Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 13.06.24 
Музикални
   >> Nirvana
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Защо Кърт се самоуби?  
Автор ROCK_girl ()
Публикувано14.07.00 14:09



Хващам се на бас че няма да ми отговорите на този труден въпрос!!!Но пак ви питам-защо?Защо по дяволите му хрумна да се самоубие???Вие кажете.Чакам ви... Пламена

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор GoaMaster ()
Публикувано14.07.00 14:19



Първа теза: защото е чувствителен и му писна от простотиите на днешния свят Втора теза: защото жена му му скъса нервите Трета теза: защото имаше такъв ген и това го е влекло към самоубийството Четвърта теза: защото е носел някакво непосилно бреме Пета теза: защото се е почувствал изчерпан творчески и е решил, че повече няма какво да каже Шеста теза: защото не е могъл да понесе другите от групата Седма теза: други Осма теза: комбинация от горните

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: GoaMaster]  
Автор ROCK_girl ()
Публикувано14.07.00 14:31



Благодаря,GoaMaster!Сега вече знам защо...:))) Я си кажи името,защото ми писна да сменям кирилицата...

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор GoaMaster ()
Публикувано14.07.00 15:52



ГоаМастър :) Засега не го казвам, защото не искам в други клубове да ме псуват по име :)

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор em ()
Публикувано14.07.00 16:48



zastoto e bil drusan, i ne 4e ima nesto losho v poslednoto, no kofti e kogato obsazdat smartta ti kato literaturno ese taj ili ina4e - edva li mnogo se e kefil na mnogobrojnite si mtv fenove s tapite si fanelki koito sa se kefili na rusata mu kosa i zau4avali tekstovete na pesnite bez dori da shvanat idejata na vsi4ko tova

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: em]  
Автор GoaMaster ()
Публикувано14.07.00 16:55



Аха - значи приемаш първата теза :)

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: GoaMaster]  
Автор em ()
Публикувано14.07.00 17:15



absoljutno;) to kato se zamislish na koj ne mu e pisnalo ..

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано15.07.00 23:00



Shtot e proZD.

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор SLIVER ()
Публикувано16.07.00 10:58



Едва ли някой ще разбере защо се самоуби Кърт (предполагам, че и той точно това е искал...) "НИКОЙ НИКОГА НЕ ЩЕ УЗНАЕ ИСТИНСКИТЕ МИ НАМЕРЕНИЯ" Kurt Cobain REST IN PIECE, Kurt !!!

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор умния ()
Публикувано16.07.00 12:39



щото му е писнало

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор jeronimo ()
Публикувано17.07.00 03:20



Ha ha ha ha,kolko ste jalki vsichki,kak razsujdavate samo...dano izmislite prichina zashto naistina se e samoubil.Kato che li ima niakakvo znachenie...vajnoto e kakva muzika e napravil,sled kato veche ne e jiv-tova e fakt,koito kolkoto i da bistrite niama da promenite.Ha ha ha.I tozi GoaMaster da ne si pozvoliava da govori gluposti za jenata na Cobain,zashtoto nito znae kakvi sa im bili otnosheniata,nito shte uznae,TUPAK.Are derzaite s vasheto "aktualno" otkritie NIRVANA.Forever ,nali? ROCK_girl написа: ------------------------------- Хващам се на бас че няма да ми отговорите на този труден въпрос!!!Но пак ви питам-защо?Защо по дяволите му хрумна да се самоубие???Вие кажете.Чакам ви... Пламена

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: jeronimo]  
Автор GoaMaster ()
Публикувано17.07.00 15:47



Ти май не си схванал защо написах всичко това, заради което ми викаш TUPAK. Ако никой нищо не казва за даден човек, жив ли е той?

Тема За ROCK_girlнови [re: jeronimo]  
Автор GoaMaster ()
Публикувано17.07.00 17:42



Пламена, момиче, видя ли сега защо не си казвам името? :) Котешките любовници това чакат :()()()()

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор Kosseto ()
Публикувано19.07.00 17:35



1vo KURT ne se e samoubil i po4ti vsi4ki fakti dokazvat tova. 1.Po orajieto ,s koeto se predpolaga 4e se e zastrelial ne e imalo negovi iasni otpe4ataci. 2.Sled autopsiata se dokazva 4e KURT e bil tolkova drusan, 4e ne e imal sila da drapne spusaka. 3.Analizat na predsmartnoto mu pismo pokazva, 4e po4erkat ne e negovia. 4.Po4ti sam sigurna, 4e Kortnei Love go e ubila, zastoto edinia ot sledovatelite go obiaviava publi4no i sled niakolko dni go ubivat na ulicata. 5.Edna ot basistkite na HOLE (grupata na Kortnei)sasto kazva, 4e e sigurna v obiistvoto na KURT i zaiaviava, 4e Kortnei i e kazala za tova na 6 april 1994. Na drugia den sled izkazvaneto si tia e namerena udo6ena v apartamenta i. 6.Poiaviava se i niakakav 4ovek, koito kazva, 4e Kortnei mu e platila, zada izvarshi ubiistvoto, koito sled 2 dni sasto e nameren ubit.

