби (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 15:20



Още не но .............



Тема Re: za Fabioнови [re: karlkani]  
АвторArthas (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 20:58



Пратиха ли ти снимки?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.