Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 14.06.24 
Музикални
   >> Nirvana
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор vili ()
Публикувано08.08.00 17:28



zashtoto nabara na bashta si pompata !!!

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор Lord Agaton ()
Публикувано12.08.00 13:06



awe momi4e kurt se samoubi zaradi Kortney gadna ku4ka za6toto samo mu izneverqva maika i i na nego mu pisnalo edin den se nadrusal qko vzel pu6kata i se grumnal i posle go razpoznali po otpe4atycite ot prystite za6toto bil obezobrazen na teb ne ti li e pisvalo ot 6ibaniq 6ivot?

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор Metafreak13 ()
Публикувано13.08.00 04:43



Kurt ne se e samoubil. Tuk v America ima tolkova mnogo fakti i razsledvania i vsichkite sochat che Courtney e platila na niakoi da go ubie. Vsichko e neina vina. She's a bitch! KURT WILL NEVER DIE IN OUR HEARTS! KURT COBAIN FOREVER!!!

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор TOMI ()
Публикувано24.08.00 18:41



KURT DADE KVOTO MOJA. TOI E IMAL SAMOUBIISTVENI TENDENCII POCHTI PREZ CELIA SI JIVOT, OSHTE OT DETSTVO, OPAVAN OT BASHTA SI KATO MALAK, BEZ MAIKA, MNOGO DROGA, OVERDOSED ALL THE TIME, SPANE POD MOSTOVETE (UNDERNEATH THE BRIDGE...) TARSENE NA MAIKA SI PREZ CELIA PAT NA MIZERIATA I T.N. VSICHKO TOVA SAM GO GLEDAL V EDIN DOKUMENTALEN FILM. SLED TOLKOVA MNOGO OPITI TO KILL HIMSELF PROSTO NAKRAIA KASMETA MU E IZNEVERIL I E DRAPNAL SPUSAKA V SASTOIANIE NA DELIRIUM. I ESTESTVENO NISHTO NE USTANOVENO - TOI PROSTO NE E OSAZNAVAL KAKVO PRAVI! VSICHKITE TEZI SNIMKI S ORAJIE DET SE E SNIMAL SA SAMO NAMEK ZA TENDENCIITE MU! SIGURNO LAJESHE... "AND I SWEAR THAT I DON'T HAVE A GUN, NO I DON'T HAVE A GUN, NO I......."

Тема Правилнонови [re: Rock-Girl]  
Автор PEICH_H ()
Публикувано28.08.00 19:25



I AZ SAM FEN NA NIRVANA .I MISLIA 4E PREKALENO MNOGO SE VGIVIAVACH. PROSTO SLUCHAI PESNITE I SE KEFI. TOVA E . DRUGO NE MOGA DA TI KAGA. 4AO.

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор Bat Sulli ot treta atomna ()
Публикувано29.08.00 02:08



Zastsoto tupata mu zena mu prusna goliamata glava.

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: GoaMaster]  
Автор НАНСИ ()
Публикувано08.09.00 20:32



Не мисля че Кърт се е самоубил.Тъпата КУЧКА Кортни го уби!!!

Тема E-MAIL ME!!!нови [re: ROCK_girl]  
Автор НАНСИ ()
Публикувано08.09.00 21:41



Здравейте всички! Аз съм нова тук и много ще се радвам ако някой ИСТИНСКИ фен на КЪРТ КОБЕЙН ми пише. LOVE,PEACE,EMPATHY,Nancy

Тема Защо Кърт се самоуби?нови [re: Bat Sulli ot treta a]  
Автор nirvana`girl ()
Публикувано09.09.00 11:30



kurt be i 6te si ostane naj-velikiya 4ovek na sveta.niyakoj go obvinyavat zo6to e vzimal narkotitci,no tova si e negova rabota. na stenata v ka6tata si e narisal 4e nikoi ot nas niyama da go razbere i e prav! spored men za negovoto samoubiistvo e vinovna kortni(tapata ku4ka).

Тема Отг: Защо Кърт се самоуби?нови [re: ROCK_girl]  
Автор/b CORTNY_anon (Нерегистриран)
Публикувано25.12.00 15:06



TA ZA6TO SE SAMOUBI KURT A?
AMI MOJE 'BI MU E PUSNALO OT PATUQ SVQT I E RE6IL
DA SE OTURVE OT CQLATA GAD
APUK KOI VI KAJA 4E SE E SAMO UBIL A?
MOJE I LUDATA MU JENI4KA DA GO E GRUMNALA!
(NE OBRA6TTITE VNIMANIE 4E SAM S TOVA IME)
AMI TOVA MISLQ AZ NOP V KARQ NA KARI6TATA
NIKOQ NEW MOJE DA KAJE
TOVA OT MENE

/b 4ao




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.