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: jeronimo]  
Автор Kosseto ()
Публикувано19.07.00 23:48



Ako iskash da znaesh Kortnei e palen parcal, ne6tastnica i taka natataka i dori naskoro otkrih, 4e dokato e bila bremenna s dasteria si (gorkoto dete,kakva maika, no bastata kompensira vsi4ko vapreki,4e e martav)se e drusala.

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор BBBBBBBBBBBBBBBBBBBB ()
Публикувано20.07.00 08:15



1.droga 2,gadna jena-kurva dve osnovatelvi pri4ini

Тема Тогава защо ли пък тя е още жива?нови [re: Kosseto]  
Автор Vladoo ()
Публикувано22.07.00 15:54



...от твоите доводи май само това остава неизяснено докрай - защо тя е още жива? Не се ли намери поне един верен Кобейнов фен?! Майтапя се бе ;о(

Тема Правилнонови [re: BBBBBBBBBBBBBBBBBBBB]  
Автор Rock-Girl ()
Публикувано23.07.00 21:32



Благодаря ви за отговорите.Сега знам , че сте истински фенове на Нирвана.Значи , от отговорите ви разбирам,че Къртни е виновна за почти всичко.Доколкото гледам ТВ,разбирам че тя има връзки с мнооооого известности!Е,не чак мноооооого.Добре,за сега добре,признавам,след смъртта на съпруг,жената има право да се среща с други мъже.Не е забранено,ама в този случай има нещо особено.Тя толкова очевидно им се натиска!!!Как може такова нещо,бе хора!Сякаш не й пука от нищо!Е.сега не й забранявам подобни неща,коя съм аз , че да я ктитикувам...не мога нищо да направя по въпроса.Живота си е неин.Нито се опитвам да ви накарам да намразите HOlE...но просто...аз бих се чувствала неловко... Но,кой го интересува как бих се чувствала!Аз съм от една забутана малка страна.И съм в най-голямата й сянка!Нямам никакъв шанс да си и помисля да натяквам на американците как да живеят и така нататък...но просто го казвам на вас!Събудете се!Кърт Кобейн е мъртъв!Няма я вече Нирвана.Но поне живее в сърцата на малко от населението на света.Това ме успокоява,че има хора,които се сещат и не са заспали под звуците на някоя чалга. Та,мисълта ми в крайна сметка беше...по никакъв начин не можем да критикуваме Къртни Лав за смъртта на една легенда.Все още никой не може да ко докаже!Има много слухове,може и половината да не са верни.И да се докаже нещо такова,няма да върне Кърт на земята!А и ние,българите-къде сме тръгнали да обвиняваме една звезда.Никой няма да ни послуша.Но знаем,ние истинските фенове на Нирвана,че само Кърт знае истината и сега ни чува.Където и да е той!

Тема Правилнонови [re: Rock-Girl]  
Автор GoaMaster ()
Публикувано01.08.00 14:56



Не е целта да обвиняваме някого, нали така, а просто да си припомним хубави неща. Като например: I found it hard it's hard to find... Oh well whatever nevermind...

Тема Прав синови [re: GoaMaster]  
Автор Rock_girl ()
Публикувано02.08.00 12:23



Да...и като Come as you are as you were as I want you to be as a friend...as a friend...

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор vili ()
Публикувано08.08.00 17:28



zashtoto nabara na bashta si pompata !!!

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор Lord Agaton ()
Публикувано12.08.00 13:06



awe momi4e kurt se samoubi zaradi Kortney gadna ku4ka za6toto samo mu izneverqva maika i i na nego mu pisnalo edin den se nadrusal qko vzel pu6kata i se grumnal i posle go razpoznali po otpe4atycite ot prystite za6toto bil obezobrazen na teb ne ti li e pisvalo ot 6ibaniq 6ivot?

