Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 25.04.24 
Филмови
   >> Никита
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Uuuuuuhhhhhhнови  
Автор TVGlRLМодератор (APA4E)
Публикувано26.06.02 20:15



Nai-nakraq , ne moga da povqrvam ... Ve4e nqma izpitvaniq . U4itelite do posledno ni tormoziha . Umiram da se naspq edno hubavo . Ve4e ustanovqvam , 4e tova u4ili6te mi e naneslo traini pishi4eski uvrejdaniq . Nai-malkoto ne6to me iznervq i mi ide da udu6a nqkogo ( nai-ve4e sebe si ) !!!

Sled dalgi dni na u4ene , maknene do Sofiq , hodene po izpiti , oformqne , razpravii , smakvane na 8 kilograma , nakupuvane na suma ti drehi , i vapreki tova prodaljavane na misleneto , 4e nikoga nqmam kakvo da obleka i t.n. i t.n mai 4e u4ebnata godina svar6i !!!

V momenta ne moga da mislq za ni6to drugo osven za tova kak da smakna o6te 2 kilograma i ot kade da si namerq svestni drehi v tozi gaden zabutan otvratitelen grad Ruse !!! Opitvam se da se zapi6a na nqkoi svesten lager , zasega ne e imalo osobeno dobri vazmajnosti .

Uf !!! Vsi4ko mi varvi na krivooooooooooo ! Kakvto hvana i go 4upq ili izpuskam , edvam izdarjah tezi dni na u4ili6te , sutrinta bqh 55 kilograma , a sega kato se preteglih bqh 57 . Ufff !!! Pisna miiiiiiiiiii , ne moga pove4eeeeeeeeeeeeee !!!

Kartata mi za neta vseki moment 6te svar6i , ne sam se 4uvala s Vesi ot 100 veka , a s Krisi i Bodi ot hilqdoletiq . Albumat na O-TOWN za 4-ti pat e otlojen da izleze , singalata sa6to i 6te trqbva da iztraq cqlo lqto bez muzikata im . V smahnatiq muzikalen magazin ne sa i 4uvali za Michele Branch . Kosata mi e otvratitelna , mrazq q !!!

Ne izdarjam !!!

A vie kak ste ?

~ life is filled with goodbyes , a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: Uuuuuuhhhhhhнови [re: TVGlRL]  
Автор mireto:) (пушачка)
Публикувано26.06.02 23:11



абе, мила, ти да не изпадаш в нервна криза случайно????

Когато отидеш в Ада, кажи че аз те пращам. Ще получиш групово намаление...


Тема Re: Uuuuuuhhhhhhнови [re: mireto:)]  
АвторSurvivorkata (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 10:49



Deni i nie mai ne sme po razli4no.... dobre4e taq skapana y4ebna godina svar6i ve4e... napravo sam izcedena... ama ane mi se misli 4e sledvakanziata ni 4aka pak sa6toto... awe mani mani nqmam dymi... aide stiga za tva daskalo q kaji ti sa kak si kak 6te izkara6 vakanziata i tn 6e idva6 li nasam. za kasetite znam 4e nqma6 vreme taka 4e np samo kaji dali ima6 nyjda ot o6te 4e iaz po edno vreme bqx zabravila za tqx. ne se pritesnqvai 4e gi zabavi vlizam ti v polojenieto i znam 4e ne ti e bilo do tva:)



Тема Re: Uuuuuuhhhhhhнови [re: Survivorkata]  
Автор nikitaOO7 (roy dupuis)
Публикувано03.07.02 11:14



oh deni napulno te razbiram i az se mrazia debela sum ,na nishto ne prilicam v glavata niamam drehi edinstevenoto po taka e ce shte zapochvam rabota i shte se razseia malko

you've got this strange effect on me and i like it


Тема Re: tennis!:) [re: TVGlRL]  
Автор Anonymous (Handspring)
Публикувано09.07.02 23:31



eheheh

The power of one.


Тема Re: tennis!:)нови [re: Anonymous]  
Автор TVGlRLМодератор (APA4E)
Публикувано12.07.02 18:26



Az vednaga te poznah ama ti mene :) ...

~ life is filled with goodbyes , a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: Uuuuuuhhhhhhнови [re: TVGlRL]  
Авторmaster_kn (Нерегистриран)
Публикувано13.07.02 00:23



:) neznaeh che oste si v Klubovete ama evala:) az neizdurjah:)
pak dobre ako se setish koi sum de:)
aide a btw te nesprqha li toq film?
aide take care



Тема Re: Uuuuuuhhhhhhнови [re: master_kn]  
Автор TVGlRLМодератор (APA4E)
Публикувано13.07.02 10:03



Se6tam se koi si razbira se :) !

~ life is filled with goodbyes , a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: tennis!:)нови [re: TVGlRL]  
АвторAnonymous (Нерегистриран)
Публикувано14.07.02 00:14



hehe ami da ... ti nali me gleda che se hilia kato nevmeniaema :)))
heeheh
mene viatar me veee na bial kon :PPPP



Тема Re: Uuuuuuhhhhhhнови [re: TVGlRL]  
Автор Ronaldinho (jedi-master)
Публикувано16.07.02 23:50



и аз едвам издържах....но най-сетне ваканция :)))

извинявам се че не съм писала отдавна, но напоследък нямам много време да се мотам по клубовете :(

но да си кажа, че това ми е от любимите клубове и не съм спряла да ви обичам :))))

hendy_gretel


I can be your hero, baby...I can kiss away the pain...I will stand by you forever....


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.