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор Metafreak13 ()
Публикувано13.08.00 04:43



Kurt ne se e samoubil. Tuk v America ima tolkova mnogo fakti i razsledvania i vsichkite sochat che Courtney e platila na niakoi da go ubie. Vsichko e neina vina. She's a bitch! KURT WILL NEVER DIE IN OUR HEARTS! KURT COBAIN FOREVER!!!

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор TOMI ()
Публикувано24.08.00 18:41



KURT DADE KVOTO MOJA. TOI E IMAL SAMOUBIISTVENI TENDENCII POCHTI PREZ CELIA SI JIVOT, OSHTE OT DETSTVO, OPAVAN OT BASHTA SI KATO MALAK, BEZ MAIKA, MNOGO DROGA, OVERDOSED ALL THE TIME, SPANE POD MOSTOVETE (UNDERNEATH THE BRIDGE...) TARSENE NA MAIKA SI PREZ CELIA PAT NA MIZERIATA I T.N. VSICHKO TOVA SAM GO GLEDAL V EDIN DOKUMENTALEN FILM. SLED TOLKOVA MNOGO OPITI TO KILL HIMSELF PROSTO NAKRAIA KASMETA MU E IZNEVERIL I E DRAPNAL SPUSAKA V SASTOIANIE NA DELIRIUM. I ESTESTVENO NISHTO NE USTANOVENO - TOI PROSTO NE E OSAZNAVAL KAKVO PRAVI! VSICHKITE TEZI SNIMKI S ORAJIE DET SE E SNIMAL SA SAMO NAMEK ZA TENDENCIITE MU! SIGURNO LAJESHE... "AND I SWEAR THAT I DON'T HAVE A GUN, NO I DON'T HAVE A GUN, NO I......."

Тема Правилнонови [re: Rock-Girl]  
Автор PEICH_H ()
Публикувано28.08.00 19:25



I AZ SAM FEN NA NIRVANA .I MISLIA 4E PREKALENO MNOGO SE VGIVIAVACH. PROSTO SLUCHAI PESNITE I SE KEFI. TOVA E . DRUGO NE MOGA DA TI KAGA. 4AO.

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор Bat Sulli ot treta atomna ()
Публикувано29.08.00 02:08



Zastsoto tupata mu zena mu prusna goliamata glava.

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: GoaMaster]  
Автор НАНСИ ()
Публикувано08.09.00 20:32



Не мисля че Кърт се е самоубил.Тъпата КУЧКА Кортни го уби!!!

Тема E-MAIL ME!!!нови [re: ROCK_girl]  
Автор НАНСИ ()
Публикувано08.09.00 21:41



Здравейте всички! Аз съм нова тук и много ще се радвам ако някой ИСТИНСКИ фен на КЪРТ КОБЕЙН ми пише. LOVE,PEACE,EMPATHY,Nancy

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: Bat Sulli ot treta a]  
Автор nirvana`girl ()
Публикувано09.09.00 11:30



kurt be i 6te si ostane naj-velikiya 4ovek na sveta.niyakoj go obvinyavat zo6to e vzimal narkotitci,no tova si e negova rabota. na stenata v ka6tata si e narisal 4e nikoi ot nas niyama da go razbere i e prav! spored men za negovoto samoubiistvo e vinovna kortni(tapata ku4ka).

Тема Отг: Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор/b CORTNY_anon (Нерегистриран)
Публикувано25.12.00 15:06



TA ZA6TO SE SAMOUBI KURT A?
AMI MOJE 'BI MU E PUSNALO OT PATUQ SVQT I E RE6IL
DA SE OTURVE OT CQLATA GAD
APUK KOI VI KAJA 4E SE E SAMO UBIL A?
MOJE I LUDATA MU JENI4KA DA GO E GRUMNALA!
(NE OBRA6TTITE VNIMANIE 4E SAM S TOVA IME)
AMI TOVA MISLQ AZ NOP V KARQ NA KARI6TATA
NIKOQ NEW MOJE DA KAJE
TOVA OT MENE

/b 4ao



Тема Отг: Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор[b] CORTNY_anon (Нерегистриран)
Публикувано25.12.00 15:07



TA ZA6TO SE SAMOUBI KURT A?
AMI MOJE 'BI MU E PUSNALO OT PATUQ SVQT I E RE6IL
DA SE OTURVE OT CQLATA GAD
APUK KOI VI KAJA 4E SE E SAMO UBIL A?
MOJE I LUDATA MU JENI4KA DA GO E GRUMNALA!
(NE OBRA6TTITE VNIMANIE 4E SAM S TOVA IME)
AMI TOVA MISLQ AZ NOP V KARQ NA KARI6TATA
NIKOQ NEW MOJE DA KAJE
TOVA OT MENE

4ao



Тема Отг: Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор EVGENl Люлин-3 (непознат )
Публикувано27.12.00 14:11



самоуби се защото е човек като всички нас и тои беше различен от всички и ние сме различни но тои остави послание и музика.



Тема Отг: Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Авторunderground_man_anon (Нерегистриран)
Публикувано20.01.01 09:28



plamena 6te ti kaja moqta versiq za ne6tata:
kurt e zapo4nal da pravi muzika ot omrazata si kym sveta i sobstvenata si sydba. toi e ne zapo4nal s ideqta da stava milioner ot prodadeni albumi. v muzikata na nirvana ima poslaniq koito ne vseki moje da proumee. sled nevermind nirvana stavat mega populqrni i pe4elqt ludi pari. nakraq na kurt mu pisva taq 6ibana populqrnost i ot vsi4ki tiq pari koito e natrupal. "ve4e ne mi e interesno da jiveq tozi jivot" - tova poznato li ti e? taka ili ina4e kurt osyznava po kakyv na4in izvesnostta i parite sa go promenili korenno - toi tyrsi spasenie v grijite za frances bean tq stava smisyl na jivota mu - no vse pak ne izdyrja kupuva si mo6tna pu6ka i se grumva v glavata
ako ima6 po-razli4no mnenie pi6i na qko_pogo@abv.bg tova e ot men. mislq 4e bqh iz4erpatelen i konkreten.



Тема Отг: Защо Кърт се самоуби?нови [re: nirvana`girl]  
Авторunderground_man_anon (Нерегистриран)
Публикувано20.01.01 09:30



mislq 4e kurt se e samoubil i ima hora koito go razbirat



Тема Re: E-MAIL ME!!!нови [re: НАНСИ]  
АвторNEO (Нерегистриран)
Публикувано02.02.01 16:05



EI SLADURANO I AZ SUM NA TVOITO MNENIE



Тема ne se samoubiнови [re: ROCK_girl]  
Авторkobi (Нерегистриран)
Публикувано27.03.01 18:50



mi vie si4kite si mislite 4e se i samoubil,to si4ki si misliat taka,taka e za6toto jena mu ima izgoda da e taka.
ima niakolko fakta koito dokazvat ubiistvoto.
1-tri dni e lejal na poda,niamal li e priateli togava?
2-niama otpe4atatci po pu6kata.
3-hole imat pesni,podpisani s k.c.
4-politciata vodi razsledvane samo niakolko dni i to politcaite sa bili podbrani
5-pismoto ne e napisano ot kurt,kolkoto i da e bil drogiran,po4erka e na jena mu,mislili sa 4e e negov,6toto jena mu podpisvala negovite dokumenti predi tva
6-3 mesetca predi smarta si ne e vzimal haroin-kazal 4e da6teria mu e nai-dobria narkotik.
ima i o6te mnogo no ne mogat da se dokajat,kvi sa tezi vesnikarski izmislitci za karierata mu,ta toi vaob6te ne e mislil za kariera-toi e iskal da stane uli4en muzikant.....a we nevermind



Тема Re: Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано02.04.01 09:50



Защото е самоубиец!



Тема Re: Защо Кърт се самоуби?нови [re: SLIVER]  
АвторDAN4O (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 17:55



mi 6TOT COURTNEY GO E GRAMNALA



Тема скъпи приятели,нови [re: Xypodilec]  
Авторaми..фeн (Нерегистриран)
Публикувано17.04.01 02:02



скъпи приятели и съседи,
прочетох цялата тема.
впечатлен съм.вие много се вълнувате.това е чудесно.nirvana е много яка банда, макар че от bleach до in utero разликата е огромна. в известен (музикален ?) смисъл кърт беше умрял още преди 8 април. а ако ще търсите виновни, какво ще кажете за дейвид гефън, (този чудесен приятел на джон ленън)
а hole също е яка банда и мисис Лов (?) има прекрасен глас
с една дума слушайте и се кефете, а пък няма никакво значение кой, как и защо е умрял
by the way има и един друг готин кърт
вонегът



Тема Re: Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 15:52



като за сефте - копие от клуб кино на клубарка с маниакална привързаност към паметната дата 10 арил - е, не е 2010 година, но това е по подразбиране.
цифроманията илюминатска не прощава.



ограмотете се по повод ГРУ

Спецназ ГРУ. Волкодавы. @История

а пък това е новата ми страница в профила.


подпис:






Тема ReК-анови [re: ROCK_girl]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано20.01.21 13:09



подпис:
Повторяю – повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
всичко е лично.




четете темата и попивайте колко навити има да ви оправят.
аз съм само един преводач на крадена и разпродавана от вас класифицирана информация и държавни тайни на доста повече от 7 държави.
сигнал за ядрен тероризъм е подаден от мен на Интерпол още през 2012 година и вие все си въобразявате, че безпаметно паса трева.
Забавлявам се с тъпотата на доста слабоумни псевдомасони.
Минали сте покрай масоните...
Точка.
Танцувайте си вашата пан-е-в-ритм-я, не ми пречите.


Тъпунгерите от Фейсбук са си тъпунгери.

Сволочите те. Пшли все в баню! Просто далеч от мен, писна ми да въртя същата плоча. Размечтали ми се те глобално да станат суперагенти... Така се ставна то с черни очила и с походка на Нео. Спретнаха ми идиотите такъв живот, че дори прототипът на агент 007 би се гръмнал. Чш, алоу... Агентите ги разпознавам от километри. Убийците също. Стига сте тормозили криминалните. Те ме харесват. Те са по-свестни от вак с вашите тъпи морални ценности.
У лево!

Имате си работа с профайлър, за какъвто мечтае всяко разузнаване. Работил цял живот за оцеляването си, личното.
Като преводач фрийлансър. Сори нещастници.
Сега ще имам правото да пиша в блога си каквото пожелая.
Никой не ми е подарил тази свобода.
Марш от пътя ми, говедари прозди. Сатанисти и сектанти, фашаги.

клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо... и т.н.


Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:37







Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:38



много грешиш, направо нагло

сега за вас ох и АХъ.






Това отворено писмо го пазехте като доказателство за лудост може би?
Албания сокаците видях как ваят с нож конете и плюскат конско месо с кров.
Това ви е за Косово инфо.
Да понаучите за съседите си колко са мили.

Red border video is nothing.
Бързичко изтрихте написах видеата.
МАСЛИНКИ БЪРЗО ИЛИ ХАПОВЕ.. not for me.
Allah is very angry.
Той ме опази да не полудея когато гледах Червената линия - филма за Сирия.
Споделям много лично преживяване.

Видеотеката ИДИЛи4на.


Честито!
[rl] https://www.facebook.com/photo/?fbid=258483529034895&set=pob.100046197481808[/url]




подпис:
Повторяю – повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
всичко е лично.




четете темата и попивайте колко навити има да ви оправят.
аз съм само един преводач на крадена и разпродавана от вас класифицирана информация и държавни тайни на доста повече от 7 държави.
сигнал за ядрен тероризъм е подаден от мен на Интерпол още през 2012 година и вие все си въобразявате, че безпаметно паса трева.
Забавлявам се с тъпотата на доста слабоумни псевдомасони.
Минали сте покрай масоните...
Точка.
Танцувайте си вашата пан-е-в-ритм-я, не ми пречите.


Тъпунгерите от Фейсбук са си тъпунгери.
Сволочите те. Пшли все в баню! Просто далеч от мен, писна ми да въртя същата плоча. Размечтали ми се те глобално да станат суперагенти... Така се ставна то с черни очила и с походка на Нео. Спретнаха ми идиотите такъв живот, че дори прототипът на агент 007 би се гръмнал. Чш, алоу... Агентите ги разпознавам от километри. Убийците също. Стига сте тормозили криминалните. Те ме харесват. Те са по-свестни от вак с вашите тъпи морални ценности.
У лево!
Имате си работа с профайлър, за какъвто мечтае всяко разузнаване. Работил цял живот за оцеляването си, личното.
Като преводач фрийлансър. Сори нещастници.
Сега ще имам правото да пиша в блога си каквото пожелая.
Никой не ми е подарил тази свобода.
Марш от пътя ми, говедари прозди. Сатанисти и сектанти, фашаги.

клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо... и т.н.


Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:37







Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:38



много грешиш, направо нагло

сега за вас ох и АХъ.






Това отворено писмо го пазехте като доказателство за лудост може би?
Албания сокаците видях как ваят с нож конете и плюскат конско месо с кров.
Това ви е за Косово инфо.
Да понаучите за съседите си колко са мили.

Red border video is nothing.
Бързичко изтрихте ведеата.

Видеотеката идилична.
Честито!
[rl] https://www.facebook.com/photo/?fbid=258483529034895&set=pob.100046197481808[/url]




